Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Maszynki do golenia...  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
05/07/2008 8:37 pm  

Pod koniec roku zainwestowałam w depilator Philipsa w nadziei, że raz na zawsze będę miała święty spokój z maszynkami, ale bardzo, bardzo się zawiodłam. Zamiast usuwać włoski, jedynie je nadrywa, a rezultat jest taki, że i tak kończę z ręczną maszynką albo pęsetą 😡 Myślałam też, że depilator nie będzie mi tak orał wrażliwej skóry jak maszynka, lecz tu również spotkał mnie zawód. Generalnie kasa w błoto 🙁

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
31/07/2008 3:58 pm  

hmm a moze wizzit firmy mango za 149 zl takie cos co wyrywa automatycznie jadac po skorze wlosy z cebulka wlasnie widzialam tego reklame w TV 😛


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
31/07/2008 6:07 pm  

To się właśnie nazywa depilator 😮

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
31/07/2008 6:08 pm  

To się właśnie nazywa depilator 😮

Ano 😀

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
10/08/2008 5:51 am  

no i wkoncu wie ktos jaka dobra maszynke mozna kupic nietestowana do golenia sie?
bo po tanich to wygladam jakbym okres na mordzie dostal


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
10/08/2008 1:19 pm  

To się właśnie nazywa depilator 😮

ja uzywam innego, takiego neico podobnego do zyletki a to tez depilator i duzo lepszy niz zyletka 😀 wiem z to tez jest depilator ale ktos pisal ze po jendym dniu juz mu(jej)wlosy odrastaja a takie coś zapewni jej ''łyse nogi'' itd na jakis tydzien albo wiecej 😉


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
10/08/2008 2:20 pm  

Nie wiem, jak coś podobnego do żyletki (czyli coś, obcina włosy, a nie wyrywa ich) może dawać "łyse nogi" na tydzień 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
asiabewu
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 6
15/08/2008 11:43 pm  

Ja lubie elektryczna maszynke do golenia. Raz trzeba wprawdzie zaplacic wiecej, ale ma sie spokoj na dluuuuugo. I nie produkuje sie przy tym trudnych do recyklingu smieci. Maszynki sa albo na akumulatorki, albo bezposrednio podlaczane do pradu. Te pierwsze - fajne i w podrozy. Wydaje mi sie, ze ucinaja wlosy mniej "ostro" niz maszynki jednorazowe (ale to tylko moje wlasne obserwacje na moich wlasnych wlosach).
Polecam,


OdpowiedzCytat
Jędruś
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 849
16/08/2008 12:34 am  

Maszynki elektryczne mają jedną wadę nie wyrównują powierzchni skóry dlatego warto raz na tydzień ogolić się zwykłą maszynką (jednorazówka lub żyletkowa) aby wyrównać ewentualne górki i dołki po maszynce elektrycznej. Można dostać pędzeliki do golenia z włókna ryżowego, to nie musi być np. sierść borsuka aby rozmarować piankę/mydełko na powierzchni skóry.

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:


OdpowiedzCytat
Kociaczek
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 168
16/08/2008 12:41 am  

Kwestia gustu. Mój chłopak od lat używa elektrycznej maszynki i 'górek i dołków' się nie nabawił 😀 . Pewnie wiele zależy też od jakości maszynki, i od kosmetyków jakich się używa.


OdpowiedzCytat
Jędruś
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 849
16/08/2008 3:11 pm  

Kociaczek a w jakim wieku jest twój chłopak?

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
16/08/2008 4:09 pm  

Myślałem już nad zakupem elektrycznej ale do tej pory nie zdecydowałem się. Jak na razie używam ręcznych. Wcześniej był to Gillette Mach 3, a teraz jednorazówki Wilkinsona. Już nie kupuje niczego od Gillette, bo testują kosmetyki na zwierzętach, ale nie wiem czy Wilkinson jest bezpieczny...
Szukałem niedawno kosmetyków do golenia i znalazłem gel "BD Bond" (PharmaCF), kupiłem bo miał znaczki "not tested on animals" i "enviromental care".

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
23/08/2008 12:30 am  

Albo jeszcze mozecie pencetą 😀 :rotfl: :rotfl:


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
23/08/2008 12:43 am  

Nie ma wśród nas masochistów 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
23/08/2008 12:45 am  

a ja uzywam maszynki polsilver i mam nadzieje ze nie jest testowana na zwierzetach:-/ jak to sprawdzic?


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca