Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

MĘCZEŃSKA ŚMIERĆ W IMIĘ PEŁNEGO BRZUCHA;(  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
19/12/2007 4:26 pm  

Dlatego ja czegoś takiego nie oglądam. Dość mam swoich problemów...

=


OdpowiedzCytat
Patrishja
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 91
19/12/2007 8:52 pm  

No tak, to było do przewidzenia, z tymi testami, zawsze zastanawia mnie, jak to sie zaczęło, komu wpadło do głowy żeby na skalę przemysłową wykorzystywać zwierzęta, i co czują ci ludzie którzy osobiście przeprowadzają, i kto ich do cholery wychował?!

wiesz co? w sklepie, sprzedawczyni o tym powiedziałam, nie przejęła sie wcale, bo uznała,ze na kimś trzeba testować...
heh, ludzie są bezduszni

pat;)


OdpowiedzCytat
Adri_anna
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 6
29/12/2007 8:34 pm  

Wiecie...Ludzie różnie reaguja na wegetarian, ale jedno jest pewne - dla pana, który jest właścicielem kurzej fermy liczy się tylko kasa. Kasa i jeszcze raz kasa. Nie dadzą nic protesty. My możemy jedynie promowac wegetarianizm, tak aby więcej ludzi się na niego decydowało. Jedynie to może zmniejszyć zapotrzebowanie na mięso na naszm rynku a przez to - dochodowość masowego chowu zwierzat 🙁

ciągle nie do końca weganka:(


OdpowiedzCytat
Patrishja
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 91
01/01/2008 5:41 pm  

Wiecie...Ludzie różnie reaguja na wegetarian, ale jedno jest pewne - dla pana, który jest właścicielem kurzej fermy liczy się tylko kasa. Kasa i jeszcze raz kasa. Nie dadzą nic protesty. My możemy jedynie promowac wegetarianizm, tak aby więcej ludzi się na niego decydowało. Jedynie to może zmniejszyć zapotrzebowanie na mięso na naszm rynku a przez to - dochodowość masowego chowu zwierzat 🙁

zarabiać pieniądze na cucym życiu- okrutne:(

pat;)


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
01/01/2008 6:13 pm  

zarabiać pieniądze na cucym życiu- okrutne

I na cudzej śmierci :/

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
02/01/2008 12:23 am  

W takim razie co, np. z grabarzami?? (na cudzej śmierci w końcu...)

=


OdpowiedzCytat
Kapibara
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 163
02/01/2008 8:13 pm  

hehe dobre Ensifer, dobre 🙂
Róznica jest taka, że grabarz nie morduje by zarobic.


OdpowiedzCytat
Patrishja
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 91
02/01/2008 9:16 pm  

hehe, grabarz tylko sprząta 😀

pat;)


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
20/01/2008 9:43 pm  

nie jestem tak totalnie za nienarzucaniem swojej ideologii innym bo sorry, nie narzucam swojej ideologii islamistom niech dalej mordują w obronie wiary. trudno, taką mają religie. ja ich do niczego nie zmusze.

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca