Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ślub mężczyzny z .. kozą  

  RSS

elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
05/05/2007 12:27 am  

Najpopularniejsza sudańska koza Rose udusiła się plastikową torebką. Na pierwszych stronach gazet [b] zwierzę znalazło się po tym, jak "wyszło za mąż" za mężczyznę, którego nakryto, gdy uprawiał z nią seks.[/b]Charles Tombe nie zdążył nacieszyć się swoją oryginalną "małżonką". Niedługo po "ślubie" Rose zadławiła się bowiem plastikową torebką, w której szukała jedzenia i zdechła. [b] Wcześniej udało jej się jeszcze obdarzyć "męża" potomkiem. Eksperci orzekli jednak, że maluch jest "czystej krwi" kozą. [/b]Potomek należy obecnie do Tombe.

[b] Lokalna starszyzna zmusiła mężczyznę do "ślubu" z kozą w lutym, po tym jak nakryto go z Rose w niedwuznacznej sytuacji[/b]. [b] Tłumaczył, że uprawiając seks ze zwierzęciem był pijany i nie miał świadomości tego, co robi. [/b]- Nakazując Tombe poślubienie kozy chodziło nam o to, by zawstydził się z powodu tego, co zrobił - tłumaczy Tom Rhodes, wydawca lokalnej gazety, która jako pierwsza opisała sprawę. Tombe musiał również zapłacić grzywnę w wysokości 50 dolarów.

http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news/zmuszona-do-slubu-z-czlowiekiem-koza-zdechla,905269,18#skipAdnews

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
05/05/2007 2:34 am  

Czytałam o tym dzisiaj i nawet nie wiem jak to komentować. Ostatnio czytałam temat o zoofilii i turystyce z nią związanej, a tu coś takiego? jak to możliwe, że nie ma tam prawa zakazującego gwałcenia zwierząt? I czego oni jeszcze oczekiwali, że urodzi się pół koza pół człowiek? Co za farsa, szkoda zwierzęcia.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
vanityy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 186
05/05/2007 2:49 am  

😮


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
23/07/2007 4:06 am  

a mi się wydaje ze on usmiercił ta koze ;/ dał jej ten worek do zjedzenia i po kłopocia 😉 😮

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
FilthyFury
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 41
23/07/2007 4:16 am  

😮 Może to koza świadomie pożarła ten worek... Wydało się, że zdradziła męża w końcu, bo raczej Sudańczyk nie uwierzy, że w entym pokoleniu wstecz w jego rodzinie też była praprababcia koza. 🙂

PS. I jak tu nie fascynować sie kulturą nieucywilizowanych "tubylców"... Ciekawe, ciekawe.

Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata. / Wittgenstein


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
23/07/2007 4:51 am  

:D:D:D Koza miała wyzuty sumienia 😀 😡

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
23/07/2007 8:41 pm  

Takich rzeczy sie nie komentuje po co zasmiecac internet i sie buwersowac. Na takie linki nawet nie klikam bo po co? Debilizm ludzki widac codziennie na ulicy i tyle wrazen mi wystarcza.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
  
Praca