Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

mleko sojowe a piersi.....  

  RSS

meszirim
świeżaczek
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 1
09/09/2014 8:28 pm  

hej
mam pytanie do doświadczonych wege-wyjadaczy płci żeńskiej: dziewczyny czy od czasu picia przez was mleka sojowego zauważyłyście jakieś zmiany odnośnie wielkości piersi? ja wiem, że to dość intymne pytanie, ale odkąd piję mleko sojowe zdecydowanie się powiększyły. Jestem bardzo aktywna fizycznie - ćwiczę codziennie, dużo biegam, także tekst - może przytyłaś mnie nie dotyczy, bo na cm nic nie widać, ciąża też odpada, proszę o pomoc i ewentualnie jakieś wnioski, proszę szczerze i bez żartów

dzięki

pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
09/09/2014 9:22 pm  

Byłoby pięknie gdyby to tak na mnie działało 🙂
Niestety!
Nie piję go hektolitrami, ale czasem jakiś budyń, owsianka, do kawy...
Na razie to rośnie tylko d.pa 😀
Na mnie nie działa...


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
09/09/2014 10:41 pm  

Jaka bida była taka dalej jest 😉

Nie wierz też w to, że rosna od bananów - jem 10-15 dziennie i urodzaju ni ma 😉 Przynajmniej mnie nie będą plecy od nadmiaru bolały.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
10/09/2014 2:55 pm  

Ale to dobrze czy źle?
Mleka nie piję, ale jadam soję w innej postaci dość regularnie, w ciągu roku schudłam ponad 10 kg i biust też mi w dużej mierze zanika 😛
Jeśli komuś się coś zmienia pod wpływem fitoestrogenów, to być może dlatego, że właśnie były mu potrzebne?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
10/09/2014 7:15 pm  

Niech no sprawdzę... Nieep, nic mi nie rosło.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
11/09/2014 2:03 am  

Gdyby soja działała w ten sposób to mnóstwo dziewczyn od dawna by z tego korzystało.

A odpowiadając na pytanie. Nie, nic mi nie urosło.


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 263
11/09/2014 6:25 pm  

Może masz jakąś nadwrażliwość na fitoestrogeny. A tak w ogóle to: Pics it or didn't happen 😛

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
  
Praca