Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 39 / 280 Wstecz Następny
  RSS

ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
18/07/2008 3:09 pm  

ja dzis - podobnie jak andros - robię placki z papierówkami:D
a teraz wsuwam muesli ze świeżymi wiśniami...mniam...

[edytowane 18/7/2008 przez ashley_XD]


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
18/07/2008 3:40 pm  

ja dzisiaj mam paprykę faszerowana ryżem i pieczarkami, a właśnie wtrząchnąłem nektarynkę i bułe z czymś al`a nutella


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
18/07/2008 3:49 pm  

chyba jednak zrobie te placki z wiśniami i osobno z bananami.
papierówki zjadł mi bracik:P


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
18/07/2008 5:01 pm  

u mnie dziś będą kotleciki z ryżu i marcheweczki ,do tego bób gotowany i sałatka z pomidora i może cebulki 🙂 🙂
Mam jeszcze gołąbki które wczoraj zrobiłam ,musze je jakoś zamrozić bo mi się zmarnują a sama nie zjem:(
A teraz jestem w trakcie pieczenia bułeczek z mąki żytniej razowej.
Nie wiem czy coś z tego będzie pierwszy raz to piekę ,trzymajcie kciuki by wyszły .
Tak sobie myślę czy by ich nie posypać siemieniem,ziarnami słonecznika , czy sezamem co o tym myślicie czy to się robi na końcu gdy już są gotowe do piekarnika ? Czy należy zrobić wcześniej podczas wyrabiania czy coś ? 😮

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
18/07/2008 10:11 pm  

Czerwona soczewica w sosie zrobionym z włoszczyzny , zieleniny, przyprawiona odrobiną imbiru , curry oraz koncentratem pomidorowym.
Do tego ryż i surówka. 😛


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
18/07/2008 10:58 pm  

Dzisiaj dzień minął znowu na malowaniu bramy i bramki i jak wczoraj brakło czasu :/. Obiad niewiele różnił się od śniadania: chleb z masłem, ogórkiem, pomidorem i do tego herbata owocowa.
Jutro chciałbym zrobić zupę pieczarkową, ale nie wiem czy mi się uda.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
18/07/2008 11:27 pm  

a ja dzis na sniadanio/ obiad mialam fasolke zolta 😉 + pizze ze sklepu ;p nie chcialo mi sie gotowac po pracy po nocce ;p


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
19/07/2008 9:11 pm  

A ja dziś miałam sałatkę: marchewka ,pieczarki, różnego koloru papryczka ,sałata ,cebulka pomidor , do tego pasztecik z fasolki ziemniaka i marchewki i parówka sojowa ,miała być tortille ale mi nie wyszło ciasto czy znacie jakiś przepis na to by wyszło ?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
19/07/2008 9:21 pm  

ja dzisiaj miałem zupkę chińską, bo moja Mutter zapomniała odłożyć mi fasoli po bretońsku zanim dodała mięsa :/


OdpowiedzCytat
gregorw
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 50
19/07/2008 9:56 pm  

A ja dzisiaj na obiadek miałem Gulasz sojowo - ryżowy, a na deserek banany z cynamonem i cukrem waniliowym. Było super. :rotfl: 😎

Sai Ram, Om Sai Ram


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
20/07/2008 2:14 am  

a mogę prosić przepis na ten gulasz sojowo-ryżowy?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
20/07/2008 3:00 am  

a u mnie dziś skromnie - wegańskie naleśniki z musem jabłkowo-porzeczkowo-jakims tam.
Tak wogóle to od dzisiejszego ranka jestem weganką, choć moja mama usłyszawszy to zaczęła krzyczeć, że niedługo nic nie będę jadła:\\

[edytowane 19/7/2008 przez ashley_XD]


OdpowiedzCytat
Kass
 Kass
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 35
20/07/2008 3:02 am  

Ashley, Twoja mama się przyzwyczai, potrzebuje więcej czasu.

Kass


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
20/07/2008 3:04 am  

mam nadzieję:\\
ale i tak prawdę mówiąc będę weganką czy jej się to podoba, czy nie:)


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
20/07/2008 3:35 am  

Wiecie ,że i ja myślę o weganizmie ale na razie jakoś trudno mi wyobrazić sobie życie bez jajek ,twarogu i sera żółtego ale jak gotuje to staram się wybierać przepisy wegańskie w kotletach itp ,zrezygnowałam tez z jogurtów i nie pije mleka.
Moja mam to Jeszce do wegetarianizmu się nie przyzwyczaiła dam jej Jeszce trochę czasu ale kiedyś pewnie wkroczę na tą drogę 🙂

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Strona 39 / 280 Wstecz Następny
  
Praca