Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ratowanie koni- tak, ale JAK  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
23/07/2007 5:17 am  

No i moja mama, babcia, wujek, dziadek etc. etc.
Co z tego? Trzeba to zlewac. Ich nie nawrocisz, a jak tylko wyjedziesz na studia masz ich z glowy 😉
A za pare lat sama dasz swiadectwo ze mozna tak zyc. Wegeludzi jest coraz wiecej (tak, tak oni tez sie mnoza 😛 ) i nadejdzie ten piekny dzien, ze miesozerca bedzie musial sie zamknac ze swoimi gadkami, bo wege beda codziennoscia

[edytowane 22/7/2007 przez Ktosiek]


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
23/07/2007 5:21 am  

i nadejdzie ten piekny dzien, ze miesozerca bedzie musial sie zamknac ze swoimi gadkami, bo wege beda codziennoscia

ta, piekne czasy nastaną... :D:D Żeby jak najszybciej xP

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
23/07/2007 5:21 am  

Swoja droga - od kiedy jestes eko lub wege?


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
23/07/2007 5:26 am  

ja przechodziłam stopniowo, ale taki prawdziwy wege osiagnełam 3 lata temu. 🙂 A Ty?

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
23/07/2007 1:05 pm  

No dobrze... więc co powinniśmy robić ? Odwracać się, zamykać oczy zatykać uszy kiedy konie idą na rzeź - byle by nie wykupić bo przeciez w ten sposób nakręcamy cały interes ? Niestety to bardzo trudne, szczególnie jak już było zresztą pisane, kiedy konia się zna, widziało, głaskało czy chociaz było się blisko niego.
Sytuacja wydaje się być / jest beznadziejna bo w którą strone się zrobi krok nie jest dobrze...


OdpowiedzCytat
yolin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 297
23/07/2007 8:07 pm  

yolin, ale to jest chyba tak, ze jak kupujemy konia który ma iść na rzeź to to i tak chyba nic nie daje, bo zamiast tego konia idzie inny ;/ masło maslane, w kółko to samo 🙁

nie zupelnie, bo nie "zamiast tego konia idzie inny" tylko RAZEM z tym , czyli jesli sa dwa konie i jednego z nich sie wykupi to do rzezni nie pojada dwa tylko jeden... zawsze jeden uratowany
wiadomo, ze wszystkich sie nie wykupi, ale zawsze jest jakas czesc, ktora dalo sie uratowac
czy nie wazna jest kazda uratowana istota?
to nie zadne maslo maslane, ani w kolko to samo 😉

http://www.u2-site.com/ http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html


OdpowiedzCytat
animals75
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 70
29/07/2007 3:42 am  

ja uważam i może nie którzy sie ze mną nie zgodzą i mam to gdzieś w tym przypadku że wykupywać powinno się wszystkie zwierzęta jak jest taka możliwość bez patrzenia na to czy sprzedający naciąga nas na kasę.. czy sumienie by Wam pozwoliło przejść obok takiego konia który jest sprzedawany na rzeż a Wy nic nie zrobiliście choć mieliście na to pieniądze.. po drugiej stronie są ludzie bez litości którym nie zależy na tym od kogo mają pieniądze za tego konia.. nie rozumiem takiego gadania ze to napędza złych ludzi do napełniania swoich kieszeni pieniędzmi.. życie ma sie tylko jedno.. zastanówcie sie nad tym...

Przemo


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca