Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Efekt motyla  

Strona 1 / 2 Następny
Blanka
bywalec

W sumie przypomniało mi sie o tym filmie jak puscili go wczoraj w telewizji, ale ogladalam go juz jakis czas temu...Moim zdaniem na prawde swietny i co wazne bardzo ciekawy.Jednym słowem - ma sens:) No i co jeszcze charakterystycznego to to, ze Ashton Kutcher wcielił sie w postac niekoniecznie znowu komediowej...:-)

Pozdro.
Blanka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2007 7:31 pm
aniusia
bywalec

Bardzo dobry film :thumbsup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2007 10:24 pm
purqu
forumowicz

dobra filmowa kuchnia

[edytowane 29/4/2007 od purqu]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2007 12:24 am
szyszka88
bywalec

świetny jak dla mnie :D. polecam tym ktorzy jeszce nie wiedziieli... dośc mocny 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2007 4:12 am

jeden z moich ulubionych fimów:D swojego czasu mogłąm go oglądać co drugi dzień;]

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2007 1:35 pm
Paulina_p
bywalec

jedynka zdecydowanie lepsza od dwójki
płakać mi się chciało przy tym piesku w jedynce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2007 10:13 pm
braad
stały bywalec

naprawde ekstra film, zadko ktory tak na mnie dziala

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2007 12:49 am
kozul
początkujący

Ja bym w sumie jeszcze raz obejrzal, bo to kawalek naprawde dobrego kina 😉

Dwojeczki nie ogladalem, bo slyszalem, ze gorsze... poza tym nie mialem okazji ;d

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2007 1:08 am
siwcia
stały bywalec

Dwójki nie widziałam ale jedynka jest świetna 😀 Mogę go oglądać i oglądać ....wybieram się na poszukiwanie dwójki, aż mnie korci...Ciekawe co z tego wyniknie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2007 2:12 am
parasolka
rozmówca

Tez nie widzialm dwojki. Jedynka byla kapitalna.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2007 3:56 am
natalienne
bywalec

Jedynke widziałam, dwójki nie.
Całkiem niezły, nawet mi się podobał choć pod koniec wszystko zrobiło się trochę zagmatwane i trochę pogubiłam się w fabule 😉
Ale ogólnie wrażenia pozytywne!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2007 1:50 am
Patrice
bywalec

Film świetnie zrobiony, widać że to nie był przerost formy nad treścia. Osobiście nie chciałabym mieć takiego ,,daru"...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2007 4:24 pm
Vega71
bywalec

Widzialam wczoraj obydwa.

Jedynka jest swietna 2 jest zupelnie bez sensu.
Inni aktorzy zupelnie inna historia typowo zrobiona pod pieniadze duzo seksu i te same pomysly. Moim zdaniem szkoda czasu na 2.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2007 6:48 pm
Asia
 Asia
bywalec

Ja skusiłam się na ten film ,bo wiele osób tutaj pisało, że to dobry film 🙂 i rzeczywiście to naprawdę świetny film... ;] trzebabyło nieźle się skupić 😛 ,żeby skumać o co chodzi 😛 a co do dwójki to nawet nie wiedziałam że jest...ale skoro mówicie że jakiś nijaki...to chyba sobie odpuszcze...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 10:48 pm
Wiejka
stały bywalec

Ooo..:D...Temacik w sam raz dla mnie..:D..Kocham ten film..:D..Ogólnie takie zawiłe filmu...typu, Donnie Darko czy Fight Club..:D..A druga czesc efektu motyle....cóż..mogli sobie ja podarować....totalnie psuje dobre imie tego filmu(pierwszej czesci)

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2007 8:01 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca