Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Testowanie żrących chemikaliów na zwierzaczkach  

  RSS

Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
08/04/2008 12:22 am  

[url] http://www.speedyshare.com/171473779.html [/url]
(kliknijcie na "lab tests.jpg")
Wiecie co, jak zobaczyłam to zdjęcie w mojej książce z angola,i ten napis "harmful if swallowed" to mną wstrząsnęło 🙁 😡
Już to, że testuje się na zwierzętach rzeczy, żeby przypadkiem ktoś nie dostał niegroźnej wysypki, jest nie do przyjęcia, ale jak w takim razie nazwać fakt, iż na biednych zwierzaczkach wypróbowuje się ŻRĄCE CHEMIKALIA,o których i tak wiadomo, że należy unikać kontaktu ze skórą i błonami śluzowymi :(( ??? Przecież to jest nie do wyobrażenia, jakie straszliwe męki musi zwierzę cierpieć i tak umrzeć, gdy wleją mu do pyszczka taki środek!!! I po co to wszystko?? żeby móc potem napisać na opakowaniu, że środek jest albo łagodnie albo silnie żrący(wielka różnica :/) i należy natychmiast wykonać płukanie żołądka w przypadku połknięcia(jakby ktoś nie wiedział,że trzeba się zgłosić na pogotowie ;/) 😡 ?? Nie popieram absolutnie żadnej formy testowania ale to jest już super-przegięcie 🙁
Oczka tego psiaka mówią wszystko...

[edytowane 5/2/2009 od Loviisa-chan]


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
08/04/2008 12:39 am  

hmm jak bym zrobiła tak samo temu człowiekowi
który krzywdzi zwierzęta,lejąc im kwas do pyszczków,kazałbym
go związać,a potem pić rżące chemikalia i bym z uśmieszkiem
na twarzy stwierdziła produkt silnie rżący. 😡

trzeba być pozbawionym podstawowych odruchów ludzkich
by zadawać zwierzątkom taki ból. Najlepszą karą byłoby
skazywać takich ludzi na takie same cierpienia jak oni co dzień
skazują zwierzęta... .

co mnie w tym najbardziej przeraża to to że ludzie których znam
mają to gdzieś, i mnie biorą za dziwaka,bo chcę temu zapobiec.

...... zwierzęta to moi przyjaciele........

lady vegan


OdpowiedzCytat
katie_chatterbox
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 147
08/04/2008 11:05 pm  

"Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta." (G.B. Shaw)
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami."
"Nie miłosierdzie, lecz sprawiedliwość jesteśmy winni zwierzętom." (A. Schopenhauer)

Ludzie to potwory...

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
24/04/2008 11:27 pm  

A mi się nie wyświetla żadne zdjęcie w tych linkach. Jeden w ogole sie nie chce otworzyc, a na drugim jakies bzdety 😐 eee... =(

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
  
Praca