Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 20 / 280 Wstecz Następny
  RSS

azizan
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 118
22/05/2008 7:30 pm  

sniadanie- surówka z tofu, obiadek zupka szparagowa ( a właściwie przecier z szparagów) an drugie danie albo bób, albo bakłażan 😀 brak zdecydowania jeszcze 🙂

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
22/05/2008 7:59 pm  

Na sniadanie płatki owsiane ze szczypiorem polane olejem roślinnym.
Na obiad dwie torebki gotowanego ryżu brązowego z sałatką z pomidora do którego wkroiłem cebulę i kilka plasterków czosnku. Na to posiekałem szczypior z ogrodu i polałem olejem kujawskim. Mniam 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Gugu
 Gugu
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 25
23/05/2008 8:32 pm  

Obiadek -makaron bez jajek ,krajanka sojowa + warzywka i czosnek .. mnami 🙂
lubie takie sosy "własne"

miageta yozora no hoshi-tachi no hikari


OdpowiedzCytat
An_Rogozinska
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 40
23/05/2008 8:43 pm  

:rotfl: Na śniadanie chleb żytni razowy na zakwasie (własnej roboty), z pasztecikiem sojowym (własnej roboty). Mniam...Na obiad zapał ostygł, poszłam na łatwiznę i zrobiłam sobie sałatkę z brokuła z migdałami, czosnkiem i fetą. Szybko i dość smacznie... :rotfl:


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
23/05/2008 8:45 pm  

Ja dzisiaj jadłem coś takiego biało-żółtawego, miękkiego z czymś ciemnozielonym zawierającym dużo żelaza. 😛
Gugu jak spojrzę na Twój avatar to nie mogę od niego oczu oderwać. Zaraz mi przychodzi na myśl Michał Wiśniewski 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
23/05/2008 9:15 pm  

Ja dzisiaj jadłem coś takiego biało-żółtawego, miękkiego z czymś ciemnozielonym zawierającym dużo żelaza. 😛

czytam ten opis i jak zwykle włącza mi się "smakowe myślenie". To ciemno zielone to szpinak (też dziś jadłam) albo sałata. a pierwsze to: hmm...ziemniaki? pure z groszku?

U nas były kluski na parze(buchty inaczej :))- ciasto nadziewane czarnymi oliwkami, groch cały ze szpinakiem oraz czosnkiem i surówka:kalafior, marchewka, cebula, pietruszka, ogórek kiszony.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
23/05/2008 10:10 pm  

Jaga , Ty to masz naprawdę dobrze rozwinięte nie tylko "smakowe myślenie". Rzeczywiście jadłem ziemniaki (żółtawe bo pastewne) ze szpinakiem. Nie dość, że bezbłędnie odgadujesz moje obiadowe menu to jeszcze z trudną zapałczaną zagadką dałaś sobie radę. Zaczynam Cię podejrzewać o jasnowidztwo. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
23/05/2008 11:23 pm  

Zaczynam Cię podejrzewać o jasnowidztwo. 🙂

Nie dziwi nic , w końcu nick " Jaga " do czegoś zobowiązuje , prawda ?Mnie tam kojarzy się z czarną magią . :rotfl:

U mnie na obiad duszone brokuły na cebulce, papryce....... do tego makaron i smażone tofu.
Dobrze smakuje z żółtym serem lub parmezanem, ale ja już tak nie jadam . 🙂


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
24/05/2008 12:29 am  

Na śniadanie chleb żytni razowy na zakwasie (własnej roboty),

Proszę, błagam, zaklinam na wszystko: wyślij przepis!!!


OdpowiedzCytat
Mayka
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 162
24/05/2008 12:41 am  

Kotleciki mielone z warzyw (fasola, marchew, pietrucha, koperek), do tego ziemniaki puree i surówka z tartej marchwi i jabłka. A na deser sałatka owocowa.


OdpowiedzCytat
Gugu
 Gugu
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 25
24/05/2008 6:33 am  

oj Stanislaw to zle ... moj avek to lalka o czerwonych wlosach a nie przebrzydly 40latek ;p
jutro na obadek to nie wiem , bo jadfe do przyjaciolki wegetarianki , pozniej napisze co u mniej zjadlam 🙂 avka zmienie 😛

miageta yozora no hoshi-tachi no hikari


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
24/05/2008 1:08 pm  

Zaczynam Cię podejrzewać o jasnowidztwo. 🙂

Nie dziwi nic , w końcu nick " Jaga " do czegoś zobowiązuje , prawda ?Mnie tam kojarzy się z czarną magią . :rotfl:

ojej- czarna magia, no proszę czego można się o sobie dowiedzieć :):)
dziś obiad robi Janusz, ja w tym czasie spalam kalorie na basenie, żeby później móc schrupać pyszne "co nie co" :rotfl:


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
24/05/2008 3:09 pm  

oj Stanislaw to zle ... moj avek to lalka o czerwonych wlosach a nie przebrzydly 40latek ;p

O...........Gugu tu się znacznie lepiej prezentujesz. Widzę, że lubisz kolor czerwony. To świadczy o dużym temperamencie. 🙂
Ja dzisiaj się stołuję na przyjeciu weselnym. Niestety, nie jako gość. :calim:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Detox
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1
24/05/2008 4:06 pm  

Dziś pomysł na ...
....Makaron z brokułami ^^

Detox


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
24/05/2008 5:41 pm  

a ja zrobilam zupe dzis z wielu warzyw ale wyglad miala okropny is ie okazala nie do przelkniecia sama wymyslalam hehei tym razem nie wyszla, wobec tego mialam jajecznice na obiad ;-/


OdpowiedzCytat
Strona 20 / 280 Wstecz Następny
  
Praca