Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie są sexy 🙂  

Strona 3 / 27 Wstecz Następny
  RSS

Nimrodel
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 43
28/08/2006 7:53 pm  

A wiesz nie podpuszczaj mnie bo to zrobię, choć zawsze byłam anty tego typu konkursom. Jednak tutaj chodzi o zupełnie co innego. Moim zdaniem tak jak ja to widzę, jak czuję, chodzi o pokazanie jak wygląda wegetarianin, wegetarianka.. To co startujemy ? Może by dodatkową grupę zrobili dla ciut starszych, albo na najsympatyczniejszą. bo z tą urodą czysto fizyczną wiadomo, nie jest dana na całe życie.

[edytowane 28/8/2006 od kazamuko]

A ja się chyba odważę, właśnie chodzi o to, żeby pokazać "wegetarianie są wśród nas" 😉
(mam nadzieję, że elfy nie będą dyskwalifikowane za "pochodzenie" 😉

A serio, gdy przechodziłam na wegetarianizm dobrych kilka lat temu, nie znałam nikogo, kogo mogłabym pokazać rodzicom i powiedzieć: "widzicie, on nie je mięsa, a mimo to nie słania się na ulicy, uprawia sporty, dobrze się uczy", itd. Co gorsza, mieszkam na wsi, a na wsi wiadomo, to co inne, jest gorsze.
To jest szansa, żeby pokazać, że wegetarianizm, to nie jest życie w oscezie, kosztem wszelkich "przyjemności", że nie jest to dieta wyniszczająca organizm, itd. Zresztą chyba wiekszość rozumie o co chodzi.

...oprócz Drogi szerokiej
oprócz Góry wysokiej
oprócz kawałka Chleba
oprócz błękitnego Nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba...


OdpowiedzCytat
Nimrodel
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 43
28/08/2006 7:57 pm  

Nie rozumiem tego konkursu, kojarzy mi się to z wystawą psów. Wegetarianie to ludzie innej rasy czy jak, że trzeba robić konkurs na najpiękniejszego z nich? O_____o głupota.

A jeśli chodzi o Ciebie, Saimaa, to myślę, że z czasem nabierzesz dystansu do siebie, swego ciała, do innych ludzi i do wielu zwykłych rzeczy, do których tak uwielbiamy dorabiać ideologię 😉

...oprócz Drogi szerokiej
oprócz Góry wysokiej
oprócz kawałka Chleba
oprócz błękitnego Nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba...


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 630
28/08/2006 10:31 pm  

Ja to w ogóle mam specyficzne podejście do siebie, swojego ciała, całej tej zewnętrznej otoczki. nie mam kompleksów, nie wnikam w to, mam poczucie pewnych minusów, ale nie jest to dla mnie jakoś tam szczególnie istotne. Najbardziej intymne są dla mnie moje myśli, słowa, moje pisanie, które czasem obnaża moje pulsujące wnętrze, zdradza najskrytsze myśli. Moje ciało to jest zewnętrzna, przemijająca sfera i tyle. A konkurs fajny, pomyślę, choć raczej na zasadzie zwiększenia różnorodności

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
29/08/2006 12:37 am  

no drogie PAnie 🙂 wy tu gadu gadu a ty trzeba sie zdecydowac bo terminy gonia 😛 a z racji tego ze wybieramy najseksownijsze samice i najseksowniejszych samcow to powaznie mysle na wystartowaniu 🙂 no bo w koncu a co 😛 i tak miedzy nami to nie licze nawet na to pierwsze miejsce 😛 😛 😛 ale mam taka mala prosbe do naszej plci pieknej 🙂 cobym sie nie wyrwal na ten konkurs jak z z tą slawna motyka na ten przysłowiowy ksiezyc , to czy nie zucila by jakas mila kobieta na jedna fotke i ewentualnie sprowadzila mnie na ziemie bo byc moze mam zbyt wysokie mniemanie o sobie i nawet nie powinienem startowac 😛 takie male wewnetrzne jury 🙂 co wy na to 🙂 ?

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
saimaa-lake
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 150
29/08/2006 11:46 am  

Nie rozumiem tego konkursu, kojarzy mi się to z wystawą psów. Wegetarianie to ludzie innej rasy czy jak, że trzeba robić konkurs na najpiękniejszego z nich? O_____o głupota.

A jeśli chodzi o Ciebie, Saimaa, to myślę, że z czasem nabierzesz dystansu do siebie, swego ciała, do innych ludzi i do wielu zwykłych rzeczy, do których tak uwielbiamy dorabiać ideologię 😉

Po moim trupie.

On a steady diet of soda pop and Ritalin.


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 630
29/08/2006 1:23 pm  

Alchemiku a gdzie można spojrzeć? Ja to niedawno odkryłam, że istnieje coś takiego jak galeria lecz tam Ciebie chyba nie ma? Zresztą bierz pod uwagę że każdy z nas ma inny gust, wyczucie piękna. Ja to np. moim znajomym od biżuterii artystycznej robiłam kiedys testy. Jak mi się coś szalenie podobało to znaczyło, że jest zbyt odjechane, nikt tego nie kupi i nie ma sensu powielać wzoru. Z facetami to też różnie. Na studiach podobał mi się, więcej kochałam się w takim jednym, a jak się zgadałyśmy z dziewczynami to okazało się, że nikt nie podzielał mojego wyboru....Większość kochało się w takim jednym przystojniaczku

[edytowane 29/8/2006 od kazamuko]

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
Nimrodel
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 43
29/08/2006 2:18 pm  

Nie rozumiem tego konkursu, kojarzy mi się to z wystawą psów. Wegetarianie to ludzie innej rasy czy jak, że trzeba robić konkurs na najpiękniejszego z nich? O_____o głupota.

A jeśli chodzi o Ciebie, Saimaa, to myślę, że z czasem nabierzesz dystansu do siebie, swego ciała, do innych ludzi i do wielu zwykłych rzeczy, do których tak uwielbiamy dorabiać ideologię 😉

Po moim trupie.

A kiedyś może nawet zrozumiesz różnicę między słowem "dystans", a "obojętność" 😉

...oprócz Drogi szerokiej
oprócz Góry wysokiej
oprócz kawałka Chleba
oprócz błękitnego Nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba...


OdpowiedzCytat
ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
29/08/2006 3:19 pm  

No Borys gdzie to zdjęcie 😛


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
29/08/2006 6:45 pm  

heh , no kazumko masz zuplna racje , ale przecierz to caly czas kest zabawa wiec wiesz 🙂 a jak sie tylk naucze :obslugiwac; galerie to postaram sie cos tam zamiescic 😛 🙂
pozdrawiam 🙂

PS. no i mecylem mecylem sie z 30 min i nie udalo mi sie zamiescic zdiec w galeri , moze ktos wspomoze mnie rada jak to sie robi 😛 jaks ei tworzy wlsny folder i jak sie zdiecie zalacza i wogle , byl bym bardzi wdzieczny 🙂

[edytowane 29/8/2006 od ALchemik]

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
natalienne
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 165
04/09/2006 2:23 am  

Hm.. trzeba miec 18 lat, tak? Wiec to nie dla mnie, niestety. Ale i tak bym nie wygrała, seksowna to ja raczej nie jestem 🙁


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 630
04/09/2006 10:01 pm  

Alchemiku to mamy podobny problem, ja też bym chciała coś do galerii wrzucić, a nie mam pojęcia jak. to dopiero przede mną. Pozdrawiam. to co startujemy?

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
06/09/2006 8:00 pm  

heh kazumko startujemy startujemy 🙂 tz ja juz zalapalem jak to sie robi i udalo mi sie zmiscic zdeica w galeri 😛 a teraz postaram Ci to jakos napisac 🙂 wiec zaczynajac od poczatku to wchodzisz do galeri ze zdieciami , nastepnie do galerii uzytkownikow i tamu miedzy pierwszymi zdieciami a gora storny jest taka reklama "Vego" a pod nia jest takie cos "dodaj plik" wiec wchodzisz w to i sie zaczyna zabawa 😀 jest tam cos takiego "wybierz kategorie" wybierasz galerie uzytkownikow nastepnie masz tam takie cos ja "od" w swoim wypartku wpisujesz "kazumko" i dodajesz zdiecie opis i z nastepnymi tak samo 🙂 i nie martw sie jak zdiecia nie pojawia sie odrazu 🙂 najpierw musza pzrejsc pzrez cenzure a dopiero potem sie pojawia 🙂 wiec zyzce powodzenia i czeam an zdiecia w atkim razie 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
06/09/2006 10:35 pm  

Al jak dla mnie startuj 😉 będe miała na kogo głosować. 🙂


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
18/09/2006 6:14 pm  

Można już głosować.
Zapraszam.
[url=sexy]www.wegetarianie.pl/sexy[/url]

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Aga94
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 28
18/09/2006 6:21 pm  

A tak na marginesie czy przykladowo : Ja zwykła zjadaczka chleba mogę jakoś głosować??

Aga #)


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 27 Wstecz Następny
  
Praca