Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Maszynki do golenia...  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
22/04/2008 12:14 am  

Witam! Ja mam problem z wyborem, jakiej firmy maszynke do golenia wybrac... A moze nie ma to znaczenia? Bo np. przeczytalem, ze Gillette,BIC testuja swe wyroby na zwierzetach i nie wiem jak to jest z ich maszynkami... Jakich Wy uzywacie ew. polecacie? Dzieki z gory za odpowiedz, pozdrawiam 🙂
P.S. Naszla mnie taka refleksja, ze w przypadku plci pieknej to chyba powinno sie mowic maszynki do goleni 😛 Sorry za moj debilny humor...

[edytowane 21/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
22/04/2008 12:34 am  

wlasnie tez bym chcial to wiedziec bo mam maszynke brauna (juz wiem ze tez testuja na zwierzetach 😡 ) elektroniczna ale niejest zbyt fajna i wolalby wrocic do tradycyjnych ale jaka wybrac?


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
22/04/2008 1:25 am  

Hej ! Verufer jak fajnie wyglądasz na tym zdjęciu. Ja też jak będę po wizycie u fryzjera zamieszczę swoje zdjęcie. Na razie jestem za bardzo zarośnięty.
Nareszcze jakiś męski temat 🙂
Ja używam maszynki jednorazowej, trzyostrzowej, z miekką niebieską rączką. Jest bardzo wygodna a że mam miękki zarost to zwykle starcza mi na kilka tygodni. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
22/04/2008 1:29 am  

A jakiej firmy? Jesli nie chcesz kryptoreklamic na forum 😉 to wyslij na priva... Dzieki 🙂 Pozdrawiam

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
22/04/2008 1:39 am  

Piotruś ja nie wiem co to jest za firma. Ja tą maszunkę kupiłem na bazarze. Ona nie ma żadnych oznaczeń, taka firma bez firmy 🙂 , a że dobrze goli to jestem z niej zadowolony.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
22/04/2008 1:58 am  

To wcale nie jest męski temat 😀

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
22/04/2008 2:33 am  

To wcale nie jest męski temat 😀

Lily, Ty też się golisz ? :rotfl:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
22/04/2008 2:45 am  

na twarzy jeszcze nie muszę 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
22/04/2008 2:45 am  

P.S. Naszla mnie taka refleksja, ze w przypadku plci pieknej to chyba powinno sie mowic maszynki do goleni 😛 Sorry za moj debilny humor...

[edytowane 21/4/2008 przez verufer]

W moim przypadku będzie to depilator Philipsa nie tylko do "goleni " ale i wielu innych miejsc. 😀


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
08/05/2008 7:03 pm  

philips to teraz jedno z LG a to drugie jest testerem:/ ( a konkretnie LG chem),na pewno nołnejmy sa jaki ms wyjsciem,przynajmeniej jest szansa na nietestowanie..oriflame ma teraz maszynki ale to jest zmowa z wilkinsonem wiec tez pewnie nie-ok.jak ktos wierzy w ziaje to ona ma kremy do depilacji,,mozna tez zrobic sobie depilacje cukrowa.No ale to sa sposoby raczej nie na twarz;)na pewno lepiej zawsze uzywac depilatorow/maszynek elektrycznych..mniej smieci..tylko omijac firmy te nieciekawe..


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
08/06/2008 4:36 pm  

ja używam takich tanich jak np isana itp,potocznie są to jednorazówki.
Moim zdaniem najtańszy sposób na golenia np nóg,raczej dla kobiet,to podczas
kąpania rozsmarować na nogach grubą warstwę żelu do kąpanie/pod prysznic
i maszynką powoli zaczynać ten płyn zbierać.
🙂

lady vegan


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
09/06/2008 7:48 pm  

hmmm ale z tego co mi wiadomo BRAUN jest produkowany przez firmę testującą na zwierzętach czyli gillette,tak samo jak duracel,paper mate......,niewiem jak wy ale ja robię taki mały bojkot tej firmy i nie kupuję powyżej opisanych produktów,bo jakby nie patrzeć to też kupując nawet maszynkę do golenia wspierasz tę firmę i jej działania.ale każdy ma swoje zdanie.....

lady vegan


OdpowiedzCytat
carolinee
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 61
20/06/2008 12:31 am  

ja ma depilator braun silk-epil, ale nie wiedziałam, że takie rzeczy testują na zwierzętach, ehhh


OdpowiedzCytat
ptrswk
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 13
22/06/2008 5:30 pm  

Ktoś wie czy PolSilver testuje na zwierzętach?


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
22/06/2008 7:01 pm  

carolinee ja właśnie nie wiem w jaki sposób można testować maszynki do golenia,ale mi chodziło o to że Braun jest produkowany prze Gillette,i kupując np depilator brauna też zasilasz konto tej firmy,wspierając przy tym ich bestialskie działania.
pzdr.:)

lady vegan


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca