Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie są sexy 🙂  

Strona 7 / 27 Wstecz Następny
  RSS

Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
13/10/2009 5:58 pm  

Tru, dziwny jesteś. Wiadomo, że każdy ma znajomych i jeśli ci znajomi o konkursie wiedzą i będą chcieli, to zagłosują, normalne nie? Co, może rodzina i znajomi powinni mieć zabroniony dostęp do głosowania jeszcze? Zresztą, żeby takie głosy rzeczywiście coś dały to trzeba by być bogaczem i wysłać z tysiąc smsów żeby faktycznie to było nie fair.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
13/10/2009 6:05 pm  

Szczerze mówiąc, to zawsze uważałam, że Bellis to ładna dziewczyna i nigdy się z tym nie kryłam, nie widzę tam dla niej za specjalnie mocnej konkurencji, głosuję na moim zdaniem najładniejszą osobę. A że oprócz urody posiada też inne zalety, to chyba tylko lepiej...


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
13/10/2009 6:06 pm  

Dzięki tru 🙁


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
13/10/2009 6:20 pm  

Mnie się wydaje , że oprócz urody liczą się także inne walory, które powodują że wybrana osoba wzbudza sympatię. To nawet się bardziej liczy niż wdzięk i uroda :red:


OdpowiedzCytat
michalxl600
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 7
13/10/2009 9:07 pm  

Mnie się wydaje , że oprócz urody liczą się także inne walory, które powodują że wybrana osoba wzbudza sympatię. To nawet się bardziej liczy niż wdzięk i uroda :red:

[b] [/b]
no właśnie, wdzięk to gest, sposób poruszania się, tembr głosu, rodzaj smiechu-
jak to rozpoznać ze zdjęcia? dla mnie osobiście takie konkursy chybione są ale jak ktoś się lubi tak bawić to czemu nie.

http://kubawujek.wrzuta.pl/audio/9e9Wk4YgTHg/breakout_-_zaprowadzic_ciebie_musze_tam


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
13/10/2009 9:42 pm  

Mnie się wydaje , że oprócz urody liczą się także inne walory, które powodują że wybrana osoba wzbudza sympatię. To nawet się bardziej liczy niż wdzięk i uroda :red:

[b] [/b]
no właśnie, wdzięk to gest, sposób poruszania się, tembr głosu, rodzaj smiechu-
jak to rozpoznać ze zdjęcia? dla mnie osobiście takie konkursy chybione są ale jak ktoś się lubi tak bawić to czemu nie.

To prawda. No ale to jest zabawa z zalożenia, więc nawet nie ma innej opcji traktowana zjawiska 🙂
Ja podczas głosowania bardzo mocno kierowałem się opisem, bez niego brakuje tego czegoś, ciężej dopowiedzieć resztę.

Bellis_perennis: nie ma sprawy, tylko nie wiem za co. Myślałem że jako uczestniczka jesteś zwolenniczką tego żeby wybory były najuczciwsze jak tylko się da ?


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
13/10/2009 10:05 pm  

A nie są? Poczułam się oskarżona o oszustwo tylko nie wiem dlaczego. Za to te podziękowania. Nikogo nie namawiam do głosowania na siebie. Sama nie wysłałam ani jednego smsa.


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
13/10/2009 10:25 pm  

A nie są? Poczułam się oskarżona o oszustwo tylko nie wiem dlaczego. Za to te podziękowania. Nikogo nie namawiam do głosowania na siebie. Sama nie wysłałam ani jednego smsa.

No co Ty, zupełnie nie miałem Ciebie na myśli. Zresztą cokolwiek by to było - to nie moja sprawa jak wspomniałem, jeszcze tego brakowało żebym był zawodowym konsultantem jak kto ma głosować 😉 Takich konsultantów sposobu życia to za dużo na forach - wszystkie etaty obstawione a nawet staże.
Czytając wątek odniosłem takie ogólne wrazenie głosowania na znajomych typu "o mamy dwie nasze", albo "ja nie będę startowała bo jestem tu nowa więc nie mam co liczyć na głosy". Może po prostu moje wrażenie było złe, ale sobie maznąłem na temat i tyle. Mam nadzieję, że nie zywisz urazy.

[edytowane 13/10/2009 przez tru]


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
14/10/2009 5:07 pm  

Ustawowo zarzuciłam focha 😉


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
15/10/2009 3:43 am  

ej patrzylam na facetow i nie ma zadnego ladnego... a co do dziewczyn tez nie ma zbyt ladnych a w ogole ktos z tego forum sie zglosil? to zaglosuje ;D


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
15/10/2009 3:50 am  

No co Ty, faceci są świetni! Chciało by się takie ciasteczka spotykać na co dzień 🙂 Dobra robota, Panowie!

Chyba trochę za powierzchownie oceniasz. Jest dużo naprawdę ładnych osób, tylko trzeba się przypatrzeć. To, że ktoś już na pierwszy rzut oka nie powala urodą, nie znaczy, że mu jej brak.

[edytowane 14/10/2009 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
15/10/2009 4:29 am  

Ja nie będę stronnicza, zagłosuję wg gustu, a nie znajomości, jakby co 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
15/10/2009 1:16 pm  

zarówno Panie, jak i Panowie są świetni: każdy ma swój indywidualny urok osobisty, inne zainteresowania. Jak widzę tyle fajnych wege to robi mi się ciepło na serduchu. Wygrana wygraną, ale bardzo ważny jest już sam udział!!!


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
16/10/2009 5:31 pm  

Devaa, czy Ty naprawdę nie widzisz tam przystojnych facetów, czy tylko się z nami droczysz? 😉 Dziewczyny też fajne więc nie wiem o co chodzi. Jeszcze nie zdecydowałam na kogo zagłosuję, ale mam swoje typy.
O! Zauważyłam nawet naszego forumowego Mistrza Patelni! 😀


OdpowiedzCytat
MilkaN
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 44
16/10/2009 8:48 pm  

Hi,hi przy okazji i mi się od Devay oberwało jako tej nie zbyt ładnej;)Buuuu a przecież chodzi o to aby pokać,ze nas wege tez jest troche i w sumie uwazam ,ze fajnie wziasc udzial w takim konkursiku nawet jesli uwazaja Cie za sredniaka:/
A co do facetów to tez mi sie wydaje,ze jest kilku fajnych.W sumie mam juz swojego faworyta ale zobaczymy 🙂

"Największe zło to tolerować krzywdę"


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 27 Wstecz Następny
  
Praca