Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Posadź swoje drzewo!  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
23/08/2008 4:13 pm  

http://www.noco2.pl/

Na tej stronie można zasadzić własne drzewko =) Ponoć każde 10 wirtualnych drzewek, będzie jednym w rzeczywistości. Zasadziłam dwa 🙂 Co Wy na to? 😛

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
23/08/2008 4:50 pm  

Posadziłam drzewko, chociaż kiepsko chyba urośnie, bo nie mam tylu znajomych żeby ich mailami zadręczać 😉
Ale mam mały dąbek.


OdpowiedzCytat
gregorw
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 50
23/08/2008 5:27 pm  

Też już zasadziłem śliczne drzewko. Aż miło patrzeć jak rośnie.

Sai Ram, Om Sai Ram


OdpowiedzCytat
Milunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 305
23/08/2008 6:13 pm  

Ja też posadziłam już swoje drzewko i właśnie sadzę następne 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
23/08/2008 6:36 pm  

ja posadziłam brzozę ^^ na razie malutka jest dzisiaj ją zasadziłam dopiero 😛 z meilami problem bo większość moich znajomych netu nie ma 😉 ale brzoza jest 😛

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
23/08/2008 8:00 pm  

To może zacznijmy wysyłać do siebie nawzajem 😀


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
24/08/2008 2:15 pm  

Ja wpisałam kilka swoich własnych, które miałam po założeniu blogów 😛 Wpisałam też kilka fikcyjnych i dąb jak talala 😎

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
24/08/2008 4:19 pm  

Hmm... Jak Wy te drzewka sadzicie? Klikam na "posadź z nami swoje drzewo" i nic się nie dzieje...

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
24/08/2008 4:34 pm  

Nie ma to jak posadzenie drzewka w realu. 🙂
Posadziełem w swoim życiu kilkanaście drzewek w tym osiem świerków, ktore wyrosły na piękne, rozłożyste pachnące lasem drzewa. Szczególnie w zimę cieszą moje oczy bo przyprószone śniegiem wyglądają naprawdę przepięknie. :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
24/08/2008 5:08 pm  

Ja już posadziłam 😀
Niedawno jakaś (bodajże) Amerykańska stronka zrobiła podobną akcję .Bardzo dużo ludzi miało swoje pole i im więcej ludzi odwiedzało je, tym większy robił się las 😀 Jak chyba milion ludzi weszlo na ta stronkę, to inicjatorzy wyslali pieniądze na las amazoński 😀 😀 jak dobrze pamiętam fakty 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
24/08/2008 8:09 pm  

Hmm... Jak Wy te drzewka sadzicie? Klikam na "posadź z nami swoje drzewo" i nic się nie dzieje...

Po kliknięciu 'posadź drzewko' trzeba sobie wybrać na mapce rejon lasu, w którym chce się je posadzić. Później kieruje się sadzonkę myszką w wybrane miejsce 😉


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
24/08/2008 8:51 pm  

Ale kiedy klikam na "posadź drzewo" nie dzieje się kompletnie NIC 😛

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/08/2008 1:08 am  

Nie jestem pewna, czy tak czasem po kliknięciu posadź drzewo trzeba nacisnąć dalej 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
25/08/2008 1:34 am  

kurde nie moge znaleźc wolnego sektoru 😕


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/08/2008 1:37 am  

😮 Może przesilenie na serwerze? A próbowałaś z innym drzewem?

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca