Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

LUDZKA BEZMYŚLNOŚĆ  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  RSS

Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/09/2008 8:04 pm  

Między innymi dlatego nie lubię moich krewnych 🙁 Rozrywką mojej starszej siosrty jest goneinie autem gołębii i, jak jej sięto uda, przejechanie 😡 Jak tylko słysze te ich rozmowy i śmiech, to sięwe mnei gotuje, mam ochotę wiąść w rękę jakieś narzędzie i pokazać, co to znaczy morderstwo 😡

Krysiu, jestem z Ciebie dumna :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Marta35
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3
25/09/2008 8:13 pm  

to straszne, ze ludzie traktuja zierzeta jak nieczule istoty :((


OdpowiedzCytat
naiada
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 39
25/09/2008 8:24 pm  

straszne jest też to, że większośc z nich jest głęboko przekonana, że zwierzęta nie mają duszy i nie czują!! ktoś kto choc raz spojrzał w oczy smutnego zwierzaczka nigdy nie powie, że nie zobaczył tam 'duszy' 🙁

z drugiej strony nie szanują siebie na wzajem ani...samych siebie! więc czego od nich wymagac w kwestii czworonogów...

naiada


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/09/2008 11:52 pm  

Naiada, dlatego niekiedy się boję o przyszłe dziecko mojej siostry. Zwierzątkami nie umiała sie zająć, sobą też nie, a za 2 tygodnie rodzi 😮 Z jednej strony sięciesze, ale z drugiej mnie to przeraża 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
26/09/2008 1:33 am  

nan ta twoja siostra przyprawia mnie o dreszcze 😮 ps jeden taki rozjeżdżający koty musiał wstawiać nowe szyby do auta, klepać karoserie i różne inne rzeczy 😀 😀 😀 ale jak by co to ja o tym nic nie wiem hihihihihihihihi

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
26/09/2008 3:19 am  

Przepraszam, musz esprostować 😮 Starsza siostra jeżdzi autem, a młodsza rodzi 😮 Ale obydiwe są mało odpowiedzialne 😉 Chociaż młodsza matką jeszcze powinna być w mierę, przy starszej to już powoedzialam, że dzieci będe sukcesywnie porywać 😮

Jazz, ten koleś powienien jeszcze sobie mózg wyklepać 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
26/09/2008 3:29 am  

Nan tacy ludzie mózgu nie posiadają 😀

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
27/09/2008 1:51 am  

Rozrywką mojej starszej siosrty jest goneinie autem gołębii i, jak jej sięto uda, przejechanie

ojej ileż mnie w życiu rozrywek pomija 😛 zaprawdę to się nazywa prawdziwa zabawa: gonienie gołębi! ! no taka impra że masakra aż musze to sobie zapisać:

punkt.1. Masakra

punkt.2
co do kotów taki wierszyk

gdy kot znienacka przebiegnie ci drogę
nie rzucaj złego spojrzenia spod powiek
potraktuj to jako małą przestrogę
bo czasem lepiej że kot, a nie człowiek

wiersz Franciszka Klimka, bie nie żebym to ja była taka zdolna ^^

[edytowane 26/9/2008 od Natasha]

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
27/09/2008 2:54 am  

Natasha, problem polega na tym, że moja siostra rozjeżdza gołębie tym autem 🙁
Może i nie przepadam za gołębiami, ale nikt nie ma prawa odbierać im zycia 😡

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
27/09/2008 3:31 am  

ps jeden taki rozjeżdżający koty musiał wstawiać nowe szyby do auta, klepać karoserie i różne inne rzeczy 😀 😀 😀 ale jak by co to ja o tym nic nie wiem hihihihihihihihi

To z Ciebie jest niezły egzekutor. 😀
Jak będę widział, że jakiś facio się znęca nad zwierzakiem to Ci o tym powiem i zrobisz z nim porządek 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
27/09/2008 4:52 am  

...ech gdyby tak można było zakładać pelerynkę i wymierzać sprawiedliwość ! coś jak superbohater życie byłoby piękniejsze 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
27/09/2008 10:13 am  

Jazz, jak najbadziej możesz to robić, tylko gożej z sankcjami karnymi 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
27/09/2008 12:57 pm  

ps jeden taki rozjeżdżający koty musiał wstawiać nowe szyby do auta, klepać karoserie i różne inne rzeczy 😀 😀 😀 ale jak by co to ja o tym nic nie wiem hihihihihihihihi

Jedynym zwierzęciem na świecie,które zabija aby się zabawić jest"człowiek"
Jazz chyba bym zrobiła to samo co Ty(guzik mnie obchodzi prawo w tym przypadku)ale uważaj na siebie.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
28/09/2008 2:42 am  

Krysiu, ja sie z Tobą zgadzam 😀
Zanim przeszłam na wegetarianizm chodziłam po liceum i mówiłam wokoło, że wolę jeść ludzi niż zwierzątka, bo zwierzątka są niczemu winne, tylko padają ofiarą naszej bezmyślności; a ludzie są parszywi 😡 Chociaż z drugiej strony to brzydze się ludzi 😮 Piją, palą, są obrzydliwi 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
28/09/2008 12:50 pm  

a ludzie są parszywi 😡 Chociaż z drugiej strony to brzydze się ludzi 😮 Piją, palą, są obrzydliwi 😮

i niektórzy śmierdzą :rotfl: :rotfl:

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca