Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jestem dumna z mojej Mamy 🙂  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
02/05/2006 1:08 pm  

Wyobrazcie sobie ,ze moja Mama nie dosc ze zaakceptowala fakt mojego przejscia na wegetarianizm to sama postanowila nie jesc miesa . Kiedy oznajmilam jej ze nie tkne juz wicej miesa , oczywiscie sie zdziwila , ale jak pokazalam jej film w jaki sposob te potwory traktuja biedne zwierzatka ,to sie poplakala tak ze do dzisiaj na samo wspomnienie leca jej lzy . Moja mama jest jedyna osoba ,ktora mnie rozumie ,z ktora moge sobie porozmawiac na te tematy i nie tylko . Sami wiecie , jak ciezko jest znalezc w naszym otoczeniu osoby,ktore maja wspolczucie dla tych niewinnych istotek ,nie mowiac juz o kochaniu ich . Bardzo sie ciesze ,ze tak bliska mi osoba potrafi mnie w 100% zrozumiec i wspierac . Dlatego jestem z niej taka dumna 🙂 I jak tu jej nie kochac 🙂

Aldona


OdpowiedzCytat
charlotte
początkujący
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 16
02/05/2006 2:45 pm  

Gratulacje!

Mocny sposób znalazłaś, ale widać skuteczny w tym przypadku. 😎

Pozdrowienia dla mamy.....

Szarlotka


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
02/05/2006 6:15 pm  

No to wielkie brawa:)!!!Ja mam wrażenie, że moja mama też się przekpona do takiej diety, a że mieszkamy same to nie będzie jej się chciało robić dla sibie oddzielnie jedzenia;p.Poza tym ona lubi jeść zdrowo, choć jak narazie droczy się ze mną, że nie wytrzymam itd.:)
Pozdrowionka:)!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Patka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 87
02/05/2006 8:56 pm  

Moja mama też nie je mięsa bo teraz nie może. A wczesniej jadła bardzo mało. I bardzo się z tego cieszę 🙂 Pozdrowionka


OdpowiedzCytat
problem15
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 6
02/05/2006 9:35 pm  

a podaj stronkę z tym filmikiem:> 😀 może moich rodziców przekonam...


OdpowiedzCytat
Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
03/05/2006 3:21 am  

Witam wszystkich 🙂 Mam goraca nadzieje ze Wy rowniez przekonacie swoich najblizszych do niejedzenia miesa itd. Ja musze jeszvze przekonac mojego chlopaka do tego ,ale nie jest lekko . Mieszkamy razem i co chwile mi marudzi jak to on by sobie zjadl mieso pieczone z kluskami . Postawilam sprawe jasno ,ze musi uszanowac moj wybor i nie ma prawa mnie zmuszac zeby mu cos pomoc ugotowac . Jak sobie chce jesc ta pieczen czy schabowe to niech sobie sam zrobi. Ja nie chce miec juz wiecej z tym nic wspolnego i nie mam zamiaru przyczyniac sie do tych strasznych tortur i zabijania zwierzatek ,ktore tak bardzo kocham. Trzymajcie kciuki ,moze uda mi sie go jakos przekonac ,najgorsze jest jednak to ze on sobie zdaje z tego sprawe ,pokazalam mu filmy ,zdjecia itd niby im wspolczuje ,ale tqwierdzi ,ze zwierze jest po to zeby je jesc ,i ze to on nie zabija i nie torturuje no i wez sie s nim dogadaj ,ehhh szkoda slow .
Problem 15 ,prosiles mnie o stronke z tym filmikiem ,kurcze nie moge jej znalezc . Podam Tobie inna stronke mniej darstyczna http://hyperreal.info/~fa/index.php?d=public&x=anarchizm&id=164 znajdziesz na niej rowniez filmy , polecam " Na pomoc zwierzetom'' i ''Wyobraz to sobie '' Ten drugi moze nie dzialac ,wczesniej go sciagnelam , ale teraz jak chcaialm ponownie to sie nie dalo a wielka szkoda 🙁 poniewaz pokazuje on w jaki sposob te gnoje torturuja i zabijaja zwierzeta ,cos okropnego !!! Tego nie da sie opisac to trzeba zobaczyc . Mam goraca nadzieje ze uda Ci sie go sciagnac . Pozdrawiam wszystkich milosnikow zwierzat 🙂 Aldi


OdpowiedzCytat
kadra
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 125
03/05/2006 8:43 pm  

Odgapiasz, to byla moja historia 😀 Zbieg okolicznosci...
Ja też "namawiałem" swoja rodzicielke przez film. Poskutkowalo tak samo i teraz w domu wogole nie ma miesa, nawet nie musze sprawdzac obiadkow. Sielanka 🙂


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
03/05/2006 10:49 pm  

Heh, też mam podobną historie, tylko, że do mnie przyszła qmpela, jak akurat byłam na necie na różnych stronkach o ochronie zwierząt i tak przez godzinę oglądała, jak to naprawdę wygląda u nas z tymi rzeźniami, no dużo tych filmów było, a na następny dzień dowiaduję się, że ona nie je mięsa:).SZkoda, że tak na wszsytkich tak to nie działa:(, może wtedy coś by ludzie zaczęli działać..

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
03/05/2006 11:49 pm  

Czesc wszystkim! Ciesze sie Kadra ,ze udalo sie Tobie przekonac Mame 🙂 .
Wiejka , fajnie ze masz obok siebie taka kolezanke ,ktora podobnie jak Ty nie jest obojetna na cierpienie zwierzat. Ja niestety ( oprocz mamy ) nie mam nikogo takiego 🙁 . Prawie wszyscy moi znajomi maja gdzies los tych niewiinych istotek . Masz racje ,ze na wszystkich to nie dziala ,szkoda 🙁 Aldi

[edytowane 3/5/2006 od Aldona]

[edytowane 3/5/2006 od Aldona]


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
04/05/2006 12:52 am  

Ja się tlyko boję, że ona nie wytrzyma, w takim sensie, że ona podchodzi do tego tak, żę nie je mięsa, ale nie wie, że np., że słodycze zawierają tłuszcze zwierzęce. Dziś z nią rozmawiałam i ona nie miała pojęcia, że serów też nie powinna jeść(ze względu na podpuszczkę). Chciałabym żeby jej się też udało, ale to teraz ja ją muszę wspierac.A Ty Aldona powinnaś się cieszyć:), założę się, że wiele osób oddało by wiele aby mieć taką mamę jak Ty, a nie rodzinkę mięsożerców(mówię tu o podejściu do bycia wege:)
.
Pozdrawiam:)!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
04/05/2006 1:16 am  

Witaj ponownie Wiejka , mam goraca nadzieje ze Twoja kolezanka wytrzyma ,wazne ze sie stara moze zacznijcie stopniowa ,bez miesa na start a pozniej po kolei tak jak ja to robie . Czasami sobie skubne sera , czasami czegos innego ,ale staram sie to ograniczyc do minimum . Miesa oczywiscie nie jem wogole . Wiesz jak ktos lubi te rzeczy to ciezko jest tak od razu wyeliminowac to wzystko . Brak rowniez niewiedzy w przyrzadzaniu wegetrianskich posilkow robi swoje . Zycze powodzenia i wytrwalosci a powinno byc dobrze 🙂 A tak jeszcze dla wzmocnienia pokaz jej jakies filmy z rzezni ( domyslam sie ze juz to zrobilas ale pokaz wiecej ) a wiesz co teraz mi sie przypomnialo mam taka stronke gdzie jest opisane czym sa karmione zwierzeta itd nie wiem czy jej to juz pokazalas i czy sama czytalas o tym ,ale jak ona sie dowie co tak naprawde konsumuje to mysle ze sie 3 razy zastanowi zanim siegnie po jedzenie pochodzenia zwierzecego .


OdpowiedzCytat
Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
04/05/2006 1:30 am  

Wiejka bardzo mi milo co napisalas o mojej Mamie 🙂


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
04/05/2006 1:49 am  

A masz adres takiej stronki??Heh, pokazywałam jej wczoraj i dziś mówiła, że jak jej mama dała schab, to tylko sobie te biedne krówki wyorażała i nie mogła zjeść tego.Ale pewnie, że jej zaserwuję kolejną dawkę tych okropnych filmów, ale mam nadzieję, że to ją wzmocni w przekonaniu, że jedzenie mięsa nie ma sensu.Ale obydwie zaczynamy dopiero, tylko, że ja wiecej czytam, a ona się ode mnie dowiaduje:).
Pozdrawiam cieplutko Ciebie i mamusię:)!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
04/05/2006 2:21 am  

Pewno ze mam o to ona http://www.szalonykowboj.com/szalonykowboj/ramki.asp?strInitials=10240768EN0 i teraz tak u gory z lewej strony bedziesz widziala ''wybierz'' wejdz tam i poczytaj sobie ,polecam FRAGMENT NR 1 , 2
Tam bardzo ladnie jest to opisane czyli czym sa karmione ziwerzeta , ktore pozniej laduja na naszym talerzu , szkoda ze malo ludzi o tym wie . Dziekuje za pozdrowionka 🙂 ,przekaze Mamie heheh 🙂 Trzymaj sie


OdpowiedzCytat
Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
04/05/2006 4:40 am  

Wiejka masz jeszcze jeden adres prosze wejdz tam i zobacz sobie film , cos strasznego pokaz kolezance i innym znajimym cos trzeba zrobic tak dalej nie moze byc ,jestem wstrzasnieta ,widzialam kawaleczek filmu jak zabijaja krowy i go wylaczylam nie dalam rady zobaczyc do konca moze Tobie sie to uda http://www.greenangels.org/marszfilmy.html Nie nawidze tych ludzi , matko gdzie jest Bog ??? czy wogole On jest ...watpie 🙁


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca