Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Poznam wege nastolatków =)  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
sieklik
bywalec

sieklik, mam 16 lat kocham zolwie slucham hip-hopu; tak ze szkoly to lubie geografie i francuski. gram w teatrze i kocham to ;p moje gg 1215593

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 4:29 pm
ana:)
bywalec

Hej witam wszystkich! Zaczne banalnie-mam na imie Ania i za dwa dni bede juz pelnoletnia :D. Oczywiscie jestem vege. Jak dotad nieudało mi sie także wymigać od odowiązku nauki 🙂 i jestem uczennica 1LO w olkuszu, a uczeszczam do klasy o profilu biol-chem. Na brak znajomych nie narzekam ale zawsze mozna miec ich wiecej 🙂

Uwielbiam chrupac marchewke i niewyobrazam sobie zycia bez powidel sliwkowch 😮
...żeby nie zanudzać to tyle narazie i tak wytrwałym w czytaniu gratuluje

a no i gg:8927987

[edytowane 20/3/2006 od ana:)]

[edytowane 30/3/2006 od ana:)]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 5:17 pm
sasha
rozmówca

Witam obecnych tu homo sapiens ( bez skojarzeń z homo ;-), nazywam się Paulina, mam 15 lat, gram na gitarze klasycznej (dopiero pół roku, ale to szczegół), jestem wege od miesiąca, mam królika i żółwia żółtolicego, zamierzam zostać weterynarzem (już się do tego szykuje, choć to jeszcze prawie pół wieku 🙂 słucham muzyki alternatywnej, przez co chcą mnie eksmitować z bloku, piszcie na milka_yeah@yahoo.pl bądź na gg 501715, pozdrawiam siostry i braci wege

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2006 11:07 pm
Raissa
forumowicz

hej 🙂
Ja jestem Justyna, lat w tym roku koncze 16, w maju. 🙂

Takze na razie blizej mi do 16 niz pietnastki 😉

Fajnie było by tutaj kogoś poznac. 🙂

Wegetarianką jestem ( albo raczej staram się być ) od jakichą 5 miesiecy. Musze przyznac, ze wychodzi mi to coraz lepiej. 🙂

Interesuje się muzyka przede wszystkim, gram na gitarce( widze,z enie ejstem samotna! miło ) a przede wszystkim spiewam 🙂 To moja glowna pasja. Poza tym duzo pisze i tak sie realizuje jak na razie. Skonczylam trzy lata na flecie poprzecznym w szkole muzycznej, ekhem...jakby to kogoś mogło zainteresowac,ale mowieod razu,ze jest to zajecie raczej zle kojarzace sie mi 🙂

Wybaczcie za nieskładny lekko styl pisania 😉
Pozdrawiam wszystkich :)))

Raissa!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2006 12:57 pm

witam! Jestem Agnieszka, mam 15 lat-w październiku kończe 16 😎 i oczywiście też jestem vege 😀 mieszkam w Gdyni, interesuję się teatrem i aktorstwem oraz jazdą konną i cierpię na straszliwe kompleksy... niestety nie gram na gitarce, jak większość piszących tu osób 😛 w mojej klasie łącznie ze mną sa 3 wegetarianki, a reszta uważa to za debilizm 😐 no ale cóż... Aktualnie mam psa-kundelka , wcześniej miałam żólwia i 2 chomiki ale pozdychały biedactwa 🙁 no to tyle o mnie :D:D:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2006 12:45 am
natek_wawrzynow
forumowicz

Hej jestem natalia i mam 14 lat.też jestem wegetarianką.gram na pianinie i jestem z wrocławia
pozdrawiam:)

natalka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2006 2:05 am
Wiejka
stały bywalec

A też coś od siebie napiszę:D.Mam 16 lat, mieszkam w Opolu(niestety:().Mam w domu pieska, kotka, króliczka i rybcie:D.Mam zamiar iść do LO na profil biol.-chem., a potem wterynaria:D.Moje zainteresowania:D??Muzyka(Green Day,Simple Plan, Linkin Park, ale ogólnie lubię wszystko:)), oczywiście zwierzaki, jazda konna, ale zawsze jestem chętna na nabywanie nowych doświadczeń:D!
Pozdrawiam wszystkich:D!!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 6:02 pm
Srebrna
stały bywalec

Właściwie w tym temacie się nie wypowiadałam. Nie bardzo miałam gdzie spostować, że już mi szesnaście lat w marcu wybiło :D, to przekażę tę przykrą wiadomośc tutaj (tak szybko mija ten czas, że niedługo nie zauważę, że już mi stuka sześćdziesiątka :D).. A co do powyższego posta, z zainteresowaniami muzycznymi bardzo przypominasz mi znajomą :).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2006 12:23 am
ALchemik
bywalec

witam 🙂 w sumie to nie jestem tu nowym uzytkownikiem ale nie mialem okazji sie przedstawic i powiedziec cus o sobie 🙂 wiec jestem Borys , mam 18 lat , wege jestem juz prawie rok 😀 interesuje sie ogolnie mowiac kultura rastai wszytkim co jest z tym zwiazane 🙂 a co za tym idzie tazke kultura i obyczjawi ludu Afryki 🙂 slucham oczywiscie reggae , reggae i jeszce raz reggae 😛 🙂 ale oczywiscie jestem tez otwarty na inne gatunki 🙂 a tak jeszce a propo muzyki to staram sie grac na djembach w przyszlosci chcialbym zalozyc kapele reggae 😎 😛 a na chwile obecna edukuje sie caly czas w skole a dokladniej na kiurunku technik hotelarstwa 🙂 wiec wyRASTA wam tu przyszly hotelarz 🙂 pozdrawiam wszytkich 🙂 jah bless

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2006 1:14 am
Wiejka
stały bywalec

Heh, Srebrna, chętnie bym poznała tę Twoją znajomą:D...a co do muzyki reggae, to zawsze miałam ochotę posłuchać coś więcej, ale jakoś tak nigdy nie było okazji, a znajomi słuchają innej muzyczki..co polecisz ALchemik:D??
Pozdrawiam:D!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2006 7:55 pm

Wiejka co do muzyki, też mam identyczne zainteresowania 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2006 8:14 pm
coconut
bywalec

Heh pisze bo baaardzo mi sie podoba to 4um ! jest tu tylu ciekawych ludzi , nie to co u mnie na osiedlu 🙁 i w szkole(wszyscy sa tacy sami i interesuja sie tym samym czyli piciem,paleniem i glupia muzyka 😀 )nie mam zbyt wielu znajomych z powodow wyzej wymienionych.mam 16 lat i oczywiscie jestem wege (od soboty 6.05.06) bo wczesniej przez 3 lata byłam semi wegetarianka.moje kumpele mowia mi ze jestem troche (ja to bym raczej powiedziała ze oryginalna)dziwna 🙂 chyba maja racje, bo jestem jedyna osoba, ktorą znam słuchajacą francuskiego hip hopu 😀 mam tez dwie koszatniczki ,5 patyczakow i pieska.Nie lubie szkoly i nie gram na zadnym instrumencie ale zato lubie rysowac i parodiowac innych 😀 to narazie tyle!!!! pozdro dla wszystkich !!!!!!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2006 8:54 pm
ALchemik
bywalec

co polecisz ALchemik

Heh tak sie troche dziwnie czuje 😛 no ale mysle ze taką podstawowoa pozycja jest oczywiscie wiecznie zywy Bob Marley oraz z zagranicznych to jeszce Gentelmen 🙂 a z polskich kapel to moge polecic : Habakuk maleo reggae rockers , indios bracos , natural dread killaz , jamal , vavamuffin a takze jeszce goroaco polecam choc to nie jest strikte reggae ale mimo to jest swietne a mianowicie chodzi mi o Erykhe Bady 🙂 a tak na marginesie to polecam wszytkim stronke http://www.rastarootsreggae.prv.pl/ , jesli ktos by byl zainteresowany to zjadzie tu podstawowe inf na temat samego reggae jak i rasta 🙂 pozdrawiam 🙂 pokój ludziska 🙂

jestem jedyna osoba, ktorą znam słuchajacą francuskiego hip hopu

swego czasu troche sluchalem francuskiego hh 🙂 wiec nie jestes ze tak powiem sama 🙂 daje takiego specyficznego kopa , posiada wiecej pozytywnej wibracji niz nasz rodzimy polski hh , ale na poslki oldschoolowy hh nie dam slowa zlego powiedziec bo sie wkoncu na nim wychowalem , a teraz to roznie ejst z poziomem tego hh naszego , ale miejmy nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej 🙂

[edytowane 9/5/2006 od ALchemik]

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2006 10:09 pm
ana:)
bywalec

Oj oj Habakuk, niewiem jak brzmia na zywo ale i tak wiem ze sa swietni:D:D:D

P.S. ALchemiku ty wciaz mnie zaskakujesz nieweidzialam ze sluchamy wzglednie podobnej muzyki:P:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 6:42 pm
Wiejka
stały bywalec

Boba MArleya to akurat słuchałami uwazam, że jest świetny, a co do reszty to muszę znalleźc kogoś kto pożyczy,a wśród moich znajomych ciezko będzie coś znaleźć;p..ale dzięki za rady:D.
Pozdrawiam:D!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 8:07 pm
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca