Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 114 / 280 Wstecz Następny
  RSS

greene
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 337
29/05/2009 10:24 pm  

sałatka makaronowo-oliwkowa, a w składzie: makaron razowy żytni, sałata, pomidor, rzodkiewka, ogórek, papryka żółta i czerwona, szczypior, zielone oliwki, trochę bazylii i zióó prowansalskich. A na drugie danie mały trójkąt pizzy wegetariańskiej, którą dostałam w spuściźnie od mojego chłopaka łakomczucha. Obeszłabym się bez tego trójkącika, ale było na nim tyle ładnych zielonych plasterków cukinii... 😀


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
30/05/2009 1:18 am  

Brokuły i fasolka szparagowa z oregano i tymiankiem. Na to sos czosnkowy. Pyyyyyyyyyycha. 🙂

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
30/05/2009 7:58 pm  

Smażone ziemniaczki z pieczarkami,jajko sadzone i młoda kapusta zasmażana (robiona przez moją koleżankę-pycha) 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
31/05/2009 12:54 am  

grillowane baklazany,cukinie i papryka oraz salatka grecka - calosc polane vinegret
oraz nalesniki ze szpinakiem z dodatkiem smazonych malych pomidorow z czosnkiem


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
31/05/2009 1:27 am  

Adamie, ale pyszny obiad! 😉
Ja dzisiaj jadłam pierogi.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
31/05/2009 1:23 pm  

grillowane baklazany,cukinie i papryka oraz salatka grecka - calosc polane vinegret
oraz nalesniki ze szpinakiem z dodatkiem smazonych malych pomidorow z czosnkiem

cukinia i szpinak z czosnkiem- lubię te smaki. Właśnie mi się przypomniało, że mam 2 cukinie w lodówce 😉


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
31/05/2009 5:33 pm  

gotowana soczewica podsmażona z pomidorami, cebulką i czosnkiem. Do tego rzodkiewki i marynowane warzywa 🙂


OdpowiedzCytat
pmk
 pmk
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 219
02/06/2009 7:47 pm  

młode ziemniaki z koperkiem + czerwona fasolka zapiekana z pieczarkami, czosnkiem i cebulką 😎

mn


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
02/06/2009 11:09 pm  

piwo i truskawki... które zwyciężyły wizję fasolki po bretońsku i saszetek z ciasta francuskiego


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
03/06/2009 12:00 am  

[b] Piwo i truskawki ? [/b] :scared:
Mam wrażenie, że ten zestaw nie pasuje do siebie . [img] [/img]


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
03/06/2009 12:59 am  

pasuje wyśmienicie, zwłaszcza jeśli jest Ci gorąco, jesteś zły i nie masz na nic sił...a i jeśli możesz sobie potem pozwolić na 2-godzinną drzemkę 😉

ps. Janusz robi na jutro fasolkę-mmm....pachnie w całym mieszkaniu 😛


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
03/06/2009 2:12 am  

Może i tak. Ja jak jestem zły i nie mam na nic sił to zapuszczam sobie taką muzykę i dzięki niej powraca humor i dostaję full energii 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=F4FTCTSYSjg


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
03/06/2009 2:32 am  

Wstyd przyznac, wrocilem pozno do domu, od rana biegalem nie mialem czasu cos zjesc, wiec teraz uswiadomilem sobie ze za caky dzien zjadlem dwie bulki bez dodatkow i puszke fasoli w sosie pomidorowym.


OdpowiedzCytat
drop
 drop
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 60
04/06/2009 2:30 pm  

dziś się tutaj je w wywarze z włoszczyzny kasza jaglana i soczewica; warzywa były pocięte na grube kawałki i gotowane wg pięciu przemian, czyli do wrzątku najpierw marchew i pietuszkę korzeń, potem seler i por, następnie jeszcze trochę wody i soli; tak się gotowało i marchew pozostała lekko twardawa, wystarczy; jak przestygło kiełki lucerny, odrobina korzenia łopianu następnie kasza jaglana ugotowana przez 10 minut i ostudzona, potem trochę korzenia imbiru bo dzisiaj jest bardzo zimno, zupełnie nie letnia pogoda i ugotowana soczewica; to wszystko; resztę dnia planuję spędzić korzystając z dobrodziejstw naszych polskich jabłek: soczystych niedużych, czerwono-żótych i słodkich, jak mi będzie zimno to rodzynki konserwowane oliwą rozgrzane ziołami z melisy trzymanymi cały dzień w termosie:) ostatecznie, ale to już w ostateczności na pocieszenie trochę miodu, ale to już jak na tej ulicy podczas występu będzie super ponuro i pusto

Faktycznie wyszedłem dokonać opłat comiesięcznych, zobaczyłem na straganie truskawki i tanie za 2.20 i już przestałem się trzymać planu; dobre bo czerwone, pomagają wątrobie bo kwaskawe, pomagają jelitom bo pestki, pomagają sercu więc dzisiaj po krupniku jaglanym, czy tam pod inną nazwą w przerwie między dwoma głównymi posiłkami z szypułkami zmiksowany napój z truskaweczek:)
potem może być na rozgrzanie żołądka kapusta bez specjalnych dodatków, gotowana w całości z pestkami słonecznymi słonecznika i korzeniem imbiru:) mniam mniam:)

[edytowane 4/6/2009 przez drop]


OdpowiedzCytat
pmk
 pmk
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 219
04/06/2009 10:35 pm  

Brzoskwinie z puszki 🙁 ...

mn


OdpowiedzCytat
Strona 114 / 280 Wstecz Następny
  
Praca