Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

National Geographic  

  RSS

patrykv
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 3
01/10/2006 7:16 pm  

Są tu fani tego pisma?Ja czytam je chętnie.


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
01/10/2006 11:33 pm  

Ja od czasu do czasu..bo troszke drogie...ale uwielbiam..w ogóelma świetne foty..:D.I to bardzo cenię..:)

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
03/10/2006 12:06 am  

No i ja także czasami je przeglądam i tak jak Wiejkce strasznie podobaja mi sie fotki - niekiedy zapieraja dech w piersiach...:) Jest naprawde super!!!


OdpowiedzCytat
IZQ
 IZQ
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 48
03/10/2006 10:08 pm  

ja pokochałam książki z serii National ... 😀
szczególnie z dziedziny historii (przepiękne albumy np.o Majach) i medycyny(polecam "W głąb ludzkiego ciała"-kapitalne zdjęcia i dużo praktycznej wiedzy) 😀
co do pisma to kupuję na przecenach,bo niestety nie są na moją kieszeń,zważając na inne wydatki....
😉

[edytowane 3/10/2006 od IZQ]


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
11/10/2006 6:37 pm  

Świetne czasopismo :exclam: Mnóstwo ciekawych tematów, niesamowite fotki!! Uwielbiam je 🙂


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
11/10/2006 9:54 pm  

wole ogladac program National Geographic w sieci telewizyjnej niz czytać. Rowniez sa tam podane wspaniale rzeczy


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
11/10/2006 10:46 pm  

ja mam książkę o Japonii tego wydawnictwa, zdjęcia są naprawdę przepiękne i zawartość ciekawa. Co do samego pisma to nie kupuję regularnie, bo jest za drogie.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Borys
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 15
07/11/2006 8:16 pm  

Mam wszystkie numery tego pisma. Od pierwszego, pilotujacego 🙂

http://weg.fora.pl


OdpowiedzCytat
Majowa
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 175
24/02/2007 5:43 pm  

No ja też mam wszystkie bo prenumeruje od początku. Ostatnio sobie zamówiłam kolekcję filmów Tabu z tego wydawnictwa ale jeszcze nie oglądałam.

Ciekawe dlaczego ten temat jest w wege-literatura.

[edytowane 24/2/2007 od Majowa]


OdpowiedzCytat
Jakub
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 135
29/07/2007 7:39 pm  

Hmmm, ja uwielbiem NG. To pismo, jak chyba żadne inne, pokazuje piękno świata przyrody. Ukazauje i unaocznia jego niezwykłość, zmusza czytelnika do zachłyśnięcia się nim. Wiele osób uwrażliwia na problemy środowiska, mobilizuje do skończenie z bezrefleksyjnością konsumpcjonizmu i skoncentrowania na "ja", otwiera człowieka na świat innych ludzi i świat przyrody... Myślę, że to kilka całkiem niezłych powodów, dla których NG znajduje się w tym dziale - nawet jeśli nie traktuje o vege, to przynajmniej jest przesycony szacunkiem dla tego, co żyje obok nas.

Pozdrawiam,
j,

PS Wyszedł niezły pean na cześć, więc może od razu zdementuję - nie jestem i nigdy nie byłem pracownikiem NG i nie jest to wstrętna kryptoreklama. To reklama całkiem jawna. 😀

[img]http://i25.photobucket.com/albums/c62/hamletron/priceless.gif[/img]


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
18/10/2008 3:11 pm  

National Geographic nie ma sobie równych.... 😀 tylko szkoda, że takie drogie chociaż a z drugiej strony warte wysokiej ceny. Moje uwielbienie chyba wynika z biologicznych zapędów 😎


OdpowiedzCytat
  
Praca