Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

jeszcze o kosmetykacha testowanych....  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
17/06/2006 11:14 pm  

słyszałam, że niektóre firmy deklarują, że nie testowały kosmetyków na zwierzętach i faktycznie nie robia tego, bo...robia to za nie inne firmy, którym zleca się te badania. mogą też korzystać z gotowych składników i nie interesować się przeprowadzanymi testami. czy to jest prawda?

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
17/06/2006 11:35 pm  

niestety...polskie firmy to na www.ok.jawsieci.pl czy tam org.pl jakos takale z polskich to np. ziaja a tak w ogole to na pewno sa ok l'occitane, argiletz, freeman...itp aha i weleda


OdpowiedzCytat
Ajlon
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 68
30/06/2006 5:59 pm  

Czy kosmetyki produkcji "wlasnej" roznych sieci np Biedronki czy Rossmana sa cf? bo w zasadzie wszystko na wskazuje, a niejednokrotnie nie sa one najgorszej jakosci, sa latwodostepne no i tanie

Tak, tak cicho...a ty się boisz...


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
01/07/2006 12:39 am  

Czy kosmetyki produkcji "wlasnej" roznych sieci np Biedronki czy Rossmana sa cf

jeśli chodzi o biedronkę to nie ma tam produktów "własnj produkcji" po prostu robią to firmy na zlecenia biedronki. aby mogły być to wyroby tańsze producenci nie mogą firmować ich własnym logo. można jednak przeczytać malutkimi literami, kto to wyprodukował i okazuje się, że są tam np. jogurty danona. jest też wiele kosmetyków ogromnych korporacji, które testują swoje wyroby na zwierzętach.
dlatego warto czytać to co napisane małymi literkami 😉

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Ajlon
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 68
04/07/2006 8:33 pm  

Wiem, ze wiele z tych kosmetykow produkuja znane marki, ale ja mam na mysli takie, gdzie jest napisane tylko i wylacznie np dystrybutor Rossman i "made in the ue"

Tak, tak cicho...a ty się boisz...


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca