Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Historyjka o kopiowaniu ogonów  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
03/09/2006 4:43 pm  

A ja ostatnio podziwiam piekne szczeniaczki sznaucera olbrzyma u mojej kolezanki, jest ich 8 sa slodkie i wszystkie poza jednym 🙁 maja ogonki:).


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
03/09/2006 5:00 pm  

Ja także miałam kiedyś psa(sznaucera olbrzyma:)) no i jak wzielismy go od hodowcy to juz miał obcięty ogonek...,ale ja mając wtedy 6 lat nie zabardzo wiedziałam, że ten ogon był obciety i myslałm, ze z takim sie urodził.Dzis kiedy już doskonale wiem o co chodzi z tymi ogonami ,nigdy bym na to nie pozwoliła i ciesze się, że wprowadzono zakaz:)Miałam z rok temu taką sytuację...troche się uśmiałam...Moja kumpela ma pieska spaniela z nieobciętym ogonkiem:) i raz jak byłysmy na spacerku z tym psiakiem podeszła do nas taka kobieta i z oburzemiem mówi do kumpeli: "Dlaczego nie obcieliscie temu psu ogona??!! Przeciez on może go sobie połamać i w ogóle jak on wygląda??!!" o ana na to że po co ?? i odeszłysmy smiejąc się pod nosem.Widac nadal zakorzenione jest w wielu ludziach ,że pies takiej ,czy innej rasy musi miec przycięty ogonek ,ale juz to ze ten piesek cierpi przy jego obcinaniu ich w ogóle nie obchodzi... 😡


OdpowiedzCytat
Owo
 Owo
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 402
03/09/2006 8:06 pm  

Mój sznaucer ( [url] www.asta3.pupile.com[/url]) ma obcięty ogon... ale wszystkie jej dzieci już mają nieobcięte ogonki, nie mogliśmy się na to zgodzić.

[edytowane 3/9/2006 od Owo]

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
14/07/2011 11:53 pm  

[url] http://www.arka.strefa.pl/Apel/Apel.html[/url]


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca