Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jakie prezerwatywy?  

Strona 5 / 5 Wstecz
  RSS

Wercia
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 44
09/08/2007 7:27 am  

Naprawdę? mnie na szczęście nigdy nie zawiodły, a durexy już chyba dwa razy...

Zapraszam na portal wegetariański wegeswiat.pl


OdpowiedzCytat
fabryka_slow
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 294
09/08/2007 8:28 pm  

Wiele osób na forum pisze, że nie używa prezerwatyw. Mniemam, że raczej są to osoby, które mają obecnie jednego stałego partnera i sa mu wierne. Chciałabym przyblizyć Wam zagrożenie ze strony HIV/AIDS. Nie zdradzanie poartnera seksualnego nie jest podstawą do poczucia bezpieczeństwa przez ludzkim wirusem upośledzenia odporności. Dlaczego?

Jest para- Asia i Janek. Są sobie wierni. Asia, przed Jankiem miała jeszcze 2 partnerów seksualnych, kochała się z nimi bez zabezpieczenia.
Janek miał przed Asią dziewczynę, pielęgniarkę(Gosię). Gosia kiedyś opatrzyła ranę pacjentowi nie zakładając wcześniej rekawiczek.
CZY TE OSOBY BYŁY ZDROWE? Nie wiadomo, może tak, może nie. CZasami ludzie po prostu nie rozmawiają o takich rzeczach. Czasami nie wiedza, ze są nosicielami i zarażają innych.

Wirus HIV może nie wywoływać objawów przed nawet 10-15 lat. Tysiące POLAKÓW nie ma pojęcia, że jest nosicielami. Nie sa to prostytutki, narkomani, geje (tak, łamiemy mit o tym, ze to choroba homoseksualistów, najwiecej zarazen jest wsród heteroseksualnych). HIV i AIDS dotyczy kazdego człowieka.
Wirus HIV jest wykrywalny 6-12 tygodnia od ryzykownego zachowania (tu seks bez zabezpieczenia).

warto ryzykować? czy niechciana ciąża jest jedynym złym skutkiem kochania się bez gumki?

Jest to niewątpliwie OT, ale czytając Wasze posty nie mogłam się powstrzymać. Mam zamiar przejść kurs edukatora ds HIV?AIDS i narkomanii. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to piszcie 😉

koskaan


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
09/08/2007 11:20 pm  

To napewno prawda co napisałas powyżej,ale ja osobiscie nie wyobrazam kochac sie ze swoim partnerem w gumkach po 10- latach bycia razem,i byciu sobie wiernym,wiem ze sa przypadki zarazenia sie wirusem HIV nawet u dentysty juz nie mowiac o WZW typu B czy C ,wiec codzienne zycie niesie pewne zagrozenia,ale mysle ze mozna je znacznie zminimalizowac.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
19/12/2010 10:30 pm  

Gdyby ktos szukal wegańskich prezerwatyw,to bede miec sporo do odsprzedania:)
firmy Glyde,weganksie(bez mleka w produkcji),nietestowane,fair trade,zaakceptowane przez PETA,certyfikat Vegan Society:)smakowe sugar-free 😉


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
06/01/2011 12:21 am  

[url] http://forum.empatia.pl/viewtopic.php?f=2&t=1656 [/url]


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
13/07/2011 3:29 am  

Nadal aktualne,polecam:)


OdpowiedzCytat
vicky
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 9
16/12/2011 2:12 am  

Niestosuje i nie zamierzam stosowac pigulek. Nie chce pakowac w siebie jakis hormonow. Pozniej ciezko zajsc w ciaze. A po za tym są testowane na zwierzetach.
Niestsowalam do tej pory zadnej antykoncepcji. W ciazy nie jestem. To nie jest kwestia ze jestem nie odpowiedzialna. Są pewne sprawy, ktorym jest minimalne ryzyko zajscia w ciaze. Moj byly pratner jest bez plodny. Skuteczniejsze od prezerwatywy, pigulki i innych rzeczy.


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca