Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kupując film FUJI ratujemy PANDY  

  RSS

aniaszczecin
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 44
19/09/2005 8:17 pm  

wyczytałam na plakacie w jednym ze sklepów zajmujących się sprzedażą m.in. filmów do aparatów fotograficznych, więc jeżeli są jeszcze takie osoby, które w telefonie komórkowym nie mają wbudowanego aparatu a korzystają z normalnych aparatów fotograficznych to jw. 🙂

ania


OdpowiedzCytat
Ahimsa9
początkujący
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 11
25/09/2005 10:25 pm  

Hm, nistety do wyrobu klisz fotograficznych wykorzystuje sie żelatynę, o tym juz Fuji nie napisalo 🙁


OdpowiedzCytat
mroofeczka
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 35
26/09/2005 2:52 am  

Lipe zrobili... 😡

I know what I want and I say what I want and no one can take it away...


OdpowiedzCytat
aniaszczecin
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 44
27/09/2005 1:19 am  

nie miałam pojęcia 🙁 szkoda.

ania


OdpowiedzCytat
zdzisia
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 24
07/10/2005 6:30 pm  

ale zelatyny raczej nie robia z pand!- ktore tak poza tym sa slodziutkie.


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
07/10/2005 7:20 pm  

wystarczy, że robi się ją z innych zwierząt


OdpowiedzCytat
buu
 buu
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 26
21/12/2005 12:13 am  

uwazam że żelatyna jest produktem ubocznym w hodowli zwierzat na mięso- założę się żenie zabijano by zwierzat dla produkcji klisz!!!!! więc jeżeli firma pomaga zwierzętom to trzeba todocenić i tyle. Nie dajmy sie zwariować.....


OdpowiedzCytat
Zarathos
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 339
21/12/2005 12:45 am  

Katrinka, nie popadaj w paranoje. Albo przestan oddychac bo zabijasz bakterie i wirusy.

Skoro firma chce pomagac a wam zalezy na pomaganiu zwierzakom to jak maci aparat fotograficzny na film powinniscie kupowac Fuji.

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
21/12/2005 1:03 pm  

Zarathosie, ty natomiast nie lubisz ograniczać się w niczym, widzę. Wirusy nie są organizmami żywymi, nie uczyli cię w szkole? 😀 Staram się nie uzywac żadnych produktów pochodzących z uboju, chociaz to trudne, a w domu - nie z tego powodu nie mam aparatu zwykłego ani nawet cyfrowego, co nie znaczy, ze w ogole nie mam żadnych zdjec. Staram się nie popadać w fanatyzm, zwłaszcza że jestem lakto-ovo-, a nie vegan. Na tym forum jest jednak dużo, zwłaszcza mlodych ludzi, o wiele bardziej radykalnych ode mnie, a skoro wciąż się uczą tego, co jest cacy a co jest be, powinni wiedzieć, że robiąc zdjęcia ślicznej krówce i pomagając pandom, korzystają ze smierci innej krówki. dla większości wegan jest to nie do przyjęcia, chociaż może trudno ci to pojąć. To koniecznośc wyboru, taka jak np. to, czy dokarmiać glodne, bezpańskie psy i koty mięsem, czy nie dokarmiać? Ale żeby móc dokonać wyboru, trzeba wiedzieć, że problem istnieje. Pozdrawiam 😀


OdpowiedzCytat
Zarathos
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 339
21/12/2005 11:18 pm  

Uczyli, ze wirusy sa albo nie sa zywe, zaleznie od tego jaka stosuje sie definicje zycia (funkcjonalna czy strukturalna) 😛

Tia... ale tych krowek nie zabija sie specjalnie dla stworzenia filmu, nicht war. wiec to czy sie go kupi czy nie, nie bedzie mialo wplywu na to czy krowa zginie czy nie.

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego


OdpowiedzCytat
  
Praca