Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

BAJKI/ANIME/KRESKÓWKI  

Strona 5 / 9 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

I jak? Bo myślałam to obejrzeć. Teraz oglądam InuYasha. Dla mnie bezkonkurencyjne jest Higurashi no naku koro ni.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2009 2:19 am
pmk
 pmk
bywalec

No, na pewno wciśnięcie w tak krótki film tyle wątków jest rzeczą niezwykłą, kreska i efekty były całkiem niezłe, suma sumarum film godny polecenia każdemu.

Jak ktoś chce obejrzeć :

http://www.megavideo.com/?v=8OB607FG

Pozdrawiam

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2009 12:33 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Dla mnie bezkonkurencyjne jest Higurashi no naku koro ni.

Tak, Higurashi wymiata 🙂

Ja skończyłam najbardziej psychiczne i ciężkie anime, jakie dotąd oglądałam, czyli Elfen Lied (ale mam mały staż na razie :P). Niezłe.

Teraz czas na Paradise Kiss od Naoko Takeuchi ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2009 3:16 pm
Bellis_perennis
Famed Member

A cóż to ciekawego? Pierwszy raz słyszę 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2009 3:51 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Cytat ze strony:
"Anime opowiada o uczennicy liceum, Yukari Hayasaki, która jest osobą bezbarwną. Jej życie obraca się tylko i wyłącznie wokół szkoły. Jedynym jej zajęciem jest zdobywanie dobrych stopni aby zadowolić matkę. Od chwili gdy spotyka grupę ekscentrycznych młodych projektantów, jej system wartości obraca się o 180 stopni. Zostaje modelką na szkolnym pokazie mody, na tą decyzję wpływa lider grupy Georg... jeśli chcesz wiedzieć więcej oglądaj to anime".
Ma ciekawą grafikę, inną niż reszta anime i jest kilka przystojniaków 😛
Potem zabiorę się za Love Hina, z gatunku ecchi 😛

EDIT: Pardon, Paradise Kiss to nie od Naoko, nie wiem czemu myślałam, że PK i Love Hina są od niej 😮

[edytowane 11/7/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2009 6:49 pm
greene
bywalec

w zasadzie to nie jest mój temat, bo uwielbienie do anime skończyło się u mnie wieki temu. Znaczy się wtedy kiedy polsat przestał emitować czarodziejkę. pokemony i inne takie już mnie nie interesowały. A bajka, którą do dziś wspominam z rozczuleniem to "muminki". Czasem zdarza mi się spiewać tą mumiastą piosenkę, która zawsze leciała na początku, hehe. Chcę nawet skolekcjonować wszystkie książki o mumikach Tove Janssona. Jak byłam dzieckiem to stale je czytałam 😀 Teraz jak zaczynam się zastanawiać, to widzę więcej rzeczy niż wtedy gdy byłam dzieckiem. Po latach człowiek umie dostrzegać jakąś zastanawiającą symbolikę w postaciach, które kiedyś wydawały mu się poprostu zwykłymi zwierzakami 😛

[edytowane 11/7/2009 przez greene]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2009 8:29 pm
StellaArtois
weteran forum

"Muminki" to też anime a Tove Marika Jansson była kobietą ...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2009 8:51 pm
pmk
 pmk
bywalec

Muminki mnie zawsze przerażały, szczególnie ten odcinek, kiedy muminek wszedł do kapelusza i się przemienił w diabołka brrr ... :scared:

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2009 12:15 am
Bellis_perennis
Famed Member

Włóczykij był moją pierwszą miłością 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2009 12:43 am
Dorochet
forumowicz

Moje ulubione anime:
1. Death Note
2. Naruto (odcinki co tydzień)
3. Fullmetal Alchemist
4. Bleach (odcinki co tydzień)
5. Dragon Ball ( niedawno wyszedł nowy odcinek jeżeli ktoś nie oglądał - Dragon Ball - Yo! Son Goku and His Friends Return)
6. Wolf's Rain
7. Fate Stay Night
8. Gundam Wing

Gorąco polecam każde z tego anime 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2009 6:37 pm
sublime86
bywalec

Ja też mam ostatnio "fazę" na Sailor Moon (zawsze tak jest, kiedy siedzę za długo w domu 😀 ). No i czym byłoby dzieciństwo bez czarodziejek? ;). A jaka jest wasza ulubiona seria? moja chyba stars, ale lubię też S (za Hotaru) i Super S (za Heliosa;D). Właśnie słucham "Watashitachi ni Naritakute"- ach, łezka się kręci w oku 🙁 )
A z sailorek...chyba Mina mi jest najbliższa 🙂 No i oczywiście outer senshi 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2009 2:44 am
Loviisa-chan
stały bywalec

JNo i czym byłoby dzieciństwo bez czarodziejek? 😉

Zgadzam się, to CAŁE moje dzieciństwo 🙂

A jaka jest wasza ulubiona seria?

Hmm, powiem tak: lubię 1szą z sentymentu, S za fajny klimat, Super S za jakże romantyczną relację pomiędzy Chibi-Usą a Heliosem :heartpump:

Właśnie słucham "Watashitachi ni Naritakute"- ach, łezka się kręci w oku 🙁 )

Oj tak ^^

A z sailorek...chyba Mina mi jest najbliższa 🙂 No i oczywiście outer senshi 😉

Tak, Minako to cała ja 😀 I troszkę Usagi....z outer lubię bardzo Michiru, za to Haruki nie, i w ogóle nie lubię generalnie outer za to, że są takie zdystansowane i inne od reszty ;|

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2009 3:33 am
sublime86
bywalec

Super S za jakże romantyczną relację pomiędzy Chibi-Usą a Heliosem :heartpump:

oj, tak, chyba jeden z najpiękniejszych wątków w całym anime! a dodałabym jeszcze kilka (relacja pomiędzy Seiyą i Usagi oraz, niestety wyeksponowany tylko w jednym odcinku motyw Petz i Saphira- równie piękny 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2009 10:05 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Z Seiyą i Usagi to tak średnio ale z tym drugim bardzo się zgadzam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2009 4:16 am
hipiska
weteran forum

Włóczykij był moją pierwszą miłością 😉

Było w nim coś pociągającego, fakt 😛

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2009 2:58 am
Strona 5 / 9 Wstecz Następny
  
Praca