Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Podpisz petycje w sprawie uwolnienia z rzezni krowy  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Krzysiek
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 97
27/07/2008 6:34 am  

A tak serio to co to da? Nie zjedzą jej, zjedzą zamiast niej inną. To nie jest tak, że o jedna krowa mniej zostanie na świecie zjedzona...

Petycje podpisałem, ale też mnie to zastanawia czy to nie działa w tym kierunku.


OdpowiedzCytat
edyt
 edyt
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 13
27/07/2008 2:48 pm  

petycja podpisana

walcz, walcz, walcz, choć Twoją bronią będzie tylko śmiech


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
28/07/2008 11:27 pm  

Krówka o imieniu Brawurka już uwolniona:)

Zastanowiło mnie jedno...słowa lekarza weterynarii. Skoro zwierzę niemoże wyjść z rzeźni,bo może zakazić miasto chorobą,to co jest w tej rzeźni? Same zarazy,czy co?

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
29/07/2008 12:03 am  

Ciekawy jestem ile Viva zapłaciła za Brawurkę gospodarzowi bo przecież musiała ją wykupić ? 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
29/07/2008 12:19 am  

Ciekawy jestem ile Viva zapłaciła za Brawurkę gospodarzowi bo przecież musiała ją wykupić ? 😎

2 tys. zł.
http://www.tvn24.pl/-1,1558777,0,1,wojewoda-uratowal-krowe-borutke,wiadomosc.html


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
29/07/2008 1:57 am  

Brawo!!!!Wspaniała nowina;]

Szajba


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
29/07/2008 2:36 am  

Yes! Yes! Yes! 🙂 to taki symbol zwyciestwa dobra nad złem mozna powiedziec 😉 to ona własciwie nazywa się Brawurka czy Borutka? chociaz to bez znaczenia, rownie dobrze mogłaby się nazywac Victory ;]


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
29/07/2008 12:13 pm  

Borutka to imię nadane przez wojewodę,a Brawurka przez vivę i tak zostanie,ponieważ należy teraz do nich. I ma się świetnie.Już nigdy nie pozna co to strach i ból,już nigdynie będzie jechała taką ciężarówką ze współwięźniami do piekła,aby zniego nie wyjść...dożyje późnej starości w miejscu szczęśliwym,gdzie można zaufać ludziom.

P.S.Ile żyje krowa??

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
29/07/2008 12:39 pm  

P.S.Ile żyje krowa??

ok. 20 - 25 lat, chociaz w wieku 15 zaczynaja sie starzeć, wszystko zależy od warunków jakie się jej zapewni


OdpowiedzCytat
katie_chatterbox
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 147
29/07/2008 2:10 pm  

Szczęściara z tej krówki:)
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, Brawurko!

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
29/07/2008 4:03 pm  

Sama wywalczyła sobie wolność w piękny sposób :thumbsup:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
29/07/2008 4:47 pm  

[url] http://www.techagra.com/news_shw.php?id=730[/url] na otrzeźwienie...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
30/07/2008 3:14 am  

P.S.Ile żyje krowa??

ok. 20 - 25 lat, chociaz w wieku 15 zaczynaja sie starzeć, wszystko zależy od warunków jakie się jej zapewni

Taka mleczna to ze cztery lata przy intensywnej eksploatacji.

Też się cieszę ,że udało się krowę ocalić. Będzie taką ambasadorką wszystkich jej towarzyszy niedoli.
Nie wiem czy ta petycja pomogła ale mogła wpłynąć na decyzje Wojewody.

🙂


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 96
31/07/2008 4:37 am  

Ja jade w sobote z córą na cały dzień;]

Szajba


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
31/07/2008 3:21 pm  

Podpisując petycję w sprawie uwolnienia krowy z rzeźni byłem nastawiony sceptycznie co do skuteczności tego pisma. Teraz jestem miłe zaskoczony, że jednak być może ten dokument miał na tyle silną moc sprawczą, że pod jego wpływem zostala cofnięta decyzja o oddaniu krowy na rzeź. Jestem bardzo ciekawy kto miał decydujący wpływ na podjęcie takiej decyzji i na ile w/w petycja wplynęła na uratowanie zwierzęcia. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca