Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

PIKIETUJĄ RÓWNIEŻ PRZED FESTIWALEM  

  RSS

MassMurder
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 348
25/10/2009 8:46 pm  

Na stronie "milosnikow torturowania zwierzat" znalazlem artkul o protestach przeciwko wykorzystywaniu zwierzat do celow rozrywkowych.
Co wy na to? Ciekawe komentarze mysle sobie;p

http://www.cyrk-fan.com/

ps. artykul znajduje sie na 2 giej stronie

[edytowane 25/10/2009 od MassMurder]

made in CYRK ZALEWSKI http://www.youtube.com/watch?v=7LIcLdYv8rg


OdpowiedzCytat
Tempeh-Starter
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 133
25/10/2009 9:54 pm  

Widzowie bardzo często zadają pytania przed zakupieniem biletów jakie zwierzęta posiada dany cyrk ? Zwierzaki to główny cel, dla którego widzowie - dzieci jak i dorośli - przychodzą na spektakle.

a więc wszystko jasne,
pikiety, inne formy protestu i wszelkie akcje uświadamiające są zatem bardzo ważne

RÓB SOBIE TEMPEH


OdpowiedzCytat
tcioflove
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
31/10/2009 6:57 pm  

dodałam do tego komentarz i podałam kilka linkow ale usunęli 😡 cóz... widocznie wolą nie znać prawdy...


OdpowiedzCytat
Tempeh-Starter
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 133
31/10/2009 8:08 pm  

amin na co dzień jest pewnie treserem...

RÓB SOBIE TEMPEH


OdpowiedzCytat
tcioflove
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
01/11/2009 8:31 am  

Tak się zlozyło, że ktoś i chyba wlasnie admin zagadał mnie i próbował wmówic jakie to zwierzątka są szczęśliwe w cyrku...


OdpowiedzCytat
AnKa_15
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 60
28/11/2009 5:09 pm  

Zawsze tak jest, starają się ukryć cierpienie zwierząt mówiąc o tym jak one lubią tak występować, jakie to one beztroskie życie prowadzą itd., gdyż wiedzą, że jakwyjdzie na jaw prawda o tym co się tam dzieje to stracą wielu klientów, a im przecież nie zależy na zwierzakach, tylko na kasie.

Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka nazywa się to okrucienstwem.


OdpowiedzCytat
  
Praca