Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie ogólnoforumowe?   

Strona 20 / 26 Wstecz Następny
StellaArtois
weteran forum

A Dolny Śląsk ma za to infrastrukturę

Moje podwórko też ma infrastrukturę! xD
A imię gdzieś się tam przewinęło, a ja zapamiętałam 😀 Poza tym, sama możesz wycenzurować co Ci się żywnie podoba ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2010 1:12 am
xxl
 xxl
weteran forum

Technicznie mogę, ale wolę nie nadużywać uprawnień i nie ingerować w ludzkie posty bez "służbowej' konieczności. Proszę Cię o to.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2010 1:14 am
StellaArtois
weteran forum

No doobra.
;P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2010 1:16 am
bułek
forumowy expert

Brakuje zdjęć wszystkich uczestników? Wychodzi na to że na spotkaniu były raptem 3 osoby. Nie ma tłumaczenia, że ktoś wygląda głupio na zdjęciach ;). Następnym razem mają być wszyscy przybyli. 😎

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2010 1:34 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ja nie rozumiem xxl bo jest ładna i nie wierzę aby wyszła źle na wszystkich zdjęciach 😛 tym bardziej, że ma masę z zaskoczenia 🙂

Nie bójcie żaby na następny raz zadbam o to aby wszyscy byli na fotach 😉

Bellis jak zawsze piękna

:heartpump:

no a wiewiórki śliczne bo rude

małe, rude żule 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2010 1:40 am

Szkoda,ze nie mieszkam blizej Warszawy..bardzo lubię Łazienki, tamtejsze wiewiórki. Pogodę mieliście przepiekną.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2010 11:10 am
Sagamore
stały bywalec

tak przeglądałem te fotki ze spotkania i stwierdziłem ze juz przydrożny kamień jest bardziej fotogeniczny ode mnie. xxl usunęłaś nie tą osobę co trzeba 😀
Tak na marginesie to przez cały czas gadaliśmy ze sobą, że czasu nie było na zrobienie jakiejs profesjonalnej sesji. Na następne spotkanie może trzeba wziąść kamerę hyhy

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2010 1:47 am
xxl
 xxl
weteran forum

Wymiękam dziś ze śmiechu przy Twoich tekstach :rotfl: A w realu taki poważny pan, no kto by pomyślał 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2010 1:55 am
Maq
 Maq
bywalec

Tak jak @xxl obstawiam za spotkaniem we Wrocławiu, ew. w Poznaniu ;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2010 9:41 am
Bellis_perennis
Famed Member

Miejsce wybierałam tak aby było sprawiedliwie i myślę, że dla wszystkich forumowiczów najlepszym miejscem na następne spotkanie znów będzie Warszawa.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2010 2:51 pm
Sowaaa3
świeżaczek

Witajcie
Najpierw sie przywitam, bo własnie się dopiero zarejestrowałam;)
Ja jestem chętna na takie spotkanie, bardzo fajnie poznać nowych ludzi, szczególnie wegetarian/wegan. Jesli chodzi o miasto to ja nastawiam się na Wrocław;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2010 4:33 pm
Sagamore
stały bywalec

hej Sowaaa3,
witaj na forum 😉

co do spotkania ogólnoforumowego to zazwyczaj jest organizowane w okresie letnim, w Warszawie..może jednak rzeczywiście czas to zmienić bo mamy notoryczny problem z frekwencją hehe
pzdr

[edytowane 8/11/2010 od Sagamore]

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2010 4:52 pm
StellaArtois
weteran forum

Ja na następne spotkanie jestem jak najbardziej chętna, więc myślę, że po prostu możemy obliczyć różnicę kilometrów i wybrać miasto na środku ^^ Od razu mówię, że mój przyjazd przeciąga granicę w stronę północnego wschodu 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2010 4:56 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Od razu mówię, że mój przyjazd przeciąga granicę w stronę północnego wschodu

No to pewnie Warszawa 😉

Witaj [b]Sowaa[/b] 🙂 tak jak już wspomniano to spotkania są organizowane raczej latem ale skoro jesteś z Wrocławia to możesz zorganizować lokalne wege spotkanko, Wro obfituje w wegetarian 🙂

[edytowane 8/11/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2010 5:08 pm

A ja jestem za spotkankiem gdziekolwiek ,byle jak najszybiej 😉 jestem rządna poznania wegetarian i wegan gdyż obecnie nadal znam ich w moim mniemaniu za mało ;P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2010 1:42 am
Strona 20 / 26 Wstecz Następny
  
Praca