Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

odczuwalne bicie serca  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
20/07/2010 10:05 pm  

Im bardziej się martwisz i rozmyślasz nad każdym objawem, tym bardziej są one odczuwalne i powstaje błędne koło, które samo się napędza.

Dokładnie. Całkiem niedawno również podejrzewałam u siebie chorobę, zaczęłam czytać różne fora i .... czułam się coraz gorzej 😉 Jedyne czego mogę ci życzyć to cierpliwość - bardzo przydaje się podczas robienia badań i poszukiwania przyczyn różnych objawów chorobowych.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Blanka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 102
20/07/2010 10:24 pm  

Oj tak, z tymi forami macie jak najbardziej rację. Im więcej czytam, tym większy mętlik w głowie. Lek nazywa się Betaloc ZOK na nadciśnienie tętnicze, niedokrwienie serca i arytmię. Za dwa tygodnie muszę iść do kontroli. Ciekawe, jaką wersję usłyszę tym razem... ;]

[edytowane 20/7/2010 przez Blanka]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
20/07/2010 10:29 pm  

Mój ojciec bierze Betaloc. Bardzo mu to upośledza krążenie w kończynach niestety. Tyle że u niego w ogóle nie wiadomo, co to za choroba, tzn. przyczyna choroby, bo objawy są całkiem inne (poważniejsze).

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
30/08/2010 4:34 pm  

I jak tam, Blanko, z serduchem?


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
30/08/2010 4:53 pm  

To dlatego, że rozumiem i znam ten problem 😀 Cieszę się, że już wszystko w porządku ^^


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
02/09/2010 3:28 am  

I jak tam, Blanko, z serduchem?

o, dzięki Fasol za pamięć 😉

Otóż moja przygoda była nieco dziwna 😉 Wybrałam się do kardiologa na echo serca i lekarz stwiedził, że wszystko jest z sercem jak najbardziej w porządku. Powiedział, że wszystkie moje objawy są na tle nerwicowym i od razu zakazał mi brać lek na spowolnienie tętna. Dodał, że mam śmiało uprawiać sport i niczego się nie bać, po prostu udowodnić samej sobie, że mogę. Szczerze mówiąc wyszłam z gabinetu z jednej strony szczęśliwa, a z drugiej nieco ogłupiała 😛 No ale zrobiłam, jak kazał, jeszcze tego samego dnia poszłam na rower, wyjechałam na kilka dni ze znajomymi i objawy ustały albo nie ustały, bo ich nie było, ale o nich nie myślałam. Zauważyłam, że kiedy nic nie mam w planach i siedzę w domu, to zdarza się, że czasem to 'serducho' znowu zaczyna podskakiwać, ale już nie przejmuję się tym jak ostatnim razem, bo wiem, gdzie leży przyczyna. Ale myślę, że to przez te długie wakacje i brak jakiegoś konkretnego zajęcia, np. pracy. Podejrzewam, że od września, a już na pewno od października nie będę miała czasu o tym myśleć, że coś mi w klacie mocno bije 😉 Zaczną się studia i te inne rzeczy, także nie ma szans.

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie :red:

Sorka ze przechodza mi posty i na nie nieodpowiadam. Wez profilaktycznie magnez .
Pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
02/09/2010 5:44 pm  

Aaa, czyli miałam rację 😛 To fajnie, że jesteś zdrowa 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca