Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jak mieć pachnące włosy?  

  RSS

anelek
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 11
28/09/2006 11:01 pm  

czy znacie dziewczyny jakieś fajne sposoby na to aby włosy ślicznie pachniały?ja od zawsze mam z tym problem, a mam wrażenie że wokół mnie jest pełno pachnących czuprynek:)pomożecie?


OdpowiedzCytat
glukoza
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 65
28/09/2006 11:31 pm  

hej, jesli o mnie chodzi, to wloski myje codziennie jakims ladnym szamponem, nastepnie odzywka, a kiedy wyschna lub przed wyjsciem gdzies pryskam leciutko mgielka zapachowa (polecam Avon) -ja preferuje glownie wanilie:) wlaosy naprawde ladnie pachna-polecam i pozdrawiam:)

glukoza


OdpowiedzCytat
anelek
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 11
28/09/2006 11:40 pm  

dzieki wielkie:) kupie sobie chyba jakąs miełkę.ale mam odnośnie avon pytanko.kiedyś, na tej stronie gdziesik przeczytałam że avon nie jest taki w 100 proentach ekologiczny, że oni używają coś z wiewiórek do produktów do opalania i dlatego. czy to jest prawda, czy może nieaktualne, bo już sie pogubiłam.bo jeżeli avon jest ok to ja bardzo chetrnie będę korzystać, bo oni mają fajny asortyment:)


OdpowiedzCytat
glukoza
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 65
29/09/2006 12:28 am  

wiesz, nie zaglebialam sie az tak, ale wiem, ze na katalogu jest znaczek odnoszacy sie do wszystkich produktow "nie testowane na zwierzetach" , ale jesli masz jakies obawy to poprostu kosmetykow do opalania nie kupuj i po problemie:) pozdrawiam

glukoza


OdpowiedzCytat
braad
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 581
29/09/2006 5:17 pm  

chyba musisz je czesciej myc a pozniej jakas odzywka - zwykle maja ladne zapachy, sproboj tez jesc wiecej masla orzechowego "zmiekcza" osobisty zapach

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]


OdpowiedzCytat
barbra2
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 34
29/09/2006 5:28 pm  

dobrym sposobem jest lekkie spryskanie jeszcze wilgotnych włosów jakims pachnidełkiem (lubie owocowe zapachy Ives Rocher np. jerzynka, brzoskwinka, ananas...nie są drogie); nie należy tylko przsadzać, bardzo szybko nie przyzwyczajamy się do własnego zapachu i niektórzy dobią dolewke perfum ale dla otoczenia to może byc aż nadto. 🙂


OdpowiedzCytat
Anchesenamon
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 77
29/09/2006 11:23 pm  

polecam zakup jedwabiu 🙂 w takiej małej, białej buteleczce z czarną zakrętką. Dostępne w każdym sklepie fryzjerskim 🙂 Włosy pięknie pachną cały dzień (przynajmniej mi, ale nie wiem czy każdy tak ma bo włosy są różne) i są jedwabiście delikatne 🙂 Jeżeli używasz prostownicy polecam szczególnie 😉

Anchesenamon


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
30/09/2006 11:21 pm  

polecam zakup jedwabiu

jedwabiu??!! najczęściej są to tzw proteiny jedwabiu (inna nazwa: hydrolizowany jedwab, hydrolized silk), z której strony nie patrzeć, niezbyt wegetariański. Korespondowałam kiedyś na ten temat z firmą Flos-lek, która kiedyś była na liście Klubu OK!, a potem z niej wyleciała właśnie za stosowanie protein jedwabiu. Wprawdzie proteiny są uzyskiwane z kokonów już po wylęgnięciu się jedwabników, ale nie sądzę, że dorosłe są przygarniane przez jakichś miłosiernych pracowników laboratorium.

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
01/10/2006 8:58 pm  

A po co Ci pachnące włosy? Nie wystarczy, że będą czyste i zdrowe?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
anelek
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 11
02/10/2006 1:58 pm  

bo chciałabym żeby mój chłopak z przyjemnością się do mnie przyulał, tylko tyle.a pozatym moje włosy ostatnio trochę szwankują bo garściami mi wypadają, ale nad tym już pracuję.:)


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
06/10/2006 1:08 am  

jesli chodzi o mgielki avon to slicznie pachną praktycznie wszystkie, i kokosowe, i waniliowe... ale niezbyt długo:)) najlepiej mieć zawsze przy sobie w torebce;)

hide and seek


OdpowiedzCytat
KsiezniczkaK.
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 35
19/10/2006 3:58 am  

Ja polecam szampon Herbal Essences: Fruit fusions (kiwi, kumkwat,figi) wg mnie pachnie slicznie i czuc przez caly dzien 🙂 .

W zwiazku z ta firma mam pytnaie... nie wiem czy tstuja na zwierzetach. Szukalam nawet jakiegos info ale kiepsko mi to szlo 😉 moze ktos z was wie cos na jej tematc?


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
19/10/2006 12:49 pm  

Herbal Essences nalezy do Procter&Gamble, a Procter&Gamble testuje.


OdpowiedzCytat
  
Praca