Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie ogólnoforumowe?   

Strona 11 / 26 Wstecz Następny
Patrishja
rozmówca

hihi XD *głaszcze* aż tak źle nie jest, dobrze wyglądasz 😉 do anoreksji ci jeszcze brakuje 🙂

pat;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2008 5:34 pm
Deleted
forumowy expert

Ja mogę być chodzącą reklamą czego innego 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2008 6:54 pm
azizan
bywalec

witam, chciałam znów zagaić temat co do kolejnego spotkania ogólnoforumowego 🙂 piszę szybciej 🙂 początkowo w planach były góry pod koniec września. co wy na to?? 🙂

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 3:46 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Jakie góry???

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 3:50 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Ja to bym się z miłą chęcią pisała, ale moje fundusze ostatnio pod kreską leżą :/ i szykuje się kolejna przeprowadzka :/

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2008 10:11 pm
Bellis_perennis
Famed Member

O jaaaa też bym sobie pojechała ale mam zaplanowane już dwa wyjazdy... :(( szkoda... ale to chyba nie będzie ostatnie spotkanie 😀 jeszcze sobie odbiję!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2008 10:44 pm
Deleted
forumowy expert

Ja mam szkołe więc raczej odpada 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2008 7:04 pm
badba
bywalec

ja bym sie pisała.. tylko musicie mi dac znać jakieś tydzień wczesniej żebym mogła bilet sobie zabukować... 🙂

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 6:20 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Ekhm, drodzy forumowicze, ja oraz szanowna współforumowiczka Bellis perennis wychodzimy z inicjatywą kolejnego spotkania ogólnoforumowego, w terminie 1 albo 2 sierpnia. Jeśli chodzi o miejsce, to możemy wspólnie uzgodnić, czy będzie to Warszawa, Wrocław, Kraków czy Katowice a to już zależy od tego, gdzie ewentualni chętni mieszkają, więc na razie z tym poczekajmy, ok?
No dobra, kto ma zamiar się zjawić na 90%-100%, zgłaszać się proszę, dobrze będzie jak będzie już wcześniej wiadomo kto i co 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2009 12:34 am
Bellis_perennis
Famed Member

Tak jak napisała Lovii chcemy urządzić spotkanie forumowe 😀
Nie mogę się doczekać 🙂 czekamy na chętnych i propozycje miejsca spotkania z trzech wyżej wymienionych. :thumbsup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2009 12:38 am
pawel747
bywalec

Postaram się być z Wami i byłbym osobiście za Wrocławiem 🙂 W dalszej kolejności Kraków i Warszawa na szarym końcu. 😉
Pozdrówka 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2009 1:41 am
StellaArtois
weteran forum

miastem spotkaniowym powinna być Warszawa, bo każdy może w miarę wygodnie dojechać,do innych wymienionych miast jechałabym cały dzień z badylionem przesiadek po drodze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2009 2:15 am
pmk
 pmk
bywalec

uć :spryciarz:

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2009 2:52 am
Dyzio
stały bywalec

Ja też się chętnie z Wami spotkam w Warszawie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2009 3:06 am
Bellis_perennis
Famed Member

Zgadzam się z Fasolencją. Powinnismy się spotkać w Wawie 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2009 11:19 pm
Strona 11 / 26 Wstecz Następny
  
Praca