Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegewioska na Woodstocku! (30.07-01.08)  

  RSS

wegewioska
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 3
03/07/2010 5:24 pm  

Siemka!

Na Woodstocku (31.07-1.08) w tym roku zagości oddolna inicjatywa Wegewioski. Będzie to przestrzeń, gdzie ludzie z całej polski będą mogli się rozbić, poznać, gadać, tańczyć (bez ryzyka deptania, po otwartych konserwach ;p, śpiewać, spać do południa i w ogóle robić w przyjacielskiej atmosferze wszystkie rzeczy, na które mają ochotę.

Wegewioska będzie się mieściła prawdopodobnie w tym samym miejscu, co rok temu, czyli przy deptaku organizacji pozarządowych, na granicy lasku. Dzięki wywieszonym transparentom łatwo będzie ją znaleźć 🙂 .

Organizować się będziemy sami, wszelkie pomysły na imprezy sportowe, kulinarne, artystyczne czy inne są mile widziane. Jedziemy tam by się dobrze bawić, lecz jak to będzie konkretnie wyglądało, zależy już tylko od naszej fantazji i pomysłowości.

Na pewno przed Wegewioską rozstawimy stoisko informacyjne z materiałami promującymi dietę wegańską oraz aktywizm na rzecz praw i wyzwolenia zwierząt.

Poszukujemy chętnych osób, które razem z nami zjawią się tam z 3 dni przed festiwalem, by przygotować miejsce na przybycie pozostałych ludzików, trzeba będzie prowizorycznie ogrodzić teren, rozwiesić transparenty i przypilnować terytorium ;].

Wszystkie chętne osoby do współorganizacji niech piszą śmiało na

wegewioska@riseup.net

Liczymy na Wasze liczne przybycie i pozdrawiamy!

Ekipa Wegewioski

P.S. Strona internetowa festiwalu i linki do spisu grających kapel

http://www.wosp.org.pl/woodstock/woodstock_2010

http://www.wosp.org.pl/woodstock/kto_zagral

http://www.wosp.org.pl/woodstock/scena_folkowa


OdpowiedzCytat
trafka
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 52
04/07/2010 12:30 am  

ja chetnie tam zamieszkam...zwlaszcza, ze mnie tak rzuca po polsce w te wakacje, ze sama pewnie bede dojezdzac tylko czy wegetarianie tez sa mile widziani?? 🙂

mała lady punk


OdpowiedzCytat
wegewioska
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 3
10/07/2010 3:22 pm  

ja chetnie tam zamieszkam...zwlaszcza, ze mnie tak rzuca po polsce w te wakacje, ze sama pewnie bede dojezdzac tylko czy wegetarianie tez sa mile widziani?? 🙂

Pewnie że tak, są mile widziani nawet i znajomi miesożercy jesli zechca się wstrzymac od spozywania mięcha na terenie Wegewioski. wpadaj zatem śmiało

😀


OdpowiedzCytat
Brunek_19
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 23
21/07/2010 12:46 am  

Ja na pewno zjawię się u wegoli, ale czy rozbiję tam namiot to nie jestem pewien, zbyt wielu mięsożerców jedzie ze mną...i mimo tego, że są jacy są nie mam zamiaru ich zostawiać 😉 Do zobaczenia we wiosce, na bank was nawiedzę 😉


OdpowiedzCytat
wegewioska
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 3
26/07/2010 7:41 pm  

Siemanko

Dwie ważne informacje,

Po pierwsze: dochodzą do nas nie zweryfikowane plotki, że miejsce gdzie rozbijaliśmy się rok temu, będzie tym roku niedostępne. Jeśli okaże się to prawdą, wybierzemy sobie jakąś inną fajną miejscówkę. W razie kłopotów z znalezieniem nas (choć gdziekolwiek będziemy, powinniśmy być dobrze widoczni) dzwońcie na nr 696 108 129

Po drugie: poniżej przedstawiamy listę rzeczy, które można ze sobą wziąć, jeśli ktoś ma możliwość i ochotę trochę nam pomóc:

- Ulotki/plakaty/wlepki i inne materiały propagandowe o tematyce praw i wyzwolenia zwierząt (ulotki te będą sobie po prostu leżeć na stoisku).

- Namiot ogrodowy (na allegro za 45 można takie kupić, będzie potrzebny zarówno do ochrony stoiska informacyjnego przed słońcem jak i w środku wegewioski jako jej centrum/miejsce warsztatowe itd).

- Wszelaki sprzęt sportowy (będziemy najprawdopodobniej organizować jakieś zawody/rozgrywki sportowe)

- Farby, pędzle, prześcieradła (zamierzamy zrobić warsztat z malowania transparentów, jako że na miejscu nie będzie warunków ani na rzutnik ani na zabawę z linijkami, najmilej widziane są prześcieradła z już odrysowanymi konturami tego, co ma na nich być- gotowe do kolorowania.)

- Sznurki.

- Gotowe transparenty (jak kto ma)

Rzecz jasna, nie są to żadne warunki wstępne i wszyscy jesteście mile widziani nawet gdybyście mieli przyjść goło i bez żadnego dobytku 😉 jeśli jednak komuś zalega puszka farby w szufladzie to niech się nie waha. Pozdrawiamy i do zobaczenia!


OdpowiedzCytat
  
Praca