Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wasze kultowe filmy  

Strona 4 / 13 Wstecz Następny
elo
 elo
początkujący

hehe ja uwielbiam "Efekt motyla" cudo jak dla mnie 😀
tytanic tesh kól:)niom i how high:D
KCB:*:*:*:*:*

Salome

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2006 2:38 am
Dredzik
forumowicz

hmm ulubione.dużo ich:D...Królwa Potepionych (ksiązki o Lestacie tesh są super)
-Wywiad z wampierem,-Nosferatu-Dracula raczej wszystkie cześci i większość w tej tematyce
-13 duchów
-Szybci i wsciekli i za szybcy
-Skarb narodów
-Chłopaki nie płacza
-poranke kojota
-Ali G In Da House (poprostu uwielbiam) WICKED:d
-filmy z Segalem
-Wieczny student,
-Cube,-Road Trip.-Not another teen movie-Shrek:D,efetk motyla,How High.
hmm a z Mango-animowej wersji:
-appleseed, Full Metal Alchemist. Bleach, Naruto, Wicht Hunter Robin,Yami no Matsuei,HELLSING - poprostu Hellsing jest cudowny:DVampire Hunter,Trinity blood,Chrno Crusade i DragonBall:D tez jest kól:D to tak najbardziej lubiene które sie mi nigdy nie nudza i je lubie:) pozdroofka 4all:)
KCE:*:*:*:*:*:*:*

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2006 3:11 am
buntownik
forumowicz

No, juz zamówiłem. A ten "Hero" to w podobnych klimatach?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2006 1:53 pm
mathilde
forumowicz

O tak.....myślę Buntowniku ,że ''Hero'' powinnien Ci się spodobać....klimaty podobne....produkcja chińska....ciekawa historia.... akcja toczy się ok. 2000 lat temu w Chinach opanowanych wojną domową i przedstawiona jest historia ''zamachowców'' czatujących na życie despotycznego cesarza...jak ktoś lubi takie filmy to polecam 🙂

[edytowane 17/5/2006 od mathilde]

...dyskretnej troski trzeba mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2006 8:01 pm
buntownik
forumowicz

dzieki wielkie 🙂 w takim razie postaram sie go zdobyc

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2006 10:27 pm
Ireth
bywalec

Buntowniku, "Hero" wyrezyserowal Zhang Yimou, ten sam, ktory pozniej zrobil "Dom latajacych sztyletow". Oparl sie na technice podobnej do uzytej przez Anga Lee w "Przyczajonym tygrysie...". Ale historia jest bardziej dynamiczna, bardziej skomplikowana i jest duzo wiecej scen zapierajacych dech. Zreszta, sam zobaczysz.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2006 11:48 pm
Majowa
bywalec

Ostatnio oglądałam film "Baraka". Gorąco polecam. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2006 5:14 pm
mathilde
forumowicz

O! Baraka jest po prostu genialna....muzyka, zdjęcia....wszystko idealne i niezwykle ciekawe chociaż podczas trwania tego filmu dokumentalnego nie ma ani jednego słowa komentarza...super...trzeba przyznać...
...jeśli pozwolisz Majowa to zacytuję fragment o filmie:

...Obrazy jakie zawarto w filmie przedstawiają m. in.: tybetańskich mnichów, żydów, zaćmienie słońca, buddyjskich mnichów, rytuały afrykańskich plemion, Ścianę Płaczu w Jerozolimie, lasy deszczowe, Ayers Rock, hawajskie wulkany, slumsy w Brazylii, korki uliczne, wojnę nad Zatoką Perską, ceremonię żegnania zmarłych na rzece Ganges, śmietniki w Kalkucie, Auschwitz, egipskie piramidy, ogromna świątynia Angkor Wat w Kambodży, Mount Everest, muzeum - więzienie Tuol Sleng w Kambodży, pracowników indonezyjskich fabryk.

...dyskretnej troski trzeba mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2006 6:13 pm
rain
 rain
bywalec

Już pisałam o moich ulubionych filmach: http://wegetarianie.pl/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&fid=10&tid=406&page=2&orderdate=
Przypomniałam sobie jeszcze o SMAZONYCH ZIELONYCH POMIDORACH I KONTAKCIE z Judie Foster. Naprawdę warto obejrzeć. Zauważyłam, że sporo osób wymienia MIASTO ANIOłóW - mnie też się bardzo podoba, w tym kawałek o ANIOłACH 🙂

Polecam też oczywiście Earthlings z muzyką Moby'ego.
I po raz kolejny przypomnę o BARACE i Koyaanisqatsi (Life Out of Balance), i...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2006 6:19 pm
bezciała
bywalec

I filmy dokumentalne:

Winged Migration
http://www.sonyclassics.com/wingedmigration/index_flash.html

Mikrokosmos
http://witosza.mojawww.net/index.php?film=Microcosmos&choice=7&id_filmu=119

Deep Blue
http://www.spi.pl/tajemnice_oceanu/

The March of the Penguins
http://wip.warnerbros.com/marchofthepenguins/

[edytowane 2/6/2006 od bezciała]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2006 7:39 pm
Katikot
rozmówca

Wszystko Monty Pythona, Requiem dla snu, Nikita, Brat (obydwie części), Pulp Fiction, Alien, Matrix, Miasteczko Twin Peaks, Czerwony Karzeł, 7 lat w Tybecie, Wszystko o mojej matce, Vengo, Rejs, Hydrozagadka, Miś, 28 dni później, Zatoichi, Firefly, stare Gwiezdne Wojny, Lot nad kukułczym gniazdem, Blade Runner, Allo, allo.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2006 11:43 pm
Ajlon
rozmówca

Takich filmow jest sporo, ale pierwszy jaki mi tak "na szybko" przychodzi do glowy to "Wywiad z wampirem". No i pozostalosc z dziecinstwa - "Mala syrenka" 😀

Tak, tak cicho...a ty się boisz...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2006 1:42 am
sieklik
bywalec

South Park, Family Guy, Futurama <-- kreskowki dla doroslych ;]

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2006 10:51 pm
figlerek
forumowicz

Trainspotting
Requiem dla snu
Podziemny krąg
Niebo
a od czasu do czasu dla poprawy humoru może być Monty Python

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2006 1:06 am
kadra
bywalec

Filmem, który mogę oglądać w nieskończoność jest musical "HAIR". Autentyczny klimat (rocznik chyba 71), wspaniała muzyka... zresztą wiekszośc i tak widziała 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2006 2:35 am
Strona 4 / 13 Wstecz Następny
  
Praca