Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Okrucieństwo_2  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
07/07/2006 2:52 am  

czy nie możnaby zablokować postów takiego przykładowego mięsożercy?
przecież to idiota jakiś....
nikt nie chce czytać tych bzdur, a ten ludzik chyba nie rozumie po co jest to forum, po co jest ta strona. czerpie jakąś chorą przyjemność z pisania czegoś z czym nikt sie tu nie zgadza. ma swoje poglądy, niech ma, ale niech się nimi dzieli na forum www.nazi.coś tam.pl albo podobnej stronie. niechce mi sie czytać tego

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
kadra
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 125
07/07/2006 2:52 am  

Zwierząt sie nie produkuje - zwierzęta się rodzą. Gdyby mięso miało być specjalnie "wyprodukowane" do tego, żeby je jeść to by sie je "produkowało" jak rośliny, bez świadomości, bez układu nerwowego, najlepiej już martwe, żeby nie było problemu z zabijaniem.
A te zwierzęta urodziły się i otrzymały to wszystko, żeby żyć.


OdpowiedzCytat
Jędruś
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 849
07/07/2006 3:20 am  

[quote miesozerca]mylisz się, ja nie zostałem wyprodukowany w celach konsumpcyjnych. zwierzęta - tak. Czyż nie?

A kto ci powiedział, że nie w celach konsumpcyjnych?
Robaki każdego skonsumują, ciebie też, nie martw się.

Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
07/07/2006 3:32 am  

drugi sok marchwiowy dla Jędrusia ;]
miesozerca sorry ale on ma bardziej ciete odpowiedzi ;] tak trzymaj Jedrus ;]
PS. Czy Admin moglby takie osoby usuwac z forum? Wiem ze jest cos takiego jak wolnosc slowa itp ale daffnia ma calkowita racje, tego pana padlinozerce mozna smialo wyrzucic i nikt nie bedzie tesknil za nim bo takie osoby tylko atmosfere spuja

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
xwegax
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 156
19/07/2006 4:22 am  

czy nie możnaby zablokować postów takiego przykładowego mięsożercy?
przecież to idiota jakiś....
nikt nie chce czytać tych bzdur, a ten ludzik chyba nie rozumie po co jest to forum, po co jest ta strona. czerpie jakąś chorą przyjemność z pisania czegoś z czym nikt sie tu nie zgadza. ma swoje poglądy, niech ma, ale niech się nimi dzieli na forum www.nazi.coś tam.pl albo podobnej stronie. niechce mi sie czytać tego

no, no, porównywanie jedzenia mięsa do nazizmu jest baaaardzo nie na miejscu. Jako przyszła germanistka wypraszam sobie takie teksty. Chyba, że na prawdę nie wiesz, czym był hitleryzm, to Cię mogę oświecić. 😡

a nazywanie każdego o odmiennych poglądach idiotą też najlepiej o Tobie nie świadczy.

jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu psów i kotów- zajrzyj http://www.brightlion.com/InHope_pl.aspx i przekonaj się sam(a), czy nie warto zmienić poglądu.


OdpowiedzCytat
Owo
 Owo
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 402
21/08/2006 3:29 pm  

Przestańcie! Jak przychodzi konfrontacja między wege a mięsożernym są takie spięcia, że trudno uznać, kto jest lepszy! A przecież ten mięsożerny zauważył już przynajmniej jeden problem: niehumanitarne zabijanie zwierząt. To na plus dla niego. Szkoda tylko, że nie zauważył niehumanitarnego traktowania zwierząt za życia 😉 Życzę mu postępów w tej dziedzinie 😉 I nie wywalajcie od razu mięsożernych z forum, a nuż uda się któregoś przekonać? 😀 Chyba sama nie wierzę w to, co mówię, ale można spróbować... 🙂

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca