Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dusza zwierząt  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  RSS

Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
04/07/2008 4:10 am  

Właśnie, ciężko argumentować rzeczy związane z wiarą, ponieważ każdy odbiera to inaczej, lub też nie odbiera wcale. Kwestia osobistego podejścia do sprawy.

=


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
04/07/2008 4:18 am  

ja nie mwoei ze to dowód na dusze, mowie tylko ze umysl wcale nie musi być materialny.

ps.Stanislaw-nauka zawsze rpawdy Ci nie powie


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
04/07/2008 4:20 am  

Więc co powie prawdę, hm? Jeśli nie rozum, to co/kto?

=


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
04/07/2008 4:25 am  

Więc co powie prawdę, hm? Jeśli nie rozum, to co/kto?

a skad ja moge wiedzieć? jest pelno zjawsk opisanych przez nauke ale niewyjasnionych lub wyjasnionych a potm stwierdzone ze źle wyjasnione.
np istnienie telekinezy jest udowodnione itd a nauka nigdy nie udowodnila jak jest ona mozliwa tak samoz projekcją myśli(przez wiccan nazywaną czarami) i podobnymi zjawiskami


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
04/07/2008 4:27 am  

Skoro nie wiesz, to dlaczego piszesz, że "nauka zawsze prawdy Ci nie powie"?

=


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
04/07/2008 4:41 am  

no bo nie zawsze ''mówi'' prawdę 😮 ?


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
04/07/2008 4:44 am  

A skąd to wiesz, skoro nie wiesz? Mi nauka mówi prawde...

=


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
04/07/2008 10:11 pm  

nauka z natury opiera sę na doświadczeniu więc nie może ona kłamać, poakzuje tylko obiektywe fakty których nikt nie może kwestionować. tak jakby dyskutować czy deszcz może padać w górę. a OOBE owszem próbowałam z dość ciekawymi skutkami jednak badań mad tym zjawiskiem nie brakuje: zjawisko to interesuje też naukowców. przeprowadzano je w spółpracy z osobami mówiącymi że potrafią kontrolować to zjawisko. w jednym pokoju był napis który uczestnik badania miał odczytać a w drugim mialo pozostać jego ciało (jakby to głupio nie brzmiało). wyniki były rozczarowujące: pomimo iż dane osoby miały odczucie przebywania poza ciałem i mówiło iż odczytały napis nikt nie powiedział poprawnego zdania. jaki stąd wniosek? że w rzeczywistości nie byli oni poza ciałem a ich odczucia były subiektywne. podobny eksperymen próbowano też przeprowadzić na forum o tematyce paranormalnej, którego jestem stałą bywalczynią. jeden z użytkowników napisał dane słowo na szafce i podał go moderatorowi aby była pewność że nie robi innych w jajo. niestety: słowo albo było "odczytywane" błednie albo hurtowo pisano o złych energiach nie pozwalających opuścić ciała 😎 trudno w obliczu tych faktów kwestionować iż OOBE jest jedynie wytworem naszego mózgu.

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
05/07/2008 3:29 am  

spotkalam się ze zdaniem, ze zwierzeta nie moga meic duszy bo gdyby mialy bylby haos 😮


OdpowiedzCytat
Krzysiek
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 97
09/07/2008 2:50 am  

To znaczy że jest? :red:


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
11/07/2008 3:26 am  

to znaczy ze ludzie sa glupi 😀


OdpowiedzCytat
smalandsstova
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 59
27/08/2008 2:06 am  

dowiedziałam się od pewnego zakonnika,że zwierzęta mają dusze i do nieba idą 😛 😀

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3783/bannersn2.jpg[/IMG]


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
27/08/2008 2:22 am  

chyba zaczynam sie czuc samotna....dla mnie zwierzeta i ludzie maja dusze i koniec kropka.a poza tym sadze ze zycie opierajace sie na nauce jest nudne i przygnebiajace...nie wszystko mozna wyjasnic caly ten swiat to jenda wielka tajemnica...czlowiek jest zbyt maly zeby ja odkryc


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
27/08/2008 3:09 am  

a poza tym sadze ze zycie opierajace sie na nauce jest nudne i przygnebiajace

No co ty 😉 Nauka jest bardzo zajmująca i ciekawa 😉

=


OdpowiedzCytat
Marines
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 85
27/08/2008 3:24 am  

NO NIE NAUKOWIEC SIĘ ZNALAZŁ!!!
To nie jest forum naukowców.
Tu jest temat zasadniczy i nie p..... mądrości....

Wracająć do tematu.Napewno maja....Skoro myślą ,czują i kochają.Mają takie same cechy jak człowiek.


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca