Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

"Szczur rozrabia"  

  RSS

czirman
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3
24/11/2008 1:37 pm  

Witam
Za ktoś jakiś dobry sposób aby w "pokojowy" sposób przegonić szczura z kuchni ??
Please Help


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
24/11/2008 2:48 pm  

Witaj, a jak konkretnie rozrabia Twój szczurek ? Może otwiera szafki i w nich szpera ?
Ja mam fretkę też jej wszędzie pełno. Kuchnia musi być odpowiednio zabezpieczona by zwierzak nie przedostał się za szafki.Wtedy poszuka innych pomieszczeń w mieszkaniu gdy nic nie zdziała w kuchni. 😀


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
24/11/2008 3:20 pm  

Jako, że mieszkałam w domku jednorodzinnym, kiedyś przyplątała się do nas polna mysz.. Nie dało się jej przegonić w żaden sposób. Myszka rosła i rosła i rosła, bo czasami była widywana.. 😉 W rezultacie, zaniechalismy wszelkich czynności mających na celu 'wykurzenie' myszki i nazwalismy ją "Kasia" 😀 Po jakims czasie, myszka sama się ulotnila.. 😉

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
czirman
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3
24/11/2008 10:23 pm  

Rozgrzebuje posortowane śmieci, a wczoraj jak zostawiłem obiad na kuchni to mi nawet na blat wlazł.


OdpowiedzCytat
agata86
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 12
09/12/2008 12:07 am  

pokojowy sposob? musialabys go zlapac i wypuscic gdzie indziej ale szczury potrafia wrocic z bardzo duzej odleglosci 😉


OdpowiedzCytat
wegadzia
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 12
13/12/2008 11:33 pm  

chyba najlepszy sposob to po prostu zostawiac jemu jedzenie w jednym miejscu to nie bedzie robil szkod mozna tez zastawic klatke lapke ale czy on tam wejdzie to jest pytanie no i gdzie go zostawisz?

wegadzia


OdpowiedzCytat
  
Praca