Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

BAJKI/ANIME/KRESKÓWKI  

Strona 3 / 9 Wstecz Następny
Loviisa-chan
stały bywalec

Ja ją oglądam w kółko od pół roku 😀 Jasne, zaklikaj, napisz do mnie na priva to podam Ci numer : )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 12:46 am
Bellis_perennis
Famed Member

Na moim profilu znajdziesz nr gadu 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 12:54 am
roxanne007
rozmówca

oki:) zaklikałam do Was obu 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 1:04 am
StellaArtois
weteran forum

A Wasza ulubiona czarodziejka? Ja uwielbiałam Michiru 😀
Ostatnio obejrzałam Vampire Knight i było spoko 😉

[edytowane 6/2/2009 od fasolencja]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 1:19 am
roxanne007
rozmówca

Minako Aino 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 1:30 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Mina, jestem taka sama jak ona 😀 no i Michiru - ta gracja, kobiecość, wdzięk i dojrzałość.. ; )

[edytowane 11/6/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 12:30 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja lubię całą czwórkę z zewnętrznego układu słonecznego a najbardziej Michiru 🙂 z głównej piątki to na pierwszym miejscu u mnie jest Rei! 🙂 z trzech gwiazd Yaten 🙂
Faso Vampire Knight Quilty jest fajniejsze. Kogo wolisz Zero czy Kaname? Ja wolę Zero 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 1:22 pm
StellaArtois
weteran forum

No tak, miałam na myśli obie części 😀 oczywiście, że Zero, próbowałam nawet czytać mangę po angielsku, ale szybko się zmęczyłam 😉 Ogólnie to Yuki działała mi na nerwy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 1:49 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Yuki ma beznadziejnie narysowane oczy... jak ropucha 😮 w sumie główna bohaterka i nie wiem czy to było celowe czy brak gustu.
A końcówka mnie załamała bo tego to się nie spodziewałam. Uczucia Zero zostały totalnie zdeptane a tyle zrobił dla Yuki. Aż mi było przykro.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 2:01 pm
StellaArtois
weteran forum

Od początku było wiadomo, że ona będzie z Kaname, co było dosyć frustrujące, bo wg mnie to on był po prostu gruboskórny i nadęty, a najlepsze ze wszystkiego było, kiedy zostali z Yuki kochankami, a nie pocałowali się nawet raz 😮 wszystko polegało raczej na słowach.
Obejrzałam właśnie pierwszy odcinek tego Elfen Lied i nie spodobało mi się.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 3:49 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Pierwszy odcinek Elfen Lied nie zrobił na mnie dobrego wrażenia ale obejrzałam całą serię do końca i nie jestem rozczarowana. Okazało się, że to nie jest bezmyślna siekanka tylko opowieść o pozbawionych miłości dzieciach z których zrobiono króliki doświadczalne. Tobie Faso polecałabym Wolf's rain.
A Yuki i Kaname? Jak wyszło na jaw, że są rodzeństwem miałam nadzieję, że ją oświeci, że kocha Zero. Ale jestem naiwna nie? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 4:29 pm
roxanne007
rozmówca

była też kiedys taka bajka na Jetix'ie, a mianowicie "Rodzina Tofu" 🙂 bardzo fajna, o rodzicach, którzy propaguja zdrowy tryb życia i ich dzieciach, które chciałyby żyć tak jak każde dziecko..Takie strasznie zakręcone 🙂 😀 ale i tak polecam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2009 4:41 pm
czapla_666
bywalec

Tez lubie bajki, nalogowo Disneya ogladam:) Mustang z dzikiej Doliny, Ba,bi, Zakochany Kundel. Ostatnio Sezon na misia 2:P

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2009 2:00 am
roxanne007
rozmówca

Tez lubie bajki, nalogowo Disneya ogladam:) Zakochany Kundel.

Zakochany kundel to zawsze była moja ulubiona bajka 😛 i druga część też haha! Do dziś pamiętam teksty z tych filmów na pamięć 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2009 6:18 pm
czapla_666
bywalec

Tez je pamietam... Pamietam tez, ze jak bylam mniejsza, plakalam w trzech momentach..:) Teraz sie tylko wzruszam:P

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2009 8:13 pm
Strona 3 / 9 Wstecz Następny
  
Praca