Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Bracia/siostry panki - łączmy się:)  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
bol_ek
forumowicz

hm.... no ja do zadnej "subkultury" sie nie zaliczam poprostu kocham poznawac muzyke 🙂 najbardziej jednak leży mi GRINDCORE jezeli juz chodzi o te nurty 😉 punka tez słucham troche crust , doom , etc pozatym wszystko co warto posłuchac np: Ambient , dark ambient , industrial , noise , folk , neo folk , etniczne rytmy , minimalism , elektroniki , avantgarde , klasyke , moze i troche harcdoru , etc. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 12:33 am
Anarcha
początkujący

Ja jestem otwarta na wszystkie gatunki muzyczne...no, prawie wszystkie, bo jakoś do hip-hopu i techno nigdy nie mogłam się przekonac 😉
Oprócz punk-rocka bardzo lubię sobie włączyć klasykę...Requiem Mozarta, mrrr 🙂
Słyszał ktoś Adiemus? Świat chyba dzieli się na tych, którzy uwielbiają ich muzykę i tych, którzy jej nenawidzą. Przyznaję, czasem utwory bywają śmieszne, ale gdyby się wsłuchać...Ecchh, moja dawna miłość 😀
Ano, i muzyka celtycka, miodzio 😛
Dobry rock jednak stawiam na pierwszym miejscu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 8:04 pm
bol_ek
forumowicz

http://www.youtube.com/watch?v=r7oCDbDebDA
ja chce na takie wesele :):D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 9:00 pm
Krusto
bywalec

😉 Muzyka jest podstawiona to widać 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 9:06 pm

wsrod muzyki ktorej slucham mozna znalesc wiele punkwoych i undergroundowych zespolow xDD szczegolnie amerykanskiech [NOFX, Misfits, Rancid, Pennywise itp.] choc polskimi tez nie pogardzam [typu KSU, Sedes, Zabili mi zólwia czy rone rozne inne]... ale generalnie nie ograniczam sie do jedengo gatunku ani nie zaliczam do zadnej subkultury.. jak ktos pyta czeego slucham mowie, ze rocka... [to dobre, szerokie i bardzo uniwersalne pojecie pod ktore mozna pocignac punk, hc, metal i wiele innych fajnosci :D] choc na klasyke czy np dark-wave tez sie znajdzie miejsce 😛

żyj i daj żyć innym 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 9:23 pm
bol_ek
forumowicz

hehe no podstawiona muzyka podstawiona 😀
nikt chyba nie mysli inaczej aczkolwiek i tak chce na takowe 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 10:32 pm

bolek no to było za... też chciałbym być na takim weselu:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2006 12:52 am

bolek byłeś może na obscene extr..w tym roku?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2006 1:01 am
bol_ek
forumowicz

nie byłem w sumie to nigdzie w tym roku jeszcze nie byłem 😛 wszystkie wydarzenia muzyczne mnie ominęły 😛 ale zastanawiam sie na hunterfestem Napalmik bedzie 😛 😀 🙂 i fear factory 😛 😎 🙂 😀 hehe

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2006 10:35 am
EvilOne
stały bywalec

jesli chcecie poczytać sobie o subkulturach z przymrużeniem oka to polecam
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kategoria:Subkultury
:D:D:D

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2006 7:38 pm
xwegax
bywalec

dobre, uśmiałam się, choć za niektóre określenia dotyczące mojej subkultury powinnam się chyba raczej obrazić 😮 😀

choć ostatnio wpadła mi w ucho "Ballada o smutnym skinie", więc z poczuciem humoru u mnie chyba nie najgorzej 😉

jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu psów i kotów- zajrzyj http://www.brightlion.com/InHope_pl.aspx i przekonaj się sam(a), czy nie warto zmienić poglądu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2006 2:48 am
EvilOne
stały bywalec

"Metale, zwani także metalowcami, mhrocznymi lub orkami..."
co ja mam powiedziec?? :D:D:D
"....muzyka nawiązująca stylistycznie do folkloru zamieszkujących Laponię Afronorwegów oraz metalowych puszek, w które pakuje się norweskiego łososia i grecką Pandorę. Jest surową esencją czystego czarnego pieprzonego zła w człowieku. Został zdelegalizowany w Polsce..."
Inne pokrewne nurty muzyczne:
Madafaking Satan Metal
Bloody Satanic Painfull Death Metal
Pure Death Metal
Dirty Death Metal
True norwegian death metal from the northen coast of siberia :diablo:
polecam: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Metal_(ludzie)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2006 5:13 pm
xwegax
bywalec

chcesz się licytować? 😉

Skin - średnio bystry osobnik gnębiony przez punków. Nic nie wie o korzeniach swego ruchu, a jest skinem bo koledzy z osiedla też są. Uważa, że tylko biała rasa powinna przetrwać, a sam np. używa cyfer arabskich. Niektórzy z nich, bardziej ortodoksyjni używają swego własnego alfabetu numerycznego:

yhym - 1
bleee - 2
glup - 3
mfhhh - dużo
Skiny dzielą się na kilka gatunków: Najpopularniejszy z nich jest:

NS - (skrót od Niby Skin), zachowują się jak zwykłe tępe drechy, słuchają techno i Honoru i są gnojeni przez innych skinów.

Red Skin - czerwonoskórzy skinheadzi to nie nowość! Ich kolebką jest Ameryka Północna. Trzymają się razem z punkami (to właśnie od ekipy Red Skinów zwanej Irokezami punki wzięły swe fryzury).

[b] SHARP - Skin Head Apolityczny Rzujący Penisy - mało chlubna odmiana Red Skinów. [/b]

Oi! - Popularny rodzaj pijaków. Zawsze mają wielki, tłusty bebech od piwa. Ich nazwa wzięła się od słów Oi!, ale się znowu najebałem lub Oi! znowu rozlałem zupę.

Jak wiemy, prawdziwy skin nie nosi włosków ani czapki (vide Ballada o smutnym skinie), co może mieć opłakane skutki.

😀 😀 😀 😀

[edytowane 4/8/2006 od xwegax]

jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu psów i kotów- zajrzyj http://www.brightlion.com/InHope_pl.aspx i przekonaj się sam(a), czy nie warto zmienić poglądu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2006 3:40 am
EvilOne
stały bywalec

no to akurat świadczy o znajomosci ortografii przez autora bo "żuć" to jest przez tak zwane żetzkropką :D:D:D
nie chce sie licytowac odkad sie dowiedzialam ze plecak do szkoly moge miec tylko w trzech kolorach- zielonym, czarnym i zielonym :D:D:D:D:D:D

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2006 4:27 am
xwegax
bywalec

a ja mam tylko 2 szare komórki 😮 tak jest w tej Balladzie BIG CYCA 😀 😀 😀

no i powinnam bać się zimy, a to moja ulubiona pora roku 😮

[edytowane 4/8/2006 od xwegax]

jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu psów i kotów- zajrzyj http://www.brightlion.com/InHope_pl.aspx i przekonaj się sam(a), czy nie warto zmienić poglądu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2006 4:34 am
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca