Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

STOP WIWISEKCJI ! Nie kupuj produktów testowanych na zwierzętach!  

Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  RSS

bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
23/02/2010 8:01 pm  

Uzupełnienie do wątku dezodorantów:

To inny sklep gdzie można kupić ałun potasowy. Kupie tu, bo w jasminea.pl nie działa (przynajmniej mi) szyfrowanie a tu -> [url]www.biolander.com [/url] tak.

Mają większy wybór ałunów, ale i tak lepiej kupić najwięszy dostępny czyli 120 g :). Mają fajną biżuterie bursztynowa , komu kupic ;)?

***
Dzisiaj zamowiłem. Jak poużywam troche to zdam relacje :).

[edytowane 23/2/2010 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
24/02/2010 12:45 am  

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
24/02/2010 5:27 pm  

ja jestem za zrobieniem listy szczegolnie jesli o kosmetyki kolorowe (tusze, eyelinery etc0
i pytanie co do ziaji. mam prawie wszystkie kosmetyki z tej firmy, piszecie ze jest ok- rozumiem ze w sensie ze nie testuje i nie ma produktow odzwierzecych, ale zastanaiam sie jak to jest z ziają- kozie mleko?


OdpowiedzCytat
greene
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 337
25/02/2010 12:47 pm  

Hipisko, dzięki za link, świetna lista. Właśnie takiej brakowało. Na szczęście jest sporo firm nie testujących na zwierzętach, jest w czym wybierać.

[edytowane 25/2/2010 przez greene]


OdpowiedzCytat
kropkaaaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 106
25/02/2010 5:11 pm  

skąd mamy pewność, że kosmetyki na ta takich listach jak ta na wizaz.pl są rzeczywiście nietestowane? nie ma ich na liście klubu ok.

'i think therefore i am vegetarian' ;D


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
26/02/2010 1:31 am  

w UE jest zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach

Szczurunia, czyli jeśli kosmetyk jest produkowany na terenie UE, na pewno nie jest testowany? Czy producenci nie obchodzą tego jakoś? Czy na przykład nie jest tak, że produkują na terenie Unii, ale surowce sprowadzają skądś, gdzie testowanie jest dozwolone, albo już przetestowane?

Co do Ziaji... strasznie tanie te produkty. Czy nie oznacza to, że są marnej jakości? Miałam kiedyś tonik ogórkowy Ziaji i co prawda skóry mi nie spalił, byłam zadowolona, ale jakieś to wszystko za tanie się wydaje...

Oczywiście, że obchodzą, choćby zlecając testy innym firmom, które są poza UE. Chodziło tylko o umieszczanie znaczka (który trzeba pamiętać, że jeśli jest to i tak dotyczy tylko gotowego produktu).
Ja z Ziaji mam prawie wszystko co możliwe, jedyne co to mam uczulenie na balsam kakaowy do ciała, no i szampon przeciwłupieżowy dość słabo działa coś ostatnio, a tak na 100% jestem zadowolona, jedna z lepszych firm na rynku jak dla mnie.

Też jestem ciekawa co do tego koziego mleka, bo teraz mnie to zastanowiło, ale znając życie używają jakiegoś składnika syntetycznego czy coś w tym stylu, który również się nazywa kozim mlekiem (tak jak w przypadku jedwabiu), ale jeśli ktoś miałby jakieś info to dajcie znać.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
26/02/2010 1:39 am  

Tak naprawdę większość popularnych kosmetyków jest produkowana z podobnych półproduktów, które nie są drogie - często w testach konsumenckich okazuje się nawet, że te najtańsze mają najlepsze działanie. Tak że taniość nie jest argumentem przeciw 😉 Inna sprawa jeśli chodzi o kosmetyki ze składników ekologicznych - te są droższe i tak już raczej zostanie.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
26/02/2010 11:20 am  

No to mam powazny problem. Pierwszy raz widze tą listę i powiem szczerze używałam prawie wszystkich tych firm...
Tylko adidas dobrze działał jako dezodorant, na podrażniona skórę twarzy zawsze żel z garniera....tusz z mabeline...

Jakiego zatem dezodorantu używać? Dodam,że musi to być mega silny antyperspirant. Szampon ostatnio miałam z avonu i nawet był dobry. Podkład też mam z avonu. Ale na tusz z tej firmy jestem uczulona,tak jak na wiele innych....co robić :((

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
26/02/2010 4:01 pm  

czyli nivea testuje?
ech zna ktos moze jakas irme nie testująca ktora produkuje oliwki?
musze czyms tunele rozpychac, dotej pory lecialam na olivce nivea bambino


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
26/02/2010 4:33 pm  

Massmurder wczesniej w tym temacie pisal ze testuje. Zobacz u gory 🙂


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386

OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
26/02/2010 10:13 pm  

Chyba znalazłam:)

Spędziłam dzisiaj pół dnia na szukaniu po drogeriach w moim mieście i chyba jest....

Okazało się,że najciemniej pod lapma. Moi znajomi sprzedają naturelne kosmetyki z bardzo małej,domowej firmy. Mają tam kilku producentów między innymi GULIWER i KORANA. Nie testuja na zwierzętach, mają kosmetyki na bazie miodu lub bursztynu i naturalnych składników. Właśnie umyłam włosy ich szamponem. Nie jest perfumowany,mało się pieni, jest tani, bo kosztował 9.50 za 310 ml i jest nietestowany na zwierzętach. Myślę,że trafiłam na to,czego szukałam!

A i mają jeszcze taki minerał dezodorant, który starcza na rok,a kosztuje zaledwie 15 zł. Też nietestowany na zwierzętach.
Świetnie:) Wiem,gdzie mogę się zaopatrzac. Wszystkim,którzy znają Kędzierzyn polecam Manhattan stoisko z kosmetykami naturalnymi i ręcznie robionymi ozdobami do domu ze szkła.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Maksymilian1997
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 108
28/02/2010 7:02 am  

A neste testuje też Płatki ? 😮 😮 😮


OdpowiedzCytat
kropkaaaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 106
03/03/2010 1:37 am  

orientuje się ktoś czy firmy: Joanna, Soraya, Dr Irena Eris, testują?? 🙂

'i think therefore i am vegetarian' ;D


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
03/03/2010 3:12 pm  

jest tu jakas maniaczka eyelinerow, ktora mi wskaze te co nie testuja?


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  
Praca