Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

trampki-pomóżcie!  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  RSS

hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
25/08/2008 2:35 am  

Firmowe trampki ! co to sie porobilo... 😉

Wiesz Pontonico, ja nie chcę kupować tych trampek ze względu na firmę, a ze względu na wzornictwo.... 😉 Mam mnóstwo niefirmowych trampek i nie wstydzę się w nich chodzić 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
25/08/2008 2:31 pm  

a ostatnio kupiłam sobie jeszcze trampki Heavy Duty- kolejna porażka. są czarne i strasznie farbują. poza tym już się prawie rozleciały. a za ich cenę kupiłabym trzy pary trampek u mnie w mieście na rynku:P tanie trampki rządzą! 🙂

W rzeczy samej. HD to porażka. Jedne nabyte miesiac temu dosłownie rozleciały sie po tygodniu noszenia. Reklamacje uwzgledniono, w zamian zaryzykowałem nastepne (na nieszczeście znowu HD) - te z kolei strasznie obcierają i mimo nieustannej eksploatacji nie zamierzają sie chyba rozchodzić.
Za to nabyte za 30 zł polskie trampki słuzyły mi rok z górką, noszone zimą, latem, w słońce i deszcz 😉

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
25/08/2008 3:29 pm  

Moi drodzy, zadziwiacie mnie 😀
Trampki za 50 zł.? 😮 Toż ja raz na rok, początek roku szkolnego, zawsze kupuję sobie parę na moim pasażu handlowym. Ich cena nie przekroczyła nigdy 12 zł. 🙂

Nawiasem mówiąc - w takim razie nie ufam HD w żadnej kwestii.
3 lata temu kupiłam sobie ich skórzane glany i rozorałam sobie stopy do krwi.
A zastanawiałam się nad ich kaloszami 🙂


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
25/08/2008 3:33 pm  

Moi drodzy, zadziwiacie mnie 😀
Trampki za 50 zł.? 😮 Toż ja raz na rok, początek roku szkolnego, zawsze kupuję sobie parę na moim pasażu handlowym. Ich cena nie przekroczyła nigdy 12 zł. 🙂

hihi, moje trampki też nigdy nie były droższe niż, chyba 15 zł 😀
a do HD nie chodzę, bo interesują mnie tylko buty nie ze skóry, a tam już od wejścia śmierdzi skórą

[edytowane 25/8/2008 od fasolencja]


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
29/08/2008 9:55 pm  

oj, nie mam żadnego "ale", tylko po prostu oceniam wszystko ze swojego fasolkowatego punktu wiedzenia, może niesłusznie, a jest on taki, że ie stac mnie by było na takie drogie trampiszony, nawet gdybym chciała 😀 no i dlatego są dla mnie burżujskie


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
30/08/2008 3:34 pm  

Przymierz w swojej miejscowości numer tych tampków jaki pasuje do stopy ale jak nie ma tego wzoru to najzwyczajniej w świecie zamów internetem. Ja tak robię bo w intenecie jest taniej i wybór o tysiąc procent większy.

Naprzykład tutaj jest dużo tych trampków:

http://www.sklep.extremesport.pl/

Buty hmm.. Ula to skórzane się "rozchodzą", szmaciaki nie, jak trampki ocierają to po prostu kupiłas zły numer, ale po prostu te buty nie pasują do anatomii Twojej stopy. Często tak jest że trzeba znaleźć producenta i model który akurat pasuje do naszych stóp. W przypadku wspomnianych zakupów internetowych wpierw trzeba mierzyć dokładnie TE trampki, co najwyżej tylko z innym wzorem jak nam nie odpowiada.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
30/08/2008 8:58 pm  

Znalazłam nareszcie wymarzone trampeczki 🙂 Tylko z rozmiarem trochę nieciekawie, bo 4,5 za małe , 5,5 za duże, a z 5 problem.... 😡

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
31/08/2008 1:12 am  

Dla 50 zł to dużo nie było, zważywszy, że są wysokie i czerwone :rotfl: A z numeracją, niestety, tak bywa 🙁 Mam nadzieję, że znajdziesz alternatywę 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
31/08/2008 2:46 am  

Ale i tak uważam, że Converse porządna marka, mają połówki rozmiarów, co ostatnio jest rzadkością. A ja mam właśnie taki rozmiar "na rozdrożu" 37 i 38 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
01/09/2008 2:06 am  

Dlatego powinno siękupować tam, gdzie nam wygodnie 😀 Życze powoedznia, Hipisko w kupowaniu trampek 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
04/09/2008 3:59 pm  

Jam też trampkonosz 🙂
Conversów mam pary 2 i stwierdzam, że najwygodniej się noszą i najdłużej się trzymają.
Tanich trampeksów też mam trochę w tym jedne które wielbię, ale w których mam już pokażny wywietrznik na pięcie- ale ich nie wyrzucę, bo jestem do nich przywiązana.

W conversy zaopatrywałam się tu:

http://www.eastend.pl/

bo dostawa darmowa. 😉

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 187
08/11/2008 4:33 pm  

widać trampoholizm jest dosć powszechna choroba :PP tez kocham trampki 🙂
obecnie mam Conversy(juz sie rozwalily) i poszukuje jakis takich normalnych trampek ale conversy tez nowe kupie 😛
zalezy gdzie mieszkasz 🙂


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
13/11/2008 12:57 pm  

burżuj jak cholera ale ja tylko conversy noszę 😛
tylko te trzymają mi się na nogach 2 lata i są wygodne.

we wrocławiu na dworcu widziałam dość duży wybór tych trampek, jakby ktoś był zainteresowany ;]


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 187
13/11/2008 8:59 pm  

ja bym chciała mieć swoje unikalne conversy xD (mozliwośc na zagranicznej stronie conversow0 tylko do Polski nie przysylaja :PP trzeba znajomych sobie za granica znalezc xD
ech...moje trampki conversowe maja niecaly rok a sie rozwalily...ale tak troche-dalej je nosze
nie polecam wiec ich moczyc i zbytnio pozniej naduzywac :PP


OdpowiedzCytat
pawel747
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 330
14/11/2008 12:13 am  

A eBay?
Wybór olbrzymi, dużo sprzedawców wysyła do Polski.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca