Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie są sexy 🙂  

Strona 17 / 27 Wstecz Następny
  RSS

trafka
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 52
05/07/2011 5:13 am  

chlopcy fajni, tylko w wiekszosci za mlodzi... 😎
...no i jakos tak mi troche "niesmacznie" ze niektore panie urzadzily tutaj 'fotke.pl'...no ale nic, powodzenia wszystkim 😉

mała lady punk


OdpowiedzCytat
Chihuahua
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 43
06/07/2011 1:28 am  

Takie chwalenie się płytkami w łazience plus praktycznie gołe cyce yyyyy....
I to z mojego miasta 😡 ...
No ale poza kilkoma niesmacznymi wyjątkami to jest świetnie! 😉

[img]http://pergamano.pl/przedszkole-bea/obrazysg/logo/motyl.gif[/img]


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
06/07/2011 4:02 am  

Każdy chciał się pokazać od najlepszej, jego zdaniem, strony. Możliwe, że niektóre zdjęcia są odważne, ale świadczy to jedynie o tym, że wegetarianie dobrze czują się w swojej skórze. To pozytyw. 😉 Gdyby Admin uznał jakieś zdjęcia za wybitnie niesmaczne, to zapewne by ich nie opublikował.

Powodzenia wszystkim uczestnikom! 🙂

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
06/07/2011 8:31 pm  

Ja kibicuję Pani zjadającej swoją biżuterię. Chyba na nią zagłosuję, niech opchnie nagrody i się posili czymś bardziej strawnym 😉
Rusałka odziana jedynie we włosy również mnie rozbroiła 😀


OdpowiedzCytat
lekki123
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 187
09/07/2011 4:46 am  

Zdjecie Oli to w wannie, z kieliszkiem wina w reku, piana na kolanie - wcale nie trzeba niczego pokazywac, zeby az kipialo od seksu :thumbup: :heartpump:

swiat zmienia sie przestawia game barw


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
09/07/2011 9:50 pm  

Nie wiem, jak Wy, ale ja się nie kąpię w bluzce 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
MannaPoranna
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 232
09/07/2011 10:48 pm  

Ja też nie. Ja ubieram płaszcz.

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
09/07/2011 10:54 pm  

Manna, ale w co ten płaszcz ubierasz?


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
10/07/2011 2:46 am  

Ogólnie dziewczyny, które zgłosiły się do konkursu są bardzo ładne. Kilka bym odrzucił na starcie, ale może one podobają się komu innemu. Dobrze, że liczy się ilość głosów, bo gdyby wybierało jury to byłby bardzo trudny wybór.

Kandydatki, które odsłoniły więcej podziwiam za odwagę żeby publicznie (jednak to zdjęcie pozostanie na długo - patrz poprzednie edycje) prawie nago występować.

Mam kilka typów i są to niekoniecznie panie w negliżu, bo to nie konkurs na okładkę CKM-a lub Playboya. Zwracam mniejszą uwagę, chociaż nie neguje w zupełności ;).
Ze zdjęć pań w niekompletnym ubiorze podoba mi się zdjęcie Ewy z zielonym jabłkiem - takie proste wykorzystanie jakiegoś motywu ( tu akurat biblijengo) jest ciekawe.

@Fasol:
Manna napisała, że nie ubiera bluzki do kąpania tylko płaszcz. Tak to zrozumiałem. Bardzo ciekawe nie powiem, takie nowatorskie :D.

[edytowane 9/7/2011 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
10/07/2011 2:53 am  

O! Mnie też się podoba zdjęcie Ewy 😀 pomysłowe i zazdroszczę figury, poza tym ta niewinna jasna skóra, mrrr 😀


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
10/07/2011 3:32 am  

Fasolencji pewnie chodziło o to, że ubiera się kogoś lub coś, czyli jeśli ubieramy płaszcz, to musimy ubrać go w coś, a na siebie możemy go założyć 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
10/07/2011 3:38 am  

no śliczne, a mi sie podobają zdjęcia takie radosne ale i romantyczne ..
A Bulek wygląda młodo 🙂 , fotka z rowerem fajna.

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
12/07/2011 3:56 am  

Ja tam wsrod facetow widze tylko jednego w miare, ale mianem przystojnego i tak bym nie okreslila. Jeden moglby tez przejsc nawet, ale ma zbyt odstajace uszy. No wlasciwie Tomek z czupryna, mi pokazal sie jako 4, gdyby zgolil szupryne to moglby byc przystojny:D No a kobiet jest dużo ładnych, nie długo trzeba bylo szukac:) coz, mam nadzieje ze kiedys bedzie w czym wybierac jesli chodzi o facetow, moze juz za 2,3 lata.I nie chodzi o to, ze sa tam brzydcy faceci, nie uwazam nikogo za brzydkiego czy szpetnego, chodzi o to, ze nie ma tam zadnego, ktorego uznalabym za przystojnego czy seksownego 😛 Ale fakt, ze glosowanie jest platne, zmusil mnie tylko do zaglosowania na faceta 😛

edit: powinien mi przyjsc jakis sms potwierdzajacy, ze zaglosowalam? wpisalam tak jak trzeba i pod numer, jaki podano, a nie przyszedl mi sms potwierdzajacy.

edit2: Tak w ogóle uważam, ze nie powinno sie dopuszczac czarnobiałych zdjec, ani takich gdzie ktos jest w okularach, niewyraznych, lub widac kogos od tylu, a zauwazylam ze w galerii facetow, troche takich zdjec jest.

edytowane3 raz:przyszedl mi jakis sms zwrotny z kodem potwierdzajacym. Gdzie ten kod wpisac i w ogole? nie widze tam zadnego pola na to.

[edytowane 12/7/2011 od Pocahontas]


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
14/07/2011 2:21 pm  

O! Mnie też się podoba zdjęcie Ewy 😀 pomysłowe i zazdroszczę figury, poza tym ta niewinna jasna skóra, mrrr 😀

Zdjęcia Ewy (i pomysł na zaprezentowanie siebie) również przypadły mi do gustu. Pozostałe pół nagie zdjęcia nie zrobiły na mnie większego wrażenia.


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
14/07/2011 7:25 pm  

Ja chyba też jestem kryptolesbijką, bo dziewczyny jednak znacznie lepiej wyszły. A może to skutek mojej gerontofilii, bo panowie zdecydowanie zbyt młodziutcy jak na mój gust 😛 Chociaż, parę zdjęć fajnych- wkurzają mnie tylko te przesadnie upozowane, zarówno w galerii damskiej jak i męskiej (chociaż dziewczyny znacznie bardziej pojechały w tym temacie). Wybiorę po jednym sympatycznym, naturalnym pyszczku- swoje typy już mam:)


OdpowiedzCytat
Strona 17 / 27 Wstecz Następny
  
Praca