Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

niewychowany kot  

  RSS

Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
15/06/2006 2:36 am  

Mój kot za każym razem jak coś je wywala to z miski na podłogę i potem wszystko jest w "kocim żarciu"...Czy wasze zwierzaki też tak robią? Czy jest na to jakiś sposób? Bo to naprawdę denerwujące jak muszę dwa razy dziennie zmywać podłogę w łazience...


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
15/06/2006 2:45 am  

Moja to co chwila wynajdzie coś do żarcia..i tylko chodzę i co chwila o coś się poślizgnę..:D...rady nie mam...wiem, że to jest debilek malutki ale kocham ją i trzeba zaakceptować te wady..a prxynsjmniej podłgę częsciej myję:D...ale fakt faktem woli jeść poza miską:D..a najlepiej na dywanie:D...może kup takie plastikowe miski z podstawką, albo jakieś ręczniczki podłóż:D??Ja tak robię;)...
Pozdrawiam i życzę powodzenia:D!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
15/06/2006 2:54 am  

Dzięki! Spróbuję z tymi ręcznikami. Nawiasem mowiac to moja kochana kicia je wszystko od moich ubrań poczynając na plastikuipieniądzach kończąc. A raz jak byla glodna nadzarla mja ksiazke z wege przepisami 🙂


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
15/06/2006 3:05 am  

EE..to jest jeszcze lepsza od mojej..:D..moja to wyjada wszsytko co się nawinie:D..ale zawsze wsystkiego usi spróbować..albo zagląda do siatek z zakupami:D...po ścianach biega...no naprawdę...a ajkie miny strzela:D!!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Katikot
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 57
15/06/2006 3:44 am  

taa, mój też tak robi...już 11 lat;-) z tego co wiem, wiele kotów też woli jeść żarełko wywalone z miski na podłogę 😉 Nie wiem, czy jest na to jakiś sposób (szczerze wątpię;-), ale może zajrzyj na forum na www.miau.pl, na pewno już ten temat był poruszany.


OdpowiedzCytat
Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
15/06/2006 12:04 pm  

Mam kotke i tez robi tosamo a raczej robiła bo zmieniłam jej miseczke na talezyk, podstawiłam pod to kawałek gumy (zeby sie nie ślizgało) i je normalnie "mokre" zarcie z talezyka 😎 być moze kotom poprostu nie odpowiadają miski z wysokimi brzegami i wolą sie posilać na płaskiej powierzchni (tak jak w naturze by to czyniły).


OdpowiedzCytat
Justyna:)
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 144
15/06/2006 12:57 pm  

ja słyszałam, ze byc moze koty robia tak dlatego, ze wyczuwaja srodki chemiczne, ktorymi byla myta miseczka

Życie jest marzeniem, urzeczywistnij je.


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
15/06/2006 2:16 pm  

Hmm...a co zrobił:D??

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
marcelinka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 105
15/06/2006 3:21 pm  

powiedz!!! 🙂

no wiesz...tak zaczales a teraz wszystkich (no dobra...mnie i Wiejke 😉 ) ciekawosc zzera 😛


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
15/06/2006 4:00 pm  

😀 dobre...ale szczerze...to mój pies..się lubi obżerac tego typu"smakołykami":D...szczególnie od kota..ale cóż zwierzęta już takie są..skąd mają wiedzieć, ż eto nie wypada:D..ale fakt faktem..niesmaczne trochę:D

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
15/06/2006 4:09 pm  

Ok 🙂

Mój znajomy jadł obiad. Kot siedział na stole i się przyglądał. W pewnym momencie zerwał się i zaczął szybko uciekać do piwnicy. Mój znajomy poszedł za nim. Kot się zrzygał w piwnicy. Następnie po dwóch dniach przyszedł i to zjadł.

Po dwóch dniach?? to raczej wina tego znajomego, który przez dwa dni nie potrafił posprzątac po kocie :/ Ale to normalne że zwierzęta zjadają to co zwymiotują, żarełko nadtrawione i lżej strawne :] Moj pies tez tak robi, ale zwykle od razu 🙂 I podobnie jak wasze koty woli jeść z podłogi niż z miski.


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
16/06/2006 12:17 am  

No właśnie ona wywala tylko suche zarcie. Kupilam takie nowe miseczki niedawno, takie prawie plaskie, a miseczek nie myję środkami czystości tylko wodą po prostu...Dzieki!


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
16/06/2006 12:52 am  

moj tylko czasem zamiast pyszczkiem, je lapa. znaczy wybiera z miski lapka i do pyszczka sobie przyklada ;p

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
17/06/2006 12:52 pm  

He he he koty to wogóle są przegiganty... Np. Mój kocór jak moja kotka miałam młode i wychodziła coś zjeść momętalnie był w legowisku z małymi i układał się obok nich i je czyścił a jak mamuśka wracała spali sobie tam wszyscy razem (dobrze ze miejsca w legowisku było duzo)
Wogóle mogła bym pisać i pisać mówić i mówić o kotach o bez końca :heartpump:


OdpowiedzCytat
  
Praca