Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wege w ciazy,karmiemie piersia  

  RSS

Daga1
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 6
12/03/2008 1:34 pm  

Czesc wszystkim!
Jestem teraz w 8 mc-u ciazy i oczywiscie miesa nie spozywam.Jem jajka z ferm ekologicznych( ufam ze kury tam hodowane naprawde widza slonce),oraz pije mleko ale tylko w formie kwasnej(eko-kefiry)
Czuje sie swietnie ,wyniki krwi ok -nawet chyba lepsze od miesozernych kolezanek w ciazy.
Jua nie bede sie rozpisywac o niezrozumieniu ze strony rodziny - to normalka . Na szczescie mam wsparcie w mezu ,ktory tez jest wege.
Mam pytanie - czy ktos wie jak to jest a karmiemiem piersia bedac wege?
jem dosc duzo warzyw straczkowych,kapusty,soi i tym podobnych -czy dziecko nie bedzie mialo wzdec?


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
12/03/2008 2:47 pm  

Zapraszam na [url]www.wegedzieciak.pl [/url] 🙂
Owszem strączkowe mogą szkodzić, zwłaszcza noworodkowi i lepiej na początku ich unikać, także kapustne szkodzą, cytrusy itp.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Daga1
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 6
12/03/2008 3:15 pm  

Dzieki,juz udaje sie na "wegedzieciaka"


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
13/03/2008 2:02 pm  

zamiast straczkow jedz kasze (gryczana, jaglana, kus kus, jeczmienna zwykla i peczak), ryze (brazowy, bialy, zolty, jasminowy, basmati), makarony (razowe, ale tez zwykle al dente, ryzowe, sojowe) z roznymi salatkami, gotowanymi, pieczonymi, duszonymi warzywami , owoce, bakalie, wszelkie orzeszki .Wybor jest ogromny! Idzie sie najesc. A skoro spozywasz jaka-to tym bardziej! Nalesniki, jajecznice, omlety, racuszki, placuszki, ciasta (z tym ostroznie;) Ale faktycznie-wegedzieciak to najlepsze portal jak dla Ciebie. Życze zdrowia dla Ciebie i dzidziusia:)

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
  
Praca