Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ŁAaa... ja już nie chcę chudnąć :/  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  RSS

StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
22/06/2008 12:34 am  

zawsze to łatwiej przeciskac się w tłumie 😉


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
22/06/2008 7:56 pm  

Ja jestem z tych "potężniej zbudowanych"(innymi słowy baba jak grzmot) i nie marudziłabym gdybym była w miarę proporcjonalna, a tymczasem górę mam rozmiar 38 a spodnie muszę kupować 42 😉
Babcia mi kiedyś powiedziała patrząc na moje biodra- Tobie dziewczyno to dobrze się będzie dzieci rodziło! ........ :rotfl:
Tak więc trochę zazdroszczę szczuplakom 🙂

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
14/11/2008 7:06 pm  

(przeniesione z innego tematu)
Saint: nalesniki z bitą smietaną 😀
A trochę poważniej - nic nie zastąpi normalnej zbalansowanej diety - wsłuchaj sie w oraganizm.
Można się "podtuczyć" kaszkami i bebikami gdy już dramatycznie szukasz rozwiązania.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
14/11/2008 10:15 pm  

Można się "podtuczyć" kaszkami i bebikami gdy już dramatycznie szukasz rozwiązania.

cóż za desperacja :rotfl: nie lepiej np orzeszkami i suszonymi owocami 😉 😉


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
14/11/2008 11:07 pm  

Nie wiem jak dokładnie wygląda dieta Sainta ale jeśli opiera się głównie na jajkach i nabiale to moim zdaniem jest błąd. Dlatego prawdopodobnie schudł. Bazą powinny być produkty pełnoziarniste i rośliny strączkowe.


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
17/11/2008 6:22 pm  

a ja marzę o byciu szczuplutka... trochę mi daleko... ale każdy organizm jest inny no i mój tez na jednych produktach tyje, a innych chudnie...

Chyba tylko na wodzie mój organizm chudnie 😉


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
17/11/2008 6:59 pm  

Mój chyba też tylko na wodzie :rotfl:

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
18/11/2008 2:40 pm  

mój nawet na wodzie nie, bo lubi ją gromadzić 😛


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
16/12/2008 3:04 am  

Wege jestem jakieś 5 miesięcy.
Przy wzroście 160 ważyłam przedtem 53-54 kg. Ale ostatnio zauważyłam, ze wszystkie spodnie są na mnie za duże. Mama się denerwuje, że ciągle chudnę.
Staram się jeść dużo mącznych rzeczy żeby przytyć, ale odkąd przeszłam na wegetarianizm zmniejszył mi się apetyt.
Co powinnam jeść?

to jak wygladal twoj jadlospis przykladowy bo ja schudnac musze


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
16/12/2008 8:18 pm  

Myślę, że była to raczej sprawa trybu życia.
Na początku ciężko mi się było zaprogramować na zakupy po szkole i własnoręczne gotowanie posiłków.
Poza tym, za następne 2 miesiące okazało się, że waga spada mi też na tle nerwowym. Wtedy ważyłam już 50kg.

Ale dziś ważę równe i niezmienne 53kg przy wzroście 160 cm.
Mama dziś rano powiedziała mi, że przytyłam na buzi 🙂

Jadłospisu z dzisiaj nie podam, bo był to koszmarny i zabiegany dzień, więc i takie były moje posiłki, ale mogę podać jadłospis z wczoraj:

ŚNIADANIE: jogurt naturalny z otrębami owsianymi, płatkami owsianymi i słonecznikiem + 2 kromki ciemnego chleba z dżemem śliwkowym mojej mamy
W SZKOLE: słodka bułka i 2 mandarynki
OBIAD: placki ziemniaczane z sosem z pomidorów, z czerwoną fasolką, czosnkiem i dużymi kawałkami cebuli
KOLACJA: 2 jajka sadzone posypane grubo szczypiorkiem + 2 kromki ciemnego chleba

Uważam, że jest nieźle jak na napięty tygodniowy plan dnia 😉

[edytowane 16/12/2008 przez Ktosiek]


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
16/12/2008 10:10 pm  

Ja chyba otworzę temat "łaaa ja już nie chcę tyć!!!!!!!!!!" całe życie walcze z wagą i zazwyczaj przegrywam , strasznie zazdroszczę osobą które nie tyją "od wszystkiego"

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
16/12/2008 10:17 pm  

mi się wydaje, że łatwiej jest schudnąć niż utyć, można biegać, mniej jeść, a jak jesteś chudy to już całe życie będziesz...


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
16/12/2008 10:35 pm  

Ale są osoby, które pojedzą trochę słodyczy albo bardziej tłuste potrawy i zaraz im się to zamienia w dodatkowe kilogramy. Są również osoby, że będą się zajadać wszystkim i nie wiadomo ile by jadły to i tak będą szczupłe. Chyba to zależy od przemiany materii. Takim osobom to pożywienie w całości chyba się zamienia na energię a reszta przeleci przez przewód pokarmowy i zostanie wydalona. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
16/12/2008 10:45 pm  

no ok, wystarczy więc unikać tych tłustych potraw i słodyczy, aby osiągnąć zamierzony cel i schudnąć, natomiast w przypadku osoby bardzo szczupłej nie ma bata, żeby przytyć, bo nawet jak się zacznie więcej jeść to się to strawi 🙁


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
16/12/2008 10:56 pm  

Hehe, jakie piękne niezrozumienie 🙂 Zależy, po której stronie się stoi, każdemu wydaje się, że jest po tej gorszej. Mi się na przykład wydaje, że lepiej jest być chudzielcem i łatwiej jest utyć - można to robić przez cały rok, jeść co się chce, z kupnem ubrań zawsze luzik. A żeby schudnąć nie "wystarczy" unikać słodyczy i tłuszczu, bo nie tylko od nich się tyje. Trzeba się ciągle pilnować, a jak się nie upilnuje, to ma się wyrzuty sumienia. Biegać można - kiedy warunki pogodowe dopisują... itd, itp. Z resztą, co ja będę się produkować - trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie łąki i raczej nie spodziewam się szybkiego porozumienia 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca