Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

sok marchwiowy  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Wercia
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 44
30/10/2007 9:08 pm  

Zgadzam się - soki ze sklepów mają albo za dużo cukru, albo za dużo soli, jełśi to soki warzywne, w każdym przypadku są jednak niezdrowe.

Zapraszam na portal wegetariański wegeswiat.pl


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
01/11/2007 1:31 am  

Ja natomiast bardzo zle sie czuje po soku marchwiowym....dlatego go nie pijam ale uzupelniam witamine A jedzac codziennie kilka pomidorow ktore uwielbiam.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
03/08/2008 2:31 pm  

Ja soku nie piję ale za to codziennie opylam kilka marcheweczek i dobrze się czuję:D

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
09/08/2008 6:53 pm  

Ja lubię sozki marchwiowe, choć ostatnio rzadko piję 😉
Przed chwilą wypiłam sobie Kubusia. Nie dopatrzyłam się w jego składzie cukru, ale był syrop glukozowo-fruktozowy. Czy waszym zdaniem jest to składnik " w miarę " zdrowy?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
09/08/2008 7:10 pm  

A nie lepsze zjeść całą marchewkę np pójdę w grządki wyrwę z 2 i schrupię czy to nie więcej witamin dla organizmu?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
09/08/2008 8:38 pm  

Ja np. nie lubię takiej świeżej marchewki....Musi być albo starta i doprawiona, albo ugotowana, albo w formie soku. Taka z grządki ( a w moim przypadku ze sklepu, gdyż grządek nie posiadam) po prostu jest dla mnie niesmaczna.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
10/08/2008 4:11 pm  

Ja dziś zrobiłam sok marchwiowo-buraczano-jabłkowy pycha:D

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
10/08/2008 4:26 pm  

Ja nie lubię świeżej marchewki Taka z grządki po prostu jest dla mnie niesmaczna.

nie bluźnij! 😉 😀


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca