Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Badania  

  RSS

Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
31/08/2006 12:00 am  

Mam już prawie 17 lat, czy są jakieś badania, które powinnam sobie zrobić.Wiem, że może za wcześnie, ale ja na punkcie zdrowia mam fioął, więc powiedzcie proszę jakie badania powinnam sobie zrobić, zeby sprawdzić czy wszystko jest ok:)?
Pzdr!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
31/08/2006 5:00 am  

Ja mam lekarzofobie i to ciężka, więc Ci nie powiem. Pewnie morfologię i żelazo byłoby najprościej.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Yavanna
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 12
05/09/2006 11:04 pm  

Żeby nie zaśmiecać forum nowymi tematami, zapytam tu - po jakim czasie od zostania wege radzicie mi zrobić sobie badania, tak na wszelki wypadek(żeby sprawdzić, czy dobrze dobieram sobie jedzonko i nie mam przez to jakichś niedoborów^^)??


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
05/09/2006 11:08 pm  

ja zrobiłam tak po 4 miesiącach - ale z powodu nacisków rodziny. Wszystko jest ok i dali spokój. Robiłam wiele badań krwi - między innymi badanie na krzepliwość i związene ze stanem wątroby /ale to gł. ze zwględu na środki antykoncepcyjne które biorę/.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
06/09/2006 6:54 pm  

Ja nie wiem, czy akurat bycie wege jest powodem do robienbia badań, mięsożercy też mają niedobory. Jak ktoś chce sprawdzac, to nie powinien tego rozgraniczać. A zresztą z tych badań nie wynikają tylko niedobory, a też różne choroby, które mogą się w organizmie toczyć niezależnie od diety.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
natalienne
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 165
06/09/2006 8:10 pm  

Ja tam robie sobie badanie krwi co rok czy pol roku i na razie jes dobrze 😉 Jak chcesz sie upewnic, to tez mozesz zrobic ale nic wiecej naprawde nie potrzeba!


OdpowiedzCytat
Yavanna
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 12
07/09/2006 2:16 am  

Dzięki ludzie :*


OdpowiedzCytat
heidi
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 110
07/09/2006 10:54 am  

Mam przekaz do badania krwi. Bo juz 7 miesięcy, jak jestem wege.
I kurczę. Stchórzyłam, bo na bank zemdlałabym xD


OdpowiedzCytat
  
Praca