Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

14-10-2008 Możliwa wizyta ogromnego statku Galaktycznej Federacji na Ziemi  

Strona 5 / 8 Wstecz Następny
  RSS

tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
13/10/2008 12:20 am  

No cóż na oficjalny list nie pozostaje nam, z niską świadomością, jak tylko zrewanżować się wyprowadzeniem równie oficjalnego pisma.

Do Intergalaktycznej Federacji Światła:
Witajcie w skromnych progasz naszej planety ! 🙂
Mam nieśmiałą prośbę żeby nastepnym razem jak będziecie zbawiać nasza planetę - postarać się być trochę bardziej treściwym bo to takie flaki z olejem, że dotarłem tylko do połowy.
Owszem radujemy się po tysiąckroć i wierzymy że jesteście równie zajebiści i rozwinięci jak wasi wyznawcy 🙂

Ze świetlistą miłością
niżej podpisany
Truman

aaaa przypomniał mi się fajny fragment z "Dnia niepodległości" gdzie na dachu wieżowca wyznawcy ufa przyjmują od nich świetlistą miłóść :rotfl:

http://www.youtube.com/watch?v=OKcD_aLZ9EI

[edytowane 13/10/2008 przez Admin]


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
13/10/2008 1:31 am  

Mnie to zastanawia najbardziej w jaki sposób kosmici się z nami kontaktują 😮 W jaki sposób wiemy, że to, co "oni" napisali to "oni" napisali 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
13/10/2008 1:37 am  

Bo powiedzieli że to oni. Tak samo jak powiedzieli że przybywają z miłością.
Przecież kosmici nie kłamią.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
13/10/2008 1:45 am  

Przecież kosmici nie kłamią.

:rotfl:

No tak, jak może kłamać ktoś, kto przychodzi w miłości 😮 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
13/10/2008 1:56 am  

to najbardziej rozśmieszający temat wszechczasów wszystkie żartu i kawały sie chowają :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
WITAJCIE POKÓJ BRACIA :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
13/10/2008 2:04 am  

Coś jak weselnik 2 :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
13/10/2008 2:33 am  

Gah... a ja przez cały dzień czyściłem moją Igłę (wyrzutnia rakiet plot.)! 😡 Tak czy siak moja flota (wraz z super niszczycielem Eclipse of course) czeka już na gości, ale na google jej nie zobaczycie, bo jest niewidzialna :rotfl: Na serio - stek bzdur i głupot. We wtorek będze normalny dzień... chociaż nie, bo nie pójde do szkoły.

P.S. tru - świetny filmik! Pokój! 😛

=


OdpowiedzCytat
Catinahat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 254
13/10/2008 2:39 am  

Dżizes, chyba brakuje miejsc w wariatkowie. Tacy ludzie są niebezpieczni, najpierw głoszą miłość i pokój a potem popełniają zbiorowe samobójstwo bo to jedyna możliwość żeby połączyć się z kosmiczną jaźnią...

Nie martw się veganpolska, wszystko będzie dobrze, zrzucimy się na leczenie dla ciebie...


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
13/10/2008 1:16 pm  

Odebrałam wczoraj przekaz od Federacji...
Mam złe wieści.Byli na forum,czytali,jak się nabijamy i powiedzieli,że mają to gdzieś i nie przylecą.Nie ukrywali również,że troche wystraszyli się starcia z igłą Ensifera i niszczyciela klasy Eclipse.
Na Google Earth też już ich nie widać.
Może przeprosimy ??....
:rotfl:

Szajba


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
13/10/2008 2:26 pm  

I co teraz... ?
Może być jeszcze gorzej - tylko ci o wyższej świadomości, którzy uwierzyli będa zabrani do krainy wiecznego szczęścia, tam gdzie w kranach zamiast wody jest browar, nie trzeba nic robić ani myśleć, wszystko za nich będą robić kosmici.
A my...
dalej będziemy musieli w tym szarym świecie chodzić do pracy, do budy.. spłacać raty za lodówkę...


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
13/10/2008 3:16 pm  

No,mamy przekichane...Było się śmiać z poważnych spraw??
ooooo!!!!
właśnie próbuja się komunikować...
coś zakłóca sygnał...
Mam;]
Mówią
Nawet jak przeprosicie ,to nie wrócimy!!!STOP
Lecimy na MarsaStOP Marsjanie też ludzie,też potrzebuja miłości i światła...STOP
Czekamy aż zmądrzejecie.STOP Piwa nie będzie
Koniec przekazu

Szajba


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
13/10/2008 4:44 pm  

Piwa nie będzie ? To ja nigdzie nie lecę.


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
13/10/2008 6:42 pm  

No i znowu uratowałem świat tym kitem o Eclipse! Tak samo było w 2000 roku... a mówią, że kosmici są mądrzy... taaa, jassne 😀 Tak sobie myśle, kiedy dostane nagrode od ONZ albo UE 😉

=


OdpowiedzCytat
Avraxis
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 35
13/10/2008 8:51 pm  

Robicie się już nudni.
I zbyt wredni. Rozumiem, że można się ponabijać z pewnych rzeczy, ale bez przesady. Ileż można takiej szydery? To już od Waszej wredoty można bardziej oszaleć, niż od tego, co sprowokowało temat.

[edytowane 13/10/2008 przez Avraxis]

Nieżyciowy aspołeczniak


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
13/10/2008 8:57 pm  

hej każdy ma prawo do własnego zdania tak? po za tym mamy świetną zabawę, więc nie marudź i nie psuj klimatu 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 8 Wstecz Następny
  
Praca