Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

McDonald's  

Strona 3 / 7 Wstecz Następny
  RSS

Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
05/03/2008 8:56 pm  

A w tym filmiku co dałaś Goldenka, to ja nie kapuje o co mialo biegać 😮

Bo to raczej nie zależy do tych całych konserwantów. jak produkt nie ma dostepu do powietrza to nic sie z nim nie dzieje...
Angielski znam kiepsko wiec wiadomo... xD

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
05/03/2008 9:44 pm  

Przecież wszystkie 'dania' przechowywane były w identycznych słojach. Zepsuły się wszystkie kanapki, prędzej czy później, a frytki nie. To o czymś świadczy :p A bez powietrza też zachodzą różne procesy, np. fermentacja. Oj, Koniara, nie tylko z angielskim u Ciebie słabo 😉

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
05/03/2008 10:20 pm  

Może i jakieś produkty sprzedawane w McDonalds są wegetariańskie, ale gwarancji nie daję, nie pracuję tam i nie wiem co jest dodawane do dań.
Irytuje mnie, że szkolne wycieczki lecą do tego, dzieci niby uczy się, żeby zdrowo jadły, nie tyły, a tutaj podaje im się czyste trucizny. Z rodzicami podobnie, chociaż niektórym wcale nie zależy, co ich dzieci jedzą i oni sami.... A że McDonalds rozgłos ma....

Myślę, że zwłaszcza ludzie dorośli, którzy się tam stołują, powinni mieć świadomość, co jedzą.

Dzięki wegetarianizmowi zaczęłam zwracać uwagę na swój jadłospis, nie mogę przejść koło restauracji z fast foodami, nie mogę nawet wąchać tej sztuczności, którą naprawdę mnóstwo produktów jest nafaszerowanych. Dziwię się, że ludzie mogą to jeść....


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
06/03/2008 12:20 am  

Oj, Koniara, nie tylko z angielskim u Ciebie słabo 😉

no nie kazdy musi byc magistrem ;|
a do tego ze jestem głupia sie już przyzwyczaiłam 😉
jedyne co mi wychodzi to wynoszenie gnoju i wyprowadzanie psa, wiec z tym wiąże swoija przyszłość x d

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
06/03/2008 12:36 am  

XXL daruj sobie tą krytykę, dobrze! Ja też nie umiem jezyka angielskiego i dobrze sobie radzę z tłumaczeniem tekstu w języku angielskim. 😡

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
06/03/2008 12:42 am  

Spokojnie, nikogo nie krytykuję. Radze wziąć głęboki oddech i przeczytać mój post jeszcze raz z uwzględnieniem " 😉 "
Magistrem też jeszcze nie jestem i długo nie będę. Na szczęście w tym filmiku nie trzeba rozumieć angielskiego, obraz mówi sam za siebie.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
06/03/2008 1:35 am  

mi sie akurat wydawalo że ';)' to ironia

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Scansenmuseum
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 107
05/03/2010 1:32 am  

Hey ! A ja mam prośbę ,czy zna ktoś jakieś wiarygodne strony internetowe obnażające całą prawdę o McDonalds'ie najelepiej w j.polskim ?

Najbardziej interesuje mnie potwierdzenie wiarygodności przepisu na przeciętnego hamburgera z McDonals'a ,który wyszperałam w internecie (niestety dane artykuły na ten temat nie mają żadnej bibliografii) .

Oto dany przepis:
"26g tłuszczu, 100mg cholesterolu, 890mg sodu, 5g cukru, 25g białka, 500 kalorii. Receptura: 30g golonki ze ścięgnami i tłuszczem, 16g mielonki (serca, języki, tłuszcz) 10g MRM (zmiażdżone resztki niewykorzystanego zwierzęcia), 20g wody, 2g soli, 1g glutaminianu sodu i barwników, 5g środków konserwujących, Smacznego! " .

A co do kabaretu ,fantastyczny ! 😀
Pozdrawiam serdecznie !

[edytowane 4/3/2010 przez Scansenmuseum]


OdpowiedzCytat
Wege-mewka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 235
05/03/2010 1:54 am  

McDonalds... zło...
Teraz w gimnazjum jakoś moja klasa nie jeździ na wycieczki, ale dobrze pamiętam czasy podstawówki. Byly fajne wycieczki, ale dla niektórzych osób najfajniejsze było ich zakończenie - McDonalds. To smutne.
U mnie na szczęście nie ma tego czegoś, ale w Krk do którego czesto jeżdżę jest pełno.


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
05/03/2010 2:22 am  

Widzę, że większość z Was jest negatywnie nastawiona do "Maka". Ja również od pewnego czasu unikam tego miejsca. Moja koleżanka twierdzi, że to właśnie smak tych produktów jest tak pociągający. Dla tęskniących za smakiem hamburgerów - bułka z pasztetem sojowym, ogórkiem konserwowym i keczupem smakuje wg mnie podobnie, a o ile jest zdrowsze!

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
mathilda
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 115
06/03/2010 8:49 pm  

Scansenmuseum... a google nie masz?

Jeśli chcesz znać "całą prawdę" o hamburgerach z Mc Donald's - zatrudnij się tam. Poznasz dokładnie strukturę, ideologię i produkty firmy.

Jestem. Tworzę. Czasem długo siedzę w nocy. Czasem noc długo siedzi we mnie.


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
06/03/2010 9:56 pm  

Jesli o mnie chodzi to tam jadlem tylko takie slodkie bulki i frytki, czasem piersi z kurczaka. Teraz sie niczym tam nie zywie, nawet frytkami i cistkami bo nie mam pewnosci czy nie sa na smalcu...
Ale McD sie przydaja gdy chce sie zalatwic na miescie 😛 😉

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
06/03/2010 10:39 pm  

Scansenmuseum ... sama ostatnio szukałam czegoś takiego...
bo wkurzają mnie znajomi rozsyłający wszędzie jakieś Macdonaldowskie linki żeby uzbierać na darmowe bony czy coś..nie wiem jak to dokładnie działa ..
Najchętniej bym co niektórym odpisała dlaczego nie będę w to klikać..

[edytowane 6/3/2010 przez n.i.x]

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
mathilda
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 115
07/03/2010 4:28 am  

Akurat frytki i ciastka smażą na 100% roślinnym tłuszczu.

Jestem. Tworzę. Czasem długo siedzę w nocy. Czasem noc długo siedzi we mnie.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
07/03/2010 11:39 am  

Hmmm a skad masz pewnosc? Ja slyszalam ze dodaja smalec do oleju 😛


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 7 Wstecz Następny
  
Praca