Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co dzisiaj na sniadanie  

Strona 4 / 34 Wstecz Następny
  RSS

Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
25/07/2008 3:42 pm  

kromka chleba pszennego z sezamem, białym serem, pomidorem i ogórkiem, do tego garstka wiśni


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
25/07/2008 4:01 pm  

Parę świeżych moreli, potem kawa. Następnie sałatka z pomidora, ogórka , papryki. Do tego chlebek z pasztetem sojowym. 😛


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
25/07/2008 4:53 pm  

Ja dziś dwa gołabki z kechupem i muesli z kakaem sezamem i siemieniem lnianym

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
25/07/2008 5:03 pm  

Ja dziś dwa gołabki z kechupem

Gołąbki ??? No wiesz co. 😮
Biedne stworzenia 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
25/07/2008 6:31 pm  

He he oczywiście gołąbki(kasza gryczana+pieczarki+kapusta) pycha:) tylko rozmrażałam je w mikrofali i tak samo podgrzewałam
Wiem to niezdrowe jest ,ale nie miałam głowy wcześniejszego dnia je wyjąc z zamrażarki no i jak je podgrzać by było zdrowo?
A wy jakie gołąbeczki jadacie?
Bo ja już skonsumowałam wszystkie i czas by zrobić koleina porcję na tydzień.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
26/07/2008 12:28 am  

pół kanapki z sałatą, pomidorem i ogórkiem


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
26/07/2008 1:07 pm  

Dziś były muesli prażone na suchej patelni z malinkami ,rodzynkami, orzeszkami ziemnymi solonymi, siemieniem ,miodem,pestkami słonecznika .
Czy bardzo niezdrowo jest sobie tak je podprażyć?
Nigdy nie rozumiałam gotowania płatek owsianych czy one wtedy nie robią się strasznie miękkie taka papka ,a może o to chodzi czy zyskują na czymś po przegotowaniu czy namoczeniu?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
agazima
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
26/07/2008 2:59 pm  

platki jak ugotujesz zyskuja ten wysmienity smak bo nie gotowane sa takie twarde i moim zdaniem lepiej sie przyswajaja jesli sa gotowane. Jesli nie chvesz gotowac chociaz namocz je na noc


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
26/07/2008 10:59 pm  

Chyba zacznę moczyć te płatki owsiane .
Jeszcze takich nie jadłam jutro powiem jak mi to smakuje:)

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
26/07/2008 11:08 pm  

Herbata.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
27/07/2008 12:29 am  

3 śliwki i kawałeczek ciasta- dieta 😛


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
27/07/2008 12:48 am  

Co tak cieniutko Lily?
Najadłaś się tym?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
27/07/2008 12:58 am  

arbuz:)


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
27/07/2008 1:04 am  

Nie jestem głodna rano.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
27/07/2008 2:39 pm  

ja dziś namoczone przez noc płatki owsiane nie powiem nawet, nawet 😀 do tego orzeszki ziemne siemię,malinki,wiórki koksowe,rodzynki,pestki słonecznika
i 2 kawałeczki murzynka z rodzynkami.
Upiekłam wczoraj w nocy waśnie to ciacho.
Nie wyrosło za bardzo, mama się jak zwykle czepiała ,że zakalec, że twarde .
Nie kumam ich gadania mi smakuje właśnie takie , a to co ona robi jest za miękkie.
Każdy lubi co innego ,ale zjedli mi prawie całe,nawet5 babka chciała choć zawsze mnie obraża i wysmiewa moje jedzenie.
A to miało być dla mnie mało cukru ,żadnych nie wege rzeczy ,myslałam ,że nawet spróbowac nie zechcą.
Zresztą oni maja upieczone niebo ,ale to wielkie łasuchy więc się podzieliłam i bardzo niewiele mi zostało piekłam w keksówce to wiecie 😀

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 34 Wstecz Następny
  
Praca