Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

emblemat - avatarek ?  

yamaszka
forumowicz

Mam takie głupiutkie pytanko.... Bo widzę, że forumowicze mają przy swoich nickach na forum wybrane przez siebie fotki. Na stronce mojego profilu jest tylko opcja "emblemat" i mogę sobie wybrać jakąś emotkę, która będzie się pojawiać przy moim nicku na forum. Ale czy emblemat to to samo co avatar? W jaki sposób mogę zainstalować jako avatarek wybrany przez siebie obrazek z mojego komputera? Z góry dziękuję za pomoc.

Ula

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/02/2006 11:39 pm
Admin
stały bywalec

Witaj Ula:)

Aby "zainstalować" własny avatarek z komputera musisz wejść na profil ogólny w portalu (nie ten na forum).
Czyli wchodzisz na "Mój profil" - jest na samej samiutkiej górze strony na szarym pasku, potem klikasz na ikonkę "Twój profil" i masz tam opcję "Dodaj własny awatar". Klikasz na "przeglądaj", wybierasz obrazek z komputera i zapisujesz zmiany.
Wówczas osobisty avatarek pojawi sie przy Twoim profilu w portalu, powinien też automatycznie pojawić sie w profilu forumowym oraz przy postach, które piszesz.

W razie pytań, czy trudności pisz śmiało 🙂

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2006 12:57 am
yamaszka
forumowicz

Już wszystko wiem, dziękuję bardzo za pomoc 🙂

Ula

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2006 1:42 am
  
Praca