Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

PIESKI DO WZIęCIA!!!  

siwcia
stały bywalec

http://www.nohau.pl/public/adopcje/

Zwróćcie szczególną uwagę na suczkę:Chica, w lipcu ma zostać uśpiona tylko dlatego, ze nikt nie chce jej zabrać!!
POMóRZCIE!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2007 3:18 am
Fatty
weteran forum

Bullowatym ciężko znaleźć dobry dom, ze względu na złą sławę jaką się 'cieszą'.
W rzeczywistości to super psy, bardzo towarzyskie i często wylewne, jeżeli ktoś chce mieć kumpla-wesołka i kompana do długich, aktywnych spacerów lub do psich sportów to przygarnięcie terriera typu bull bardzo polecam - to wcale nie "psy mordercy", jakim to tytułem opiewają je media...

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2007 11:07 pm
lucylu
bywalec

mimo wszystko, ja bym sie bała wziasc takiego psiaka.....

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2007 12:35 am
Fatty
weteran forum

Chodzi Ci o to,że bałabyś się wziąć już doroslego psa, czy ogólnie, bałabyś się wziąć przedstawiciela bullowatych?

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2007 2:49 am
visel
bywalec

widzialem pitbula jak zaatakowal malego pieska,zlapal go za kark,strzachnal,pomimo szybkiego zalozenia mu przezemnie duszenia(jiu jitsu) trzymal jeszcze przez jakis czas,a maly psiak byl juz martwy.

kiedys adoptuje,ale boxera.moze byc problem,bo jak dowiedza sie,ze nie karmie go miesem to moga mi go zabrac

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2007 5:26 pm
Fatty
weteran forum

widzialem pitbula jak zaatakowal malego pieska,

A zaatakował, bo właściciel go niedopilnował i to właściciel psa jest właściwie winowajcą całego zdarzenia... jak się ma zadziornego psa, jakiejkolwiek rasy, to w parze powinien być również łeb na karku - ja mam szpica, ale wiem, że z zadzior(szczególnie w tsosunku do bokserów właśnie 😉 - taki psi rasista 😛 ) jest więc, na spacerach jest cały czas na smyczy.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2007 6:06 pm
  
Praca