Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Forum  

Strona 2 / 9 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

No proszę, co się tu dzieje. Z jednej strony krzewienie etyki, a z drugiej rozpychanie się łokciami, wyzwiska i narzucanie innym swojego zdania. Ładnie to tak, Marzenusiu?

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2008 8:44 pm
Megana
początkujący

Czy jest jakaś możliwość powiększenia czcionki stosowanej w okienku odpowiedzi? Być może jestem jedyną osobą na forum z problemami ze wzrokiem (młodość już nie ta...) ale pisanie takimi maleńkimi niebieskimi literkami to dla mnie poważne utrudnienie.
Poza tym również uważam, że forum jest mało czytelne. Opcja "dzisiejsze wiadomości" zupełnie niepotrzebnie otwiera jeden temat kilka razy. Poza tym albo nie ma, albo nie umiem znaleźć opcji "otwórz ostatnia wiadomość", otwiera się zawsze początek i trzeba przełazić na piechotę na koniec, co przy tematach 15 stronnicowych bywa kłopotliwe. A po dodaniu posta chciałabym, by mnie automatycznie do tego posta przenosiło, a nie na początek tematu.
Ale bywam na różnych forach od dawna i jeszcze się nie spotkałam z adminem, który by się zgodził z vox populi. Więc ja tylko a propos tej czcionki... Mam ubuntu 7.04.

[edytowane 20/6/2008 przez Megana]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 6:36 pm
verufer
bywalec

Czy jest jakaś możliwość powiększenia czcionki stosowanej w okienku odpowiedzi? Być może jestem jedyną osobą na forum z problemami ze wzrokiem (młodość już nie ta...) ale pisanie takimi maleńkimi niebieskimi literkami to dla mnie poważne utrudnienie.
[...] Więc ja tylko a propos tej czcionki... Mam ubuntu 7.04.

Czcionke mozesz sobie powiekszyc w przegladarce... Nie wiem jaka masz, Firefoxa? Jesli tak to wejdz w menu Widok -> Rozmiar tekstu -> Zwieksz i powinno byc ok 🙂
I sposob troche bardziej skomplikowany: wchodzisz w menu Edycja -> Preferencje W nowym okienku ktore sie pojawi wybierasz zakladke Tresc , tam klikasz Zaawansowane i odznaczasz ptaszka przy kwadraciku "Pozwol stronom stosowac inne czcionki" Tam tez mozesz ustawic rozmiar czcionki i rodzaj... Dobrze wybrac Minimalny rozmiar czcionki na taki ktory Ci odpowiada... Wtedy powinno byc ok 🙂
Pozdrawiam 🙂

[edytowane 20/6/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 7:17 pm
YolinMic
bywalec

Tak mówią tylko zadufane d...ki.

a nie jakis młokos admin co zamyka fajne posty!

Jak admin chce wychowywac dorosłe osoby to niech sprawi sobie dzieci i zajmie sie prawdziwym wychowaniem...
Mnie wychowywac na pewno nie bedzie i nie pozwole sobie by mnie tak traktował.

rewelacyjny przyklad wysokiej kultury....

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 7:20 pm
Megana
początkujący

Lavissa, ale kreseczki dalej nie przenoszą do ostatniej wiadomości, wyłącznie na ostatnią stronę, a strzałki, które z kolei powinny przenosić na dół strony u mnie nie działają,ale ok, już się nie czepiam w końcu to drobiazg.
Za info o czcionce dzięki, verufer.

[edytowane 24/6/2008 przez Megana]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2008 1:41 am
Stanisław
weteran forum

Ależ to bardzo proste. Przewijasz stronę dalej i niechcianych postów nie czytasz 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2008 3:20 am
bułek
forumowy expert

Forum ogólnie nie jest złe, ale przydały by się takie opcje jak oznaczanie przeczytanych itp. (forum by Przemo). Pokazywacz newsów na forum znajdujący się na stronie głównej pokazuje tylko 3 ostatnie wiadomości (troche mało). Kliknięcie na link nie odsyła do ostatniej wypowiedzi tylko do pierwszej, a jak stron jest kilka to jeszcze ok i mozna przewinąć, ale jak jest więcej to trzeba znaleźć temat na forum i kliknąć na ostatnią stronę. Trochę męczące.

Odnośnie przenosin forum:
Rozumiem, że roboty jest w cholerę, ale im szybciej tym lepiej, bo posty przybywają ;).
Na początku możnaby postawić nowe forum żeby już działało, a w między czasie robić przeprowadzkę. Na pierwszy ogień wzięłoby się nowe, aktywne tematy, później te starsze i zupełnie stare.

Jakby co jestem chętny do pomocy ;).

[edytowane 14/7/2008 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2008 9:42 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Mam problem 🙁
Nie chcę już otrzymywać powiadomień o odpowiedziach z forum, więc zajrzałam przedwczoraj na FAQ i znalazłam to:
[b]Co mam zrobić, aby już nie dostawać e-maili z powiadomieniem o odpowiedzi na forum?

W tym celu należy edytować wiadomość, którą pisaliśmy na forum. Klikamy przycisk "zmień" pod wiadomością naszego autorstwa, a następnie odznaczamy funkcję "Chcę otrzymywać e-mailem powiadomienia o odpowiedziach?".
Aby ponownie wrócić do opcji powiadamiania e-mailem należy zaznaczyć z powrotem tę funkcję.[/b]
Zrobiłam tak już w iluś tematach, ale powiadomienia i tak przychodzą 🙁
Co robić?

[edytowane 5/1/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2008 8:08 pm
Stanisław
weteran forum

Może masz na swojej poczcie możliwość zablokowania wiadomości przychodzących z tego portalu. Czasami istnieje taka opcja. Zobacz i spróbuj 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2008 9:33 pm
Admin
stały bywalec

Loviisa, niemożliwe. Jeżeli odznaczyłaś powiadamianie we WSZYSTKICH postach (i tematach!) żaden mail nie ma prawa przyjść.
Mogę wyłaczyć Ci hurtowo powiadomienia, ale wtedy wszystkie, wszyściutkie. Jeśli ok, to daj znać.
Pozdrawiam 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2008 11:32 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Loviisa, niemożliwe. Jeżeli odznaczyłaś powiadamianie we WSZYSTKICH postach (i tematach!) żaden mail nie ma prawa przyjść.
Mogę wyłaczyć Ci hurtowo powiadomienia, ale wtedy wszystkie, wszyściutkie. Jeśli ok, to daj znać.
Pozdrawiam 😉

Aaa, a ja myślałam, że wystarczy odznaczyć dany temat żeby powiadomienia z niego nie przychodziły 😛
Dzięki Adminie, ale już znalazłam na mojej poczcie opcję filtrów i teraz powiadomienia nie zawalają mi skrzynki z odebranymi tylko przychodzą do osobnego folderu 🙂

[edytowane 5/1/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2008 1:52 pm
Stanisław
weteran forum

Cieszę się, że to już tysięczny mój post na tym znakomitym wegetariańskim portalu. Więc czas objawić swoje aktualne oblicze na tę okoliczność.
Wiem, że moje posty na forum czytają osoby z realnej rzeczywistości. Do tej pory nie spotkałem się z krytyką żadnej z tych osób chociaż podejrzewam, że wiele z nich nie zgadza się z moimi poglądami. Mimo to biorę pełną odpowiedzialność za to, co tu napisałem do tej pory a jednocześnie pozdrawiam wszystkie osoby, które śledzą przebieg mojej rozmowy na forum.
Cieszę się, że dotrwałem z Wami, forumowiczami do tej chwili. Przez ten czas wymieniłem swoje zdanie na różne tematy z wieloma osobami i wiele się nauczyłem od Was o prawidłowym, wegetariańskim odżywianiu. Znalazłem tu również wielu wirtualnych przyjaciół, z którymi mam stały kontakt.
Dziękuję Wam za wszystko i myślę, że nadal będziemy mieć ze sobą stały, sympatyczny kontakt. 🙂 :heartpump:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2008 3:43 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

No to pozostaje mi życzyć Tobie następnych tysięcy postów, drogi Stanisławie 🙂
Brak krytyki może wynikać z tego, że chyba jako jedyny na tym portalu nikogo nie obrażasz, nie "rzucasz" się, tylko spokojnie reagujesz, rzeczowo wszystko wyjaśniasz i starasz się zawsze pojednywać (czy jak to się mówi : P) społeczność forum : ) Moim skromnym zdaniem jest to wzór rzeczowego dyskutanta, tak trzymać :thumbup:

[edytowane 5/1/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2008 5:01 pm
Stanisław
weteran forum

Dziękuje Loviiso.
Staram się być rzeczowym dyskutantem i nikogo nie obrazić chociaż jak pewnie zauważyłaś że lubię się pośmiać i zażartować z niektórych osób. Mam nadzieję, że nie obrażają się za to na mnie. Jeśli tak jest to bardzo je przepraszam ale mam taki wesoły charakter co daje mi wiele radości i śmiechu przed komputerem.
Z czasem człowiek staje się bardziej zrównoważony , ustabilizowany i pokorny. Uczy się tolerancji, i kompromisu oraz stara się zrozumieć motywy działania innych ludzi.
Dobrze mi jest z Wami młodymi ludźmi, ponieważ nie jesteście jeszcze skażeni dorosłością czyli walką o byt, która uczy wyrachowania, obłudy i przywdziewania na co dzień różnych masek w celu uzyskania konkretnych korzyści. Jesteście jeszcze często prostolinijni, trochę naiwni i postępujecie często tak, jak Wam dyktuje Wasze, szczere serce. Życzę Wam abyście mogli jak najdłużej zachować swoją dziecięcą prostolinijność. Pozdrawiam. :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2008 8:48 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Stanisławie , gratuluję aktywności. Tak mi przychodzi na myśl aby nazwać Ciebie naszym forumowym [b]Wujkiem Dobą Radą [/b] Na pewno w stosunku do wielu młodych osób możesz za takiego uchodzić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2008 9:25 pm
Strona 2 / 9 Wstecz Następny
  
Praca